Gribu pirkt auto
automašīnu ievešana no ārzemēm

No kurienes ir vērts ievest lietotas automašīnas?

Pievienoja 2 februāris 2015

Dažus gadus atpakaļ automašīnas ieveda galvenokārt no Vācijas – labi ceļi, nav ļoti liels attālums, pievilcīgas cenas – tas mudināja uz braucienu pakaļ automašīnai pie poļu rietumu kaimiņa. Patreiz lietoto automašīnu izvēle Vācijā nav tik bagāta, tāpēc ir vērts padomātu par to no kuras valsts vēl ir vērts ievest lietotu automašīnu.             
BEĻĢIJA

Beļģija tā ir Brisele, un Briselē ir Eiropas parlaments, tas nozīmē, ka dodoties uz Beļģiju pēc automašīnas mēs varam rēķināties ar lielu klāstu pavisam jaunām premium klases automašīnām (ne vecākām par četriem gadiem), kuras ir ļoti labā stāvoklī. Tās pārsvarā ir bijušo diplomātu automašīnas, kuri vai nu ik pēc pāris gadiem maina savas automašīnas, vai nu, beidzot darbu Briselē, atgriežas savās dzīvesvietas valstīs, un atbrīvojas no automašīnām ar kurām brauca Beļģijā. Protams pērkot automašīnas viņi izmanto diplomātiskās atlaides, tāpēc pārdošanas brīdī arī bieži piedāvā pievilcīgu cenu. Ja jūs meklējat franču, vācu vai pat japāņu luksus klases automobīli, kurš ir kopts un labi uzturēts, tad Beļģijai noteikti jābūt jūsu meklējamo valstu sarakstā.

NĪDERLANDE

Jūs varat doties uz Nīderlandi pēc franču un japāņu automašīnām, lai gan tur tās ir nedaudz dārgākas nekā Vācijā, bet toties pērkot auto Nīderlandē, mēs varam būt pārliecināti, ka automašīna nebūs ar atpakaļ pagrieztu odometra rādījumu, jo tas Nīderlandē ir noziegums. Kā arī esošo nobraukumu jūs varat viegli pārbaudīt  pēc VIN numura, vienkārši ievadot to autoDNA mājas lapā vai holandiešu NAP bāzē.

ITĀLIJA

Itālijas ielās grūti atrast vecus automobiļus, kuri lielā daudzumā ir Polijā, jo itāļi ātri vien atbrīvojas no automobīļiem, kuri ir vairākus gadus veci un maina tos pret jauniem. Diemžēl itāļi īpaši nerūpējās par savām automašīnām tāpēc bieži tas, ko viņi pārdod, ir nožēlojamā stāvoklī. Pat tad, ja automašīna nav cietusi ceļu satiksmes negadījumos jūs brīvi varat uzrauties uz automašīnu ar nodilušu stūri, izbalējušu salonu un kopumā slikti uzturētu. Bet neskatoties uz to intensīvajai Itālijas saule ir arī savi plusi – pērkot automobīli Itālijā reti var atrast sarūsējušu auto, pat, ja, tas ir patsmit gadus vecs. Un uzmanies ar odometra rādījumiem – itāļi, tāpat kā poļi, bieži tos pagriež atpakaļ, slēpjot lielos automašīnu noskrējienus.

DĀNIJA

Šķiet, ka Dānija ir laba valsts no kuras varētu atvest lietotu automašīnu. Dāņi iegādājoties savus auto, maksā par tiem dārgi (jo nodokļi ir augsti), tāpēc rūpējās par savām automašīām un netaupa uz rezerves daļām. Diemžēl ņemot vērā augsto cenu, gan jaunajām, gan lietotām automašīnām viņi brauc ar saviem transportlīdzekļiem ilgu laiku. Bet toties dāņi negroza odometra rādījumus, jo patieso odometra stāvokli Dānijā var pārbaudīt caur internetu (to piereģistrē pēc katras tehnikās apkopes). Patiesībā polim pat atmaksājās nopirkt automašīnu no dāņa, jo, ja auto ir pirkts Dānijā, poļi var atgūt daļu no samaksātā nodokļa, tāpēc cena ir pat vairāk kā pievilcīgāks, nekā sākotnēji tas varētu šķist.

FRANCIJA

Automašīnas pirkšana Francijā, var radīt nedaudz vairāk sarežģījumus, nekā, piemēram, pērkot automašīnu Vācijā. Un tas ir tāpēc, ka noteikumi prasa uztaisīt speciālas numurzīmes auto izvešanai uz ārzemēm, ja vēlaties braukt paši ar šo automašīnu un tas prasa laiku līdz 2 dienām. Ja jūs vēlaties iegādāties automašīnu Francijā, jūs varat droši paļauties uz to, ka atradīsiet lielu auto klāstu ar dīzeļdzinējiem, bet automašīnas nebūs ideālā stāvoklī, jo franču automobīļi bieži ir apskādēti kā arī  pēc ceļu satiksmes negadījumiem.

VĀCIJA

Ja jūs nav pārliecinājušas iepriekšējās iespējas kā var atrast sev auto var izmēģināt savus spēkus un atrast transportlīdzekli pie poļu rietumu kaimiņa Vācijas. Braucot uz Vāciju pēc automašīnas vislabāk to meklēt pie tiešā īpašnieka un ir jāizvairās no mazajiem auto tirgotajiem, jo īpaši tiem, kuru īpašnieki nereti ir turki. Vēl vienas lamatas, kurās mēs varam iekrist braucot uz Vāciju pakaļ automašīnai ir tas, ka Vācijas autoplačos bieži sastopamas automašīnās, kuras ir ievestas no citām ES valstīm. Turklāt, aizvien retāk ir sastopamas automašīnas bez bojājumiem, kuras tiek pārdotas tikai tāpēc, ka tās jau ir vecas. Visbeidzot, vairs nav tik viegli šodien atrast samērā jaunu lietotu automašīnu teicamā stāvoklī, kas pirms dažiem gadiem vēl bija iespējams, tāpēc pirms dodaties pirkt automašīnu uz ārvalstīm noteikti pārbaudi vai nav izdevīgāk pirkt to tepat pie mums. Kā arī ir jāsarēķina vai muitas nodevas, nodokļi, ceļojuma izmaksas, transportēšana, kā arī biežās naktsmītnes ārzemēs nesadārdzina jūsu izvēlētās automašīnas cenu, varbūt līdzīgu auto jūs varat nopirkt tepat mājās kādā autoplacī vai no privātpersonas.

Summa komentāri: 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.