autoDNA iesaka
jautri auto aksesuāri

10 amizanti auto aksesuāri no interneta veikalu plauktiem

8 augusta 2019

Daudziem no mums automobīlis ir pašizpausmes līdzeklis. Sevišķi būtiski tas ir gados jaunākiem autovadītājiem, kuri vēlas pievērst maksimālu uzmanību sev, savam auto un, iespējams, arī parādīt savu rakstura iezīmi.

Mēs jau iepriekš esam rakstījuši par noderīgām lietām no AliExpress veikala. Nu ir pienācis laiks iepazīt tos auto aksesuārus, kas dažiem liks pasmaidīt, sadusmoties, apbrīnā izsaukties “wow” vai riebumā savilkt seju.

 

Auto skropstas

Auto aksesuārs

Auto aksesuārs


Auto skropstas

Izteikti sievišķīgs auto aksesuārs, kas ir redzēts uz tikpat izteikti sievišķīgiem auto, piemēram, MINI vai VW Beetle. Popularitātes vilni šīs auto skropstas piedzīvo tādos pasākumos kā “Sieviešu rallijs”, kad līdzās auto skropstām, auto tiek aplīmēts ar puķītēm, ziedlapiņām utt.

 

Lāču dekors auto salonā

Auto aksesuārs

Auto aksesuārs


Pūkaini lācīšī visur

Sēdekļu pārvalki var pildīt dažādu funkciju – sildīt muguru, masēt muguru un arī piešķirt automobilim pilnīgi citu izskatu. Lāču sēdekļu pārvalki vispārākajā pakāpē pārvērtīs jūsu automobiļa salonu par mīksto rotaļlietu.

Never īsti saprast vai šāda veida uzlabojums ir komfortabls, taču pāris scenārijos tas varētu padarīt braucienu par īstu piedzīvojumu, piemēram, vecpuišu/vecmeitu ballītēs.

 

Ātrumpārslēgs

Auto aksesuārs

Auto aksesuārs


Pokemon ātrumpārslēgs

Auto tūnēšana vienmēr ir bijusi aktuāla. Pat “Padomju gados”, kad piedāvājums bija visai ierobežots, autovadītāja pamanījās padarīt savus braucamos ar kaut ko unikālu. Un viens no šādiem risinājumiem bija ātrumpārslēgs.

Arī mūsdienās netrūkst atjautīgu risinājumu, sākot no “Pokemon” bumbām, dažādu filmu un multeņu varoņu galvām līdz “karbona” uzgaļiem dažu dolāru vērtībā.

 

Drošības jostu pārvalks

Auto aksesuārs

Auto aksesuārs


Katrai gaumei

Ir situācijas, kad drošības josta var nepatīkami griezties plecā. Šādiem gadījumiem lieti noderēs drošības jostu pārvalks. Protams, ka AliExpress pārdevēji ir sarūpējuši veselu lērumu ar smieklīgiem risinājumiem.

 

Aizmugurējais logu tīrītājs

Auto aksesuārs

Auto aksesuārs


Logu tīrītājs ir priecīgs tevi satikt

No mājošām rokām, līdz kaķu un suņu astēm. AliExpress ir viss, lai uzjautrinātu aizmugurē esošos autovadītājus. Šāds logu tīrītājs noteikti bloķēs daļu redzamības, taču pilnīgi noteikti liks pasmaidīt citiem šoferiem.

Lasiet vēl:

 

Slavenības tavā auto

Auto aksesuārs

Auto aksesuārs


Ātrs un bez žēlastības

Kam ir vajadzīgas piepūšamās lelles, ja var izdrukāt slavenību un pielīmēt to pie loga tā, it kā persona atrastos tavā spēkratā?! Izvēle ir liela – sākot no “Ātrs un bez žēlastības” aktieriem, beidzot ar Ķīnas un citu valstu politiķiem un VIP personām.

 

Ragi, spuras un antenas

Auto aksesuārs

Auto aksesuārs


Antenas

Jums ir auto zaļā krāsā? Kāpēc gan tam nepielikt kaut ko līdzīgu Šreka austiņām?! Vai arī pelēkam, metālikai dīzelim haizivs spuru? Lai nu kā, taču iespējas pārveidot automašīnas ārieni, kas atbilst jūsu rakstura iezīmēm pastāv vairāk kā viena.

Bonusa punkti tiks piešķirti, ja preikšējām lampām tiks uzliktas skropstas, savukārt jumts papildināts ar sarkaniem radziņiem. Rawwrr!

 

Auto uzlīmes

Auto aksesuārs

Auto aksesuārs

Te laikam pastāv visplašākās iespējas personalizēt savu auto. Sākot no vulgāriem uzrakstiem un atsevišķu automobiļu marku slavināšanu, beidzot ar atjautīgām “mēmēm” un citiem jokiem par auto tēmu.

 

Parādi visiem savu sporta kaislību

Auto aksesuārs

Auto aksesuārs


Varbūt kāds pazīst mūsu slavenās tenisistes?

Ir cilvēki, kuriem patīk apkārtējiem parādīt ar kādu sporta veidu viņi nodarbojas. Ir redzētas gan hokejistu, gan futbolistu, gan daudzu citu sporta veidu uzlīmes un saukļi. Taču, ja ar to nepietiek, tad var spert vienu soli tālāk un pie stikla pielīmēt tenisa bumbiņu vai hokeja ripu.

 

Salvešu turētājs

Auto aksesuārs

Auto aksesuārs


Salvešu turētājs

Pēdējais šajā sarakstā, bet noteikti ne pēdējais auto aksesuārs plašajā piedāvājuma klāstā. Par šādu salvešu turētāju jūs nemaz nenojautāt, taču tāds eksistē un, ja jūs tas uzrunā, tad neesat vienīgais, jo tādu ir pasūtījuši tūkstošiem citu pircēju.

Lai arī latviešu mentalitāte un gaumes izjūta ne vienmēr saskan ar Āzijas milža AliExpress sortimentu, ir gana daudz visādu nieciņu ar kuru palīdzību varat izcelt savu auto uz apkārtējo fona. Vai tas pacels spēkrata vērtību? Vai piesaistīs pretējā dzimuma uzmanību? Uz šiem jautājumiem ir grūti rast atbildes, taču viens ir skaidrs – vienaldzīgu šie auto aksesuāri neatstās nevienu.

 

 

Vai zināji

autoDNA ir vadošais transportlīdzekļu vēstures tiešsaistes pārbaudes pakalpojumu sniedzējs. Pamatojoties uz jūsu VIN numuru, ar autoDNA varat pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi pirms tā iegādes. Daudzos gadījumos VIN pārbaude var novērst nevēlamas papildu izmaksas, kas saistītas ar transportlīdzekļa iegādi ar nezināmu vai likvidēta transportlīdzekļa pagātni.