Padomi
Lietots auto pie dīlera

Importētāju lietotu automašīnu pārdošanas programmas

Pievienoja 17 oktobris 2019

Lietots automobilis pie dīlera: autoDNA rakstu sērija, 3. daļa

Ja ņem vērā tikai ražotāju un importētāju piedāvātās programmas, tad Latvijā šobrīd tādu ir aptuveni 10. Apskatīsim detalizētāk populārāko Latvijas zīmolu oficiālās importētāju un ražotāju lietotu automobiļu pārdošanas programmas.

Plašākais mazlietotu automobiļu klāsts ir pieejams VW Group izveidotajai programmai Das WeltAuto. Taisnības labad gan jāsaka, ka šajā resursā ir apvienoti visu Baltijas valstu VW Grupas dīleru un importētāju piedāvātais sortiments. Neko daudz neatpaliek Toyota ar savu programmu Toyota Plus. Tur gan ir apkopoti tikai Latvijas dīleru piedāvātie automobiļi.

Pārsvarā importētāju programmās ir pieejami arī citu marku automašīnas. Piemēram, tanī pašā Das WeltAuto ir pieejami arī daži BMW, Nissan un citu marku automobiļi. Taču ir arī lietotu automobiļu programmas ar ekskluzīvi tikai vienas markas spēkratu tirdzniecību, piemēram, Lexus Select.

Apskatot pārdošanas programmu, kas pieejama, teiksim, Audi, jūs varat atrast automašīnas, kuru cena ir gan pieci tūkstoši, gan arī tādas, kas maksā vairāk nekā simts tūkstoši eiro. Pērkot lietoti automobili pie dīlera, var rēķināties ar lielāku garantiju, ka ar auto viss būs kārtībā, taču 100% gadījumā tas tāpat nepasargā no dažādiem izņēmumiem.

Lasiet vēl:

Labā ziņa ir tā, ka lietots automobilis pie dīlera bieži vien tiks pārdots ar kvalitātes sertifikātu, piemēram, Decra. Dažas no dīleru un importētāju programmām ir izveidojušas noteiktus atlases kritērijus. Piemēram, auto nedrīkst būt vecāks par 5 gadiem, ar noteiktu nobraukuma robežu un citiem parametriem.

Ne vienmēr lietots automobilis pie dīlera būs pirmā lieta, kuru jūs pamanīsiet. Salonu primārais bizness, tomēr, ir jaunu automašīnu tirdziecība. Attiecīgi var nākties nedaudz pameklēt īsto sadaļu, lai tiktu pie vēlamā rezultāta.

Bieži vien lietotu auto sadaļa aizvedīs uz pavisam citu interneta vietni. Piemēram, Citroen mazlietotie auto aizved uz Igaunijas auto24.ee piedāvājuma listi. Taču vairākiem dīleriem lietotu automobiļu klāsts ir apskatāms viņu pašu mājaslapā.

Tomēr dažos gadījumos importētājs dod priekšroku atsevišķai interneta lapai un pat zīmolam, kas veltīts lietotu transportlīdzekļu tirdzniecībai. Latvijā labs piemērs tam ir Inchcape izveidotā vietne mazliet.lv, kurā var apskatīt visu plašo Inchcape klāstu no vairākiem auto zīmoliem – BMW, MINI, Mazda, Jaguar, Ford, Land Rover un Alpina.

Lietotu automašīnu pārdošanas programmu saraksts:

Audi Approved :plus
https://approved.audi.lv

BMW Premium Selection
www.bmw.lv

Citroen
https://www.citroen.lv/mazlietoti-auto

Volvo Select
https://volvocars.musamotors.lv/auto/lietotas

Lexus Select
https://select.lexus.lv/lv/used-cars

Das WeltAuto
https://www.dasweltauto.lv

Toyota Plus
https://toyotaplus.toyota.lv/

Moller Auto
https://mollerauto.lv/lietoti-automobili/

Wess Motors
http://www.ecars.lv/lv/mazlietoti_auto/

Skandi Motors
http://www.skandimotors.lv/lv/riga/mazlietotas-automasinas

Norde
https://www.norde.lv/mazlietoti-nissan

Inchcape (mazliet.lv)
https://www.mazliet.lv/lv

Auto Blitz
https://www.autoblitz.lv/automasinas/lietotie-auto/1/

Forum Auto
http://mazlietotas.forumauto.lv/

Nippon Auto
https://nipponauto.lv/lv/lietoti-auto

Auto Ile un Herbst
http://www.auto-ile.lv/auto-tirdznieciba/lv/

Domenikss
https://www.domenikss.lv/e-noliktava/mazlietoti-auto/


Karlo Motors
https://www.karlomotors.lv/lv/usedcar

Summa komentāri: 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.