Atsauksmes

Mēs iedrošinām Tevi izteikt savu viedokli par iegādāto atskaiti. Jūsu viedoklis var palīdzēt citiem klientiem izlemt iegādāties vai neiegādāties mūsu piedāvāto pakalpojumu, kā arī mūsu klientu konsultanti izmantos šo informāciju, lai uzlabotu mūsu pakalpojumu. Mēs pateicamies par Jūsu laiku un būsim pateicīgi, ja izmantosiet mūsu pakalpojumu atkārtoti.
Ieteikti viedokļi
- Tomass
Atskaite autoDNA Franču automašīnām
Vērtējums: 5/5
Pārbaudīju jau iegādāto auto. Nobraukums -100t km, 3 gab vieglas sadursmes, ko pirms pirkšanas pārbaudē neko neatrada, par remonta pēdām. Ja būtu nopircis atskaiti , auto nebūtu pircis, Iesaku, pārbaudiet pirms pirkšanas.
- Kārlis
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
Vērtējums: 5/5
Viennozīmīgi iesaku šo pakalpojumu cilvēkiem, kuriem ir svarīgi uzzināt par savu potecionālo automašīnu no A līdz Z. Kā arī, varu uzteikt ļoti atsaucīgo autoDNA klientu servisu, jo atbilde tika saņemta ļoti ātri, un jebkura problēma tiek atrisināta zibenīgi!
- Bērzs
Vērtējums: 4/5
Noderīgi. Manā gadījumā šī vēstures atskaite palīdzēja pievērst uzmanību a/m detaļām. Nopirku sistu auto vismaz zinu, ka nav nekādu citu slēptu problēmu. K.Bērzs
Vidējais produkta vērtējums
Atskaites veids:
Vidējais reitings
Daudzums
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
4.3
(vidējais no 38 viedokļiem)
38
Atskaite autoDNA Holandes automašīnām
4.2
(vidējais no 6 viedokļiem)
6
Atskaite autoDNA Franču automašīnām
4.5
(vidējais no 10 viedokļiem)
10
Atskaite AutoCheck
3.6
(vidējais no 8 viedokļiem)
8
Atskaite autoDNA Beļģijas automašīnām
4.2
(vidējais no 10 viedokļiem)
10
Cookies palīdz mums sniegt mūsu pakalpojumus. Turpinot izmantot mūsu mājas lapu, jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanā. Uzzināt vairāk.