Atsauksmes

Mēs iedrošinām Tevi izteikt savu viedokli par iegādāto atskaiti. Jūsu viedoklis var palīdzēt citiem klientiem izlemt iegādāties vai neiegādāties mūsu piedāvāto pakalpojumu, kā arī mūsu klientu konsultanti izmantos šo informāciju, lai uzlabotu mūsu pakalpojumu. Mēs pateicamies par Jūsu laiku un būsim pateicīgi, ja izmantosiet mūsu pakalpojumu atkārtoti.
Ieteikti viedokļi
- Juris
Vērtējums: 5/5
Ļoti noderīgs pakalpojums. Ja ne autodna.lv, tad būtu iegādājies iznīcinātu auto, jeb kaķi maisā. Visiem iesaku pirms lietota auto iegādes, pārbaudīt tā datus ar autodna palīdzību.
- Jurčiks
Atskaite autoDNA Beļģijas automašīnām
Vērtējums: 4/5
Uzskatu, ka automašīnas no Beļģijas tagad ir vienkāršāk pārbaudīt. Nopirku pārbaudes paku 5 auto un tikai viens no tiem bija normāls. Pateicos par palīdzību un noteikti izmantošu Jūs arī sievas automašīnas iegādē, Jurčiks
- Aleksis
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
Vērtējums: 5/5
Super! Nebiju gaidījis tik ļoti pretimnākošu un draudzīgu attieksmi. Konsultants noreaģēja super ātri un palīdzēja ar visu vajadzīgo! 5as zvaigznes! Noteikti izmantošu vēl autoDNA pakalpojumus un ieteikšu paziņām!
Vidējais produkta vērtējums
Atskaites veids:
Vidējais reitings
Daudzums
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
4.3
(vidējais no 30 viedokļiem)
30
Atskaite autoDNA Holandes automašīnām
4.2
(vidējais no 6 viedokļiem)
6
Atskaite autoDNA Franču automašīnām
4.4
(vidējais no 9 viedokļiem)
9
Atskaite AutoCheck
3.4
(vidējais no 7 viedokļiem)
7
Atskaite autoDNA Beļģijas automašīnām
4.2
(vidējais no 9 viedokļiem)
9
Cookies palīdz mums sniegt mūsu pakalpojumus. Turpinot izmantot mūsu mājas lapu, jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanā. Uzzināt vairāk.