autoDNA iesaka
auto rezerves daļu

Auto rezerves daļu iegāde internetā. Kā to izdarīt pareizi?

19 septembra 2016

Standarta detaļas par ļoti pievilcīgām cenām, auto piederumi, kuri nav pieejami parastos veikalos, elementi, kuri perfekti der konkrētam auto modelim, tāpēc auto rezerves daļu interneta veikali ir katra autovadītāja daudzu problēmu risinājums.

Ir grūti par savu, daudzu gadu garumā lietotu auto, zināt visu. Ir arī grūti būt staigājošai auto enciklopēdijai, kura jebkurā laikā var noteikt kāda veida gaisa filtru vajag konkrētam modelim vai arī, kuras riepas vislabāk izvēlēties, tāpēc visu šo informāciju ir vērts meklēt auto rezerves daļu interneta veikalos.

Interneta veikals, kurš rūpējas par autovadītāja komfortu

Ko var nopirkt auto rezerves daļu interneta veikalā? Atbilde ir vienkārša, pirmkārt, auto rezerves daļas. Interneta veikals tās vienmēr piedāvā par ļoti pievilcīgām cenām, jo īpaši, ja salīdzina tās ar parastiem veikaliem. Cenas ir zemākas tāpēc, ka nav jāīrē telpas veikalam.

Sakarā ar zemajām cenām autovadītāji novērtē šo iespēju un iegādājas auto daļas internetā, kā arī norēķināties internetā šodien ir samērā droši. Interneta veikali pastāvīgi sadarbojas ar kurjeru firmām, kuras veic piegādi un iegādātas daļas bieži vien nonāk pie klienta jau nākamajā dienā pēc naudas pārskaitījuma. Līdz ar to viss darījums izskatās pēc standarta iepirkšanās parastā veikalā un ir arī daudz lētaks. Lētāk tas ir arī tāpēc, ka var apvienot vairākus pirkumus kopā un kurjers piegādās visas pakas vienlaicīgi.

Kluči, eļļas, piederumi

Labā interneta veikalā jābūt lielam auto rezeves daļu klāstam, tāpēc šeit jūs varat iegādāties, gan detaļas piekarei, gan bremžu sistēmai, kā arī detaļas degvielas padeves sistēmai, izplūdes sistēmai un dažādus citus auto piederumus.

Latvijā bieži internetā pērk detaļas bremžu sistēmai. Bremžu diskus, bremžu klučus, veselus komplektus kā arī dažādus citus elementus, kuri nepieciešami to uzstādīšanai un to visu internetā var iegādāties daudz lētāk nekā parastajos veikalos. Internetā preču asortiments ir daudz plašāks.

Ne mazāk populāras preces, kuras tiek pirktas internetā ir arī motoru eļļas, smērvielas, bremžu un dzesēšanas šķidrumi. Cenas augstas kvalitātes smērvielai var atšķirties pat par 5 EUR.

Atsevišķa auto daļu kategorija, kuru ir ļoti populāra prece internetā ir auto riepas. To iegāde internetā ir tieši saistīta ar loģistiku, jo riepas ir liela izmēra prece un nepateicīga lieta transportēšanai, tāpēc iegādājoties tās internetā ir iespēja tās ar piegādi saņemt tieši jūsu mājās vai jūsu izvēlētā autoservisā.

Līdz ar to autovadītājam nav tās pašam jāpako, jānes un piekrāmējot pilnu automašīnu pašam tās jāved. Pērkot riepas internetā ir vēl divas priekšrocības. Katrai riepa ir atšķirīga specifikācija, uzvedība uz ceļa, saķere ar brauktuvi. Daži modeļi būs klusāki, bet mazāk drošāki uz ceļa, citi modeļi ļoti droši uz ceļa, bet skaļāki lietošanā un interneta veikals ir tas, kurš ļauj mierīgi izanalīzēt riepu iespējas un optimālu to izvēli.

Nozīmīgas, līdz ar to, ir arī izmaksas. Riepas, kuras iegādātas internetā parasti būs vismaz par 15-20 procentiem lētākas nekā parastā veikalā, turklāt, pārdevēji bieži izmanto pievilcīgas akcijas un atlaides.

Vērts arī internetā pameklēt savādakus auto aksesuārus vai auto piederumus kādi nav pieejami parastajos auto daļu veikalos. Sporta stūres, ātruma pārlēdzēja uzgaļi, īpašas siksnas vai nestandarta sēdekļi, visas šīs detaļas nav bieži sastopamas rezerves daļu tīrgū tādēļ galvenokārt tās ir pieejamas internetā. Pērkot tās veikalos vai no rokām izmaksas būtiski palielināsies.

Vajadzīgie pirkumi

Liela priekšrocība rezerves daļu interneta veikalos ir tāda, ka ir iespēja precīzi izvēlēties vispiemērotākās auto daļas. Par piemēru var būt filtri. To dažādība, izvēles daudzveidība un pieejamību visur, sākot no veikaliem līdz pat autoservisiem, nozīmē to, ka automašīnu īpašnieki nevar mierīgi apsvērt to, kurš variants ir vispiemērotakais viņa automašīnai.

Mūsdienu automašīnas izmanto īpašus filtrus, kuri perfekti pieskaņoti automašīnas vajadzībam un spējām, tāpēc, ja pirksiet filtru parastā veikalā tas būs zināms risks. Ja pirskiet inerneta veikalā risks jau būs mazāks. Tur jums precīzi visu izskaitļos un ļaus rūpīgi izvēlēties piemērotāko variantu konkrētam modelim, kā arī ļaus, piemēram, salīdzināt cenas, atrast dažādas akcijas un analizēt alternatīvos variantus.

Daudzos interneta veikalos visas sastāvdaļas, ko izmanto dažādos automašīnu mehānismos var meklēt pēc izlaiduma gada vai pēc auto modeļa. Tas līdz minimumam ierobežo jebkādas iespējas kļūdīties. Rūpīgi arī jāpārbauda visus tehniskās apliecības datus, lai nepieļautu nevienu kļūdu pie meklēšanas, piemēram, meklējot kaut ko no auto piederumiem vai meklējot dzinēja jaudas datus. Visi sīkumi ir ļoti svarīgi pat mazas nianses dzinēja uzbūvē var ietekmēt, piemēram, piedziņas sistēmas detaļas meklēšanu.

Optimālākais risinājums, jo īpaši jaunajām automašīnām ir detaļu meklēšana ar automašīnas VIN numura palīdzību. Šis unikālais numurs visprecīzāk definēs visu mainamo detaļu īpašības, kuras izmantos dotā automašīna. Specializētiem un labi aprīkotiem auto rezerves daļu interneta veikaliem ir arī savas meklētājprogrammas ar kurām, pamatojoties uz VIN numuru, var atrast visas vajadzīgās rezerves daļas.