autoDNA iesaka
autodna vēstures atskaite

autoDNA Vēstures Atskaite

26 augusta 2014

AutoDNA ir transportlīdzekļa vēstures pārbaude pēc auto VIN numura.

AutoDNA ir lielākā lietotu transportlīdzekļu datubāzē Eiropā. Izmantojot autoDNA atskaites, Jūs variet pārbaudīt transportlīdzekļa izmantošans vēsturi, nobraukumu, avāriju skaitu, īpašnieku veidu un daudzumu u.c. nozīmīgus lietota transporta faktorus. Sadarbojoties ar apdrošinātājiem, automašīnu servisiem, satiksmes ministrijām, interneta avotiem un neatkarīgiem autobūves ekspertiem no visas Eiropas mēs vēlamies sniegt pēc iespējas vairāk informācijas pircējam.

ASD-01P142_C01A_02-lv
Ar autoDNA Auto Vēstures Atskaiti vār pārbaudīt lietotus transportlīdzekļus no ASV / Kanādas un Eiropas valstīm. Iegādājoties auto atskaiti, jums tiek uzrādīta pieejamā informācija tādā veidā varat izvēlēties vai Jūs apmierina vēlamā informācija vai nē un tikai tad norēķināties. 

Vai zināji

autoDNA ir vadošais transportlīdzekļu vēstures tiešsaistes pārbaudes pakalpojumu sniedzējs. Pamatojoties uz jūsu VIN numuru, ar autoDNA varat pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi pirms tā iegādes. Daudzos gadījumos VIN pārbaude var novērst nevēlamas papildu izmaksas, kas saistītas ar transportlīdzekļa iegādi ar nezināmu vai likvidēta transportlīdzekļa pagātni.

AutoDNA auto vēstures atskaite

Atskaites iegāde ir ļoti vienkārša, ievadot vēlamā auto VIN numuru, Jums tiek uzrādīta pieejamā informācija. Piedāvājam vairākus atskaites veidus, balstoties uz automašīnas eksporta informāciju. Ja automašīna nāk no Nīderlandes, tad detalizētāka informācija tiek sniegta

autoDNA Atskaite Nīderlandes automašīnām“. Ja automašīna tiek importēta no Francijas, tad Jums būs nepieciešama “autoDNA Atskaite Franču automašīnām” tur būs informācija no Franču satiksmes ministrijas. Savukārt jau automašīna ir eksportēta no ASV vai Kanādas daudz detalizētāku informāciju Jums sniegs “AutoCheck Atskaite“. Noderīga informācija automašīnām no Beļģijas ir pieejama “Auto Vēstures Atskaitē AutoDNA Beļģija“, šeit tiek apkopota informācija par automašīnas gaitām Beļģijā. Beļģija ir trešā lielākā auto eksporta valsts Eiropā. Atskaitē informācija tiek saņemta no vairāk kā 54.000 avotiem, kas pārbauda un analizē transportlīdzekļa vēsturi un to detalizē. Informācija par “Auto Vēstures Atskaite autoDNA” savī ietver vispārīgo informāciju par transportlīdzekli, kas tiek ņemta no autoDNA datubāzes. Šeit var uzzināt automašīnas nobraukumu, servisa apkopes, ražotāju defektus un pat arhiva fotogrāfijas, kuras tiek ņemtas no apdrošinātājiem, autoservisiem, neatkarīgiem avotiem, autobūves ekspertiem un satiksmes ministrijas. AutoDNA datubāze ir lielākā Eiropā, bet ne pilnīgi visu lietoto transportlīdzekļu datubāze. Tāpēc iespējams, ka informācija neuzrādās par kādu konkrēto transportlīdzekli, bet mēs katru dienu strādājam pie datubāzes un tā tiek papildināta.

Mūsu mērķis ir sniegt lietota transportlīdzekļa topošajam īpašniekam pēc iespējas vairāk informācijas pirms tā iegādes. Jo ik dienu mēs sastopamies ar krāpniekiem, kuri vēlas nopelnīt uz citu nelaimes. Tāpēc pārbaudiet lietotus transportlīdzekļus ar “autoDNA” un Jūs brauksiet pārbaudītā transportlīdzeklī.

Kā pārbaudīt automašīnas vēsturi ar autoDNA Auto Vēstures Atskaitēm?

Izsaki viedokli

Vai Jums patika raksts? Iespējams, Jums ir kādi jautājumi vai komentāri? Mēs aicinām Jūs dalīties savā viedoklī un izteikties zem raksta. Kā arī atcerieties – vienmēr pirms iegādāties automašīnu, motociklu vai pat piekabi – pārbaudi tā vēsturi ar autoDNA pēc VIN numura. VIN pārbaude ir viena no svarīgākajām lietām, kas ir jāizdara, pirms pieņemt lēmumu par lietotas automašīnas iegādi. autoDNA ar transportlīdzekļa vēstures atskaiti palīdzēs Jums pieņemt informētu lēmumu.