autoDNA iesaka
Auto fotografēšana

Auto fotografēšana – padomi kā labāk nofotografēt savu auto

11 septembra 2018

Digitālā pasaule salīdzinoši īsā laika posmā ir kļuvusi teju par vienīgo vietu, kur pārdot lietotas mantas, tai skaitā arī automašīnu. Auto fotografēšana var būt gan hobijs, gan arī “haltūra”, bet viens ir skaidri zināms – labas bildes ne tikai izcels jūsu sludinājumu uz pārējo fona, bet arī piesaistīs lielāku interesi no potenciālo pircēju puses.

Portāls autoDNA ir apkopojis dažus praktiskus padomus, lai fotogrāfijas būtu izteiksmīgākas un auto padarītu izteiksmīgāku.

Nogaidiet īsto brīdi

Nekas nevar būt labāks par skaistu un saulainu dienu, izņemot, ja esat nolēmis bildēt savu automašīnu. Spilgta saules gaisma padarīs krāsu blāvāku un izcels jebkuras nepilnības. Vislabākais brīdis automašīnas bildēšanai ir aptuveni pusstundu līdz stundu pēc saullēkta un pusstundu līdz stundai pirms saulrieta.

 

Nofotografējiet no vairākiem leņķiem

Pircēji vēlas detalizētu informāciju un jo vairāk, jo labāk. Bildējiet no vairākiem skatu punktiem: taisni, no sāniem, no aizmugures, no stūriem un noteikti neaizmirstiet arī par salonu.

Kompozīcija

Digitālie fotoaparāti mums ir pavēruši fantastisku iespēju ar vienas pogas taustiņu pārbaudīt tikko uzņemtu kadru. Analogajos laikos tas nebija iespējams un bildes pārbaudīt varēja tikai pēc attīstīšanas.

Pievērsiet uzmanību ēnām, atspulgam uz virsbūves (piemēram, paša fotogrāfa), nejaušiem garāmgājējiem vai dzīvniekiem, varbūt kaut kas galīgi neiederas bildē, piemēram, telefona turētājs vai kāds cits sīkums.

Pievērsiet uzmanību ēnām

Nefotografējiet automašīnu vietās, kur ir apkārtējie objekti met ēnu, piemēram, koku vai krūmu tuvumā. Ja esat iepriekš darbojies ar foto koriģēšanas programmatūru, tad ēnas ir iespējams noņemt kādā no tām. Tikai neaizraujaties ar pašas automašīnas “uzlabošanu”.

Pakāpieties soli vai divus atpakaļ

“Zoom” ir brīnišķīga funkcija, kas obligāti ir jāizmanto. Ja esat atradis burvīgu lokāciju izvēlētajai fotosesijai – jauki, taču atcerieties, ka pircēji vēlas redzēt maksimāli detalizētas bildes ar jūsu automašīnu, nevis fona dabasskatus.

Izceliet foršas ekstras

Ja no ārpuses visi vēlas redzēt jūsu automašīnas labo stāvokli, tad salonā gar var izpausties ar tuvplānu. Ja jūsu automašīnai ir kādi forši un īpaši dizaina elementi, piemēram, “Audi Quattro” jubilejas modelis un atbilstošas emblēmas vai kāda inovatīva tehnoloģija, tad izceliet to.

Auto fotografēšanas noslēpums slēpjas detaļās, kas padara jūsu auto īpašu. Pavērojiet auto ražotāju bildes un smelieties iedvesmu tur.

Kārtīgi iztīriet automašīnu

Tīrs un kārtīgs automobilis un tā salons radīs iespaidu, ka īpašnieks kārtīgi rūpējas ne tikai par vizuālo, bet arī tehnisko stāvokli. Iztīriet salonu no liekiem krāmiem – iepakojuma papīriem, čekiem, pilspalvām, lādētājiem, visādiem vadiem utt.

Profesionāla foto sesija

Ja jums ir unikāls automobilis, piemēram, sacīkšu vai retro, tad profesionāla auto fotografēšana izcels šī spēkrata raksturu un atstās ne tikai labu iespaidu sludinājumu portāla apmeklētājiem, bet arī jums par atmiņu paliks skaisti foto ar loloto automobili.

Nav vajadzīgs profesionāls fotoaparāts, lai uzņemtu labas bildes. Auto fotografēšana ar jūsu viedtālruni un augstāk minētajiem padomiem ir pietiekoši, lai radītu skaistas bildes. Vairākas aplikācijas piedāvā dažādus filtrus, ja kāds no tiem padara auto izteiksmīgāku, tad izmantojiet šo sniegto iespēju.

 

 

Vai zināji

autoDNA ir vadošais transportlīdzekļu vēstures tiešsaistes pārbaudes pakalpojumu sniedzējs. Pamatojoties uz jūsu VIN numuru, ar autoDNA varat pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi pirms tā iegādes. Daudzos gadījumos VIN pārbaude var novērst nevēlamas papildu izmaksas, kas saistītas ar transportlīdzekļa iegādi ar nezināmu vai likvidēta transportlīdzekļa pagātni.