autoDNA iesaka
datu bāzē autoDNA

AutoDNA datu bāzē atrastie sludinājumi

3 maija 2016

Datu bāzē autoDNA.lv pārbaudot sev interesējošu auto  redzi iespaidīgu attīšanas gadījumu vai automašīnu atjaunotu no lūžņiem, tad sazinies ar mums un mēs par to pabrīdināsim arī citus lietotu automašīnu pircējus.


Mēs datu bāzē ik dienas atrodam neskaitāmas automašīnas pēc negadījumiem, kuras šobrīd ir pieejamas pārdošanā, bet nevaram tās saistīt ar sludinājumā esošajiem auto. Tādēļ padalies ar savu atrasto informāciju arī ar citiem, lai kopīgiem spēkiem cīnītos ar negodīgiem lietotu automašīnu pārdevējiem. Mūsu rīcībā ir pieejama informācija no visiem norakstīto automašīnu reģistriem, sisto automašīnu izsolēm, norakstīto automašīnu banku izsolēm, apdrošinātāju reģistriem un daudziem citiem informācijas avotiem, kuri sadarbojās ar mums. Zemāk ir pieejami pāris spilgtākie gadījumu, kuri ir fiksēti jau šogad:

 

autodna.lv BMW X5autoDNA bmw X5 pirmā sērijaautodna.lv volkswagen passatsists peguot autodna.lv

Volkswagen autodna.lv sistsVolvo Xc90 autodna

Šie ir tikai daži no fiksētajiem gadījumiem. Neskaitāmi pārbaudītie un neidentificētie automobiļi ir pieejami mūsu reģistros, kuri tiek pārdoti sludinājumos ar slēptu vēsturi. Ik dienu cenšamies publicēt automašīnas mūsu sociālajos tīklos Pinterest Google+ Facebook un citur.

Veiksmi auto meklējumos un atceries pārbaudi savu noskatīto automašīnu visos iespējamos veidos.

autoDNA.lv