autoDNA iesaka
auto preces no AliExpress

10 auto lietas, kuras ir vērts pasūtīt tavam spēkratam no AliExpress

18 oktobr 2018

Iepirkšanās tiešsaistē ir ērts veids, kā neizejot no mājas varam veikt pirkumus, kuri tiks piegādāti līdz mūsu durvīm vai sliktākajā gadījumā pasta nodaļai. AliExpress ir viens no populārākajiem interneta veikaliem Latvijā un šoreiz apskatīsim 10 lietas, kuras ir vērst pasūtīt tavam auto.

12 V USB lādētājs

Telefona lādētājs

Ja nu kāds vēl nav iegādājies 12 V USB lādētāju savam viedtālrunim, tad iepriekš norādītais links būs tieši laikā. Kopš mūsu rokās nonāca telefoni ar lieliem displejiem, aplikācijām un baterijas kapacitāti, kas pielīdzināma maza bērna pacietības līmenim, saprotams, ka šis ir viens no visvairāk lietotajiem automašīnu “gadžetiem”.

Dažādi gan pēc funkcionalitātes, gan arī cenu diapazona un stila. Ikviens varēs atrast savam telefonam piemērotāko risinājumu. Galvenais, ievērojiet telefonam atbilstošu voltāžu.

Interjera montāžas instrumenti

Montāžas instrumenti

Automašīnas interjera elementi un paneļi ir veidoti no mīkstām plastmasām un gumijām. Ja kaut kas ir jālabo, tad tam ir nepieciešami atbilstoši instrumenti. Pretējā gadījumā ar dzelzs skrūvgriezi, auto atslēgām un citiem neatbilstošiem rīkiem var sabojāt apdari. Šim nolūkam ir paredzēti lēti un parocīgi plastmasas ķīļi un montāžas instrumenti.

Emblēmas

Emblēmas

Mūsu spēkrata identifikācijas un piederības zīmes, kuras gadu laikā izbalē, nodrūp un visādi citādi bojā kopējo skatu. AliExpress plašā sortimentā atradīsiet visu nepieciešamo, tai skaitā arī riteņu disku centra vāciņus.

Universāls silikona tīrītājs

Silikona ūdens tīrītājs

Atšķirībā no parastiem logu tīrītājiem, šis instruments ir krietni platāks un elastīgāks. Līdz ar to būs daudz vieglāk notīrīt lieko ūdens daudzumu pēc pašapkalpošanās automazgātavas apmeklējuma. Noderēs gan stikliem, gan arī virsbūvei.

Lasiet vēl:

GPS izsekošanas ierīce

GPS izsekošana

Noderīgs un neuzkrītošs “gadžets” dažādām dzīves situācijām. Taisnības labad jāsaka, ka profesionāli autozagļi ātri vien atradīs un atvienos šo ierīci, taču pavedienu tā noteikti dos.

Atpakaļskata kamera

Parkošanās kamera

Parkošanās sensoru nākamais evolūcijas solis. Parocīga ekstra, kuru var uzstādīt ikvienam automobilim. Jāatrod tikai īstais modelis, kas visvairāk piestāvēs jūsu auto.

Savukārt, ja ir vēlēšanās ievest auto no Lielbritānijas un piereģistrēt Latvijā, tad nāksies uzstādīt kameru automašīnas priekšā, precīzāk kreisajā stūrī, lai droši veiktu apdzīšanas manevru. Daudzas no piedāvātajām kamerām, piedāvā opciju tās izvietot arī automašīnas priekšpusē.

Videoreģistrators

Videoreģistrators

Žurnālistu piens un maize. Ko tik videoreģistratori no lielās kaimiņvalsts un arī Latvijas nav iemūžinājuši. Sākot no milzīgām avārijām un krāpnieku mēģinājumiem izspiest naudu, beidzot ar iespaidīgo meteorītu virs Čeļabinskas.

Jauno vecāku sirdsmieram

Pudelītes sildītājs

Ja jums ir zīdainis, ja jums patīk ceļot, tad šī ierīce gādās gan par jūsu, gan arī mazuļa labsajūtu – USB pudelītes sildītājs. Pašsaprotami, tās darbināšanai ir nepieciešams 12 V USB lādētājs.

Personīgā radiostacija

FM modulators

Ja jūsu auto nav aprīkots ar AUX vai Bluetooth, tad pastāv opcija savienot jūsu telefonu vai mp3 atskaņotāju ar FM modulatoru. Šādu sistēmu var uzstādīt jebkuram auto, kurš aprīkots ar 12 V ligzdu un pat 20 gadus vecā auto var skanēt jūsu iecienītākā Spotify “playliste”.

Telefona turētājs

Telefona turētājs

Mūsdienās šī ir tikpat pašsaprotama lieta kā 12 V UBS lādētājs. Telefona turētāji nudien ir plašā izvēlē, sākot no klasiskiem un masīviem līdz neuzkrītošiem ar dažādu magnētu integrāciju.

Lai cik glauns nebūtu jūsu auto, vismaz daļa no šajā AliExpress sarakstē minētajām lietām jūsu automobilī noteikti ir!