Gribu pirkt auto
autoDNA Auto Vēstures Atskaites piemērs

Bezmaksas autoDNA atskaite – prasiet to auto pārdevējam

Pievienoja 29 aprīlis 2020

Profesionāli auto pārdevēji bieži vien izmanto apmaksātas transportlīdzekļu vēstures atskaites pirms lietotas automašīnas iegādes ārvalstīs un atvešanas uz Latviju. Tāpēc ir vērts pajautāt pārdevējam vai ir pieejama kopija.

Bezmaksas autoDNA atskaite dos jums iespēju ielūkoties automašīnas ekspluatācijas vēsturē uz pārdevēja rēķina. Ja pārdevējam šāda atskaite ir pieejama, tas ir skaidrs signāls, ka ar auto viss ir kārtībā un pieejamā informācija ir uzticama. Bezmaksas informāciju var iegūt arī citos avotos, par tiem lasiet raksta turpinājumā.

 Katru mēnesi Latvijā tiek ievesti vairāki tūkstoši automašīnu, kas iepriekš reģistrētas citās valstīs. Dānija, Nīderlande vai ASV: šīs ir tikai dažas valstis, kas centrālajos reģistros ievāc lielu skaitu ar datiem, kas atvieglo transportlīdzekļu vēstures pārbaudi tiešsaistē. Piemēram, oficiālajā Dānijas vietnē varat pārbaudīt automašīnas nobraukumu un avāriju vēsturi Dānijā.

Bezmaksas informācijas trūkumi

Kā nopirkt lietotu automašīnu izsolē

Tomēr vairumā gadījumu informācija par Latvijā importētajām automašīnām ir izkliedēta dažādās apdrošinātāju, līzinga kompāniju, automašīnu reģistrācijas biroju vai policijas datu bāzēs. Šajā datu labirintā ir viegli apmaldīties un ne jau visas datubāzes fiziskām personām ir pieejamas. AutoDNA datubāzēs ir pieejama informācija par 500 000 000 VIN numuru, tai skaitā arī motocikliem un citiem transportlīdzekļiem.

autoDNA bezmaksas atskaite vai tāda ir?

Pamatinformācija, piemēram, automašīnas marka, modelis, aprīkojums un izlaiduma gads, ir pieejama bez maksas. Lai šo informāciju iegūtu, atliek vien apmeklēt mūsu interneta vietni un ierakstīt VIN dekoderī precīzu VIN numuru.

Līdzās bezmaksas informācijai auto vēstures atskaitē, jums būs iespējams ielūkoties kāda veida dati ir pieejami maksas pārskatā:

  • Fotoattēlu arhīvs;
  • Nobraukuma vēsture;
  • Informācija par avārijām;
  • Auto izmantošanas vēsture – piemēram, taksometrs;
  • Informācija par auto zādzībām;
  • Un cita vērtīga informācija par jūsu izvēlēto auto.

Bezmaksas informācija no citiem avotiem

Bieži vien auto pārdevējiem būs pieejama informācija par automobili no citiem avotiem. Piemēram, Beļģijas vai Francijas auto reģistrācijas iestādēm. Esiet modri attiecībā uz nezināmas izcelsmes datiem, kas apliecina auto stāvokli.

Par Latvijā ekspluatētajām automašīnām bezmaksas informāciju var iegūt gan CSDD gan arī LTAB. Pieejamā Informācija būs skopa, taču būs labāk nekā iegādāties kaķi maisā.

Lasiet vēl:

Prasiet auto pārdevējiem pilnu auto vēstures atskaiti

Bezmaksas autoDNA vēstures atskaite

Jauna auto iegādes process ir rūpīga potenciālo spēkratu atlase. Sākotnēji tiek ķemmēti sludinājumu portāli, atlasīti vilinošākie sludinājumi, no kuriem vairākiem tiek meklēta internetā pieejamā auto vēstures informācija.

Ņemot vērā, ka pircēja – pārdevēja attiecībās tieši auto pārdevēji ir vairāk ieinteresēti automašīnas realizācijā, esiet uzstājīgi un pieprasiet maksimāli iespējamo informāciju par izvēlēto automobili. Pārdevējam tā būs dažu eiro investīcija, kas būs derīga visiem potenciālajiem pircējiem.

Tāpēc ir vērts meklēt sludinājumus, kuros ir aprakstīts ne tikai automašīnas stāvoklis, bet arī pieejama auto vēstures atskaite. Ņemot vērā, ka profesionāli pārdevēji piedāvā dažādus bonusus, piemēram, pilnu bāku ar degvielu vai OCTA apdrošināšanu, tad daži eiro uz šo izmaksu fona ir nieks, ja vien auto ir patiesi labā stāvoklī.

Internetā pieejamās autoDNA vēstures atskaites ir motivējošs pārdošanas instruments gan pārdevējam, gan pircējam. Profesionāls auto pārdevējs var izcelt savu auto sludinājumu uz pārējo fona un ietaupīt potenciālajam klientam pāris eiro, savukārt pircējs būs drošs par auto ekspluatācijas vēsturi un varēs izdarīt racionālu lēmumu balstoties uz faktiem nevis pārdevēja teikto.

Summa komentāri: 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.