autoDNA iesaka
automašīnas vēsturi tiešsaistē

Transportlīdzekļa iegāde no Rietumeiropas

1 februāra 2015

Automašīnas vēsturi tiešsaistē iegūsti pie mums, pat mobīlajā telefonā. Mēs visi vēlamies iegādāties pēc iespējas lētāku un labāku transportlīdzekli no Rietumeiropas. Bet pirms tāda transportlīdzekļa iegādes ir labi jāsagatavojās, jāizpēta automašīnas virsbūve, ritošā daļa, interjers un aprīkojums.


Daudzi cilvēki to nedara vai ir tik ļoti sajūsmināti par pirkuma iegādi, ka nepievērš uzmanību šādām detaļām. AutoDNA Transportlīdzekļu Vēstures Atskaites ļauj pārbaudīt automašīnas vēsturi tiešsaistē, kur informācija tiek saņemta un pārbaudīta no vairākiem avotiem: Sertificētiem servisiem, privātajām garažām, importētājiem, apdrošinātājiem, auto izsolēm un dažādiem neatkarīgiem avotiem. Mūsu atskaitēs tiek apkopota dažāda informācija par transportlīdzekli kā arī informācija par tā vēsturi un izmantošanas veidu.

Pārbaudiet automašīnas vēsturi tiešsaistē un salīdziniet to ar faktisko informāciju, tas ļaus pievērst lielāku vērību automašīnas izskatam, aprīkojumam un citām detaļām. Viss, kas Jums jāzina ir VIN numurs.

 

Lasi vēl: