autoDNA iesaka
savu auto smukāku

10 veidi kā izdaiļot savu auto

5 marta 2016

Savu auto kādreiz arī gribas izkrāšņot, kā to izdarīt?  Ziemassvētku laiks ir beidzies un dāvanu zem eglītes savam auto vairs nesagādāsi, bet dažādas idejas dāvanām savai automašīnai būs noderīgas cauru gadu.

Šeit mēs piedāvajam jums dažādus auto piederumus, kurus var droši dāvināt jebkuram auto īpašniekam. 10 veidi kā izdaiļot savu auto:


1. Jautras uzlīmes uz virsbūves.

Noteikti esat braukuši aiz kāda, kuram aizmugurē uz aizmugurējā bampera vai uz bagāžas nodalījuma vāka bija kāds smieklīgs uzraksts, piemēram, “Mazs, bet traks” vai “Vācietis raudāja kad pārdeva”. Bet ne tikai šada veida uzlīmes var nopirkt internetveikalos. Starp populārākajām uzlīmēm ir arī Minjons, kuru var uzlīmēt uz aizmugurējā stikla vai arī uzlīmes, kuras brīdina, ka automašīnā ir bērns vai suns. Noteikti iznteresantākas ir 3D uzlīmes, piemēram tāda, ar kuras palīdzību VW zīme pārtop par velniņu, trīsdimensiju zirnekļi un skorpioni. Dzīvnieku mīļotāji var uz aizmugurējā stikla vai uz spoguļiem uzlīmēt kaķa acis, kuras ir īpaši iespaidīgas, ja ir tonēti stikli. Savu auto izdaiļojot šādi piešķirsiet tam savu personisko pieskārienu.

 

2. Maskējošie traipi.

Dažāda izmēra un formas traipi tās ir uzlīmes, kuras var izmantot tajās vietās, kur krāsa uz virsbūves ir izbalējusi vai ieplaisājusi.

3. Telefona piederemi.

Pretslīdēšanas paliktnis – šis nelielais piederums, kuru var uzlīmēt, piemēram, uz priekšējā paneļa, neļaus jūsu telefonam vai brillēm pārvietoties braukšanas laikā.

Telefona turētājs – turētāji var būt pielāgoti konkrētam telefonam vai arī tie var būt universāli, kurus var pielāgot jebkuram telefonam. Otrs variants būs īpaši nodrīgs tad, ja ar automašīnu pārvietojas vairāk nekā viens autovadītājs un katram ir savādāks telefons.

Brīvroku sistēma – par šīs sistēmas iegādi nav jāpārliecina tie, kuriem patīk runāt pa telefonu pat braukšanas laikā.

Auto piepīpētāja USB sadalītājs – Šis auto piederums ir noderīgs ne tikai tad, kad jūs vēlaties uzlādēt savu telefonu, bet arī tad, ja vēlaties uzlādēt datoru vai kādu citu ierīci, kurai ir USB izeja.

4. Organaizeri.

Kad automašīnā trūkst vietas dažādiem sīkumiem organaizeri ir neaizvietojami. Īpaši iesakām organaizeri, kurš jāuzstāda uz priekšējā sēdekļa (vadītāja vai pasažiera) un tam ir vairākas kabatas, kuras slēdzamas ar klipšiem vai ar rāvējslēdzēju. Nedaudz vienkāršāks organaizers ir izgatavots no tīklveidīga auduma un ir piestiprināms ar klipšiem. Mūzikas mīļotājiem noderīgs būs organaizers priekš CD diskiem, kuru stiprina pie saulessargiem virs pasažiera vai vadītāja sēdekļiem.

 

 

5. Termokrūze.

Tā būs noderīga tiem, kam patīk tālāki pārbraucieni vai arī tiem, kuri daudz laika pavada darba izbraucienos. Krūzē ne tikai labi saglabā siltumu jūsu kafijai vai tējai, bet ļauj arī to uzsildīt caur piepīpētāju un šajā gadījumā labi var noderēt USB sadalītājs.

6. Tūristu spilvens, paliktnis zem jostas vietas.

Šāds piederums iepriecinās tos, kuri brauc garākus ceļa gabalus un tas arī neaizņems daudz vietas.

7. Skropstas auto lukturiem.

Tipiska sieviešu autotūninga sastāvdaļa – garas, koķetīgas skropstas, kuru garums ir padsmit centimetru būs piemērotas jebkurai automašīnai vai motociklam. Skropstas ir viegli uzstādīt un pat ņemot vērā to ne samērā augsto cenu tās noteikti priecēs daudzas daiļā dzimuma autovadītājas.

8. Autovadītāja brilles.

Gaisma, kura atspīd no asfalta vai apsnigušiem ceļiem var ievērojami traucēt braukšanu, tāpēc ir vērts iegādāties brilles ar specialu polarizējošu pārklājumu, kurš bloķē atstaroto gaismu un pat šādos sarežģītos apstākļos padara braukšanu drošāku.

9. Neona gaismas.

Šī ir viena no autotūninga fanu iezīmēm. Dekoratīvās neona gaismas var būt zilas, sarkanas, zaļas, baltas un ar tām var izdekorēt auto paneli vai uzmontēt tās zem automašīnas. Papildinājums neona gaismai var būt speciāla iluminiscējoša krāsa ar kuru var nokrāsot kādu detaļu uz priekšējā paneļa.

10. Šilte ar telefona numuru.

Šī ir lieta tiem autovadītājiem, kuri bieži parkojās neatļautās vietās vai tiem, kuri noparko savu auto traucējot citu transportlīdzekļu kustību. Ko darīt šādā situācijā? Pietiek ar to, ka pieliksiet pie loga šilti ar telefona numuru. Šilte ir redzama arī naktī. Šāda šilte noteikti noderēs mūsu autovadītajiem, jo parkošanās pie mums ir diezgan problemātiska.

 

Izsaki viedokli

Vai Jums patika raksts? Iespējams, Jums ir kādi jautājumi vai komentāri? Mēs aicinām Jūs dalīties savā viedoklī un izteikties zem raksta. Kā arī atcerieties – vienmēr pirms iegādāties automašīnu, motociklu vai pat piekabi – pārbaudi tā vēsturi ar autoDNA pēc VIN numura. VIN pārbaude ir viena no svarīgākajām lietām, kas ir jāizdara, pirms pieņemt lēmumu par lietotas automašīnas iegādi. autoDNA ar transportlīdzekļa vēstures atskaiti palīdzēs Jums pieņemt informētu lēmumu.