Kas jauns autoDNA?
autodna-jauna-atskaite-2022

Jaunā autoDNA Auto Vēstures Atskaite

1 jūlija 2022

Sākot ar 2022. gada 1. jūliju, autoDNA Transportlīdzekļu Vēstures Atskaites piedāvās papildu vērtību mūsu klientiem – pieejama jauna auto vēstures atskaite. Lai atbilstu pasaules tendencēm, iegādāšanās process mājaslapā ir vienkāršots, kļuvis saprotamāks un intuitīvāks. Izmaiņu mērķis ir piedāvāt klientiem jaunas priekšrocības, ko iedvesmojuši pasaules tirgos ieviestie un pielietotie mūsdienīgie risinājumi.

Atskaite joprojām ir īss ziņojums par transportlīdzekļa ekspluatācijas laiku, kas atspoguļo tā pagātni, balstoties uz VIN numuru. Saskaņā ar uzņēmuma misiju tā vēl vairāk  palīdzēspārdevējiem un pircējiem apzināti un droši iegādāties lietotu auto.

Transportlīdzekļa vēstures atskaites izskata izmaiņas mērķis ir nodrošināt mūsu klientiem vēl noderīgāku, funkcionālāku un skaidrāku produktu ar virkni papildu priekšrocībām. Viena no tām ir inovācija, pateicoties jaunu sadaļu ieviešanai ziņojumā (Paziņojumu Centrs un QR Kods). Vēl tika uzlabota sadaļa “Transportlīdzekļa vēsture”. Šī sadaļa, kā arī visa atskaite, tika padarīta pārskatāmāka un vieglāk lasāma, lietotājam pielietojot jaunu UX/UI (lietotāja interfeisa dizains), izmantotas jaunas krāsas, atbilstoši krāsu psiholoģijai, spilgts un skaidrs fons un daudz kas vairāk. Pateicoties šim novatoriskajam risinājumam, kas sastāv no QR koda pievienošanas atskaitei, ir iespējams paplašināt tiešsaistes un bezsaistes transportlīdzekļu pārdošanas sludinājumus ar transportlīdzekļa vēsturi.

 

autoDNA

autoDNA ir vadošais transportlīdzekļu vēstures tiešsaistes pārbaudes pakalpojumu sniedzējs. Pamatojoties uz jūsu VIN numuru, ar autoDNA varat pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi pirms tā iegādes. Daudzos gadījumos VIN pārbaude var novērst nevēlamas papildu izmaksas, kas saistītas ar transportlīdzekļa iegādi ar nezināmu vai likvidēta transportlīdzekļa pagātni.

 

Atskaite autoDNA sastāv no vairākām sadaļām, kas sakārtotas salasāmā hronoloģiskā secībā lineārā izkārtojumā, kas ļauj pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi, izmantojot VIN numuru. Atskaite var palīdzēt noteikt izvēlētā transportlīdzekļa patieso kvalitāti. Tas ir viens no svarīgākajiem elementiem, ar kuru pircējam būtu jāiepazīstas pirms automašīnas iegādes.

Mūsu vadošais produkts tika izstrādāts saskaņā ar labākajiem pasaules standartiem. Jauna sadaļa atskaitē  “Paziņojumu centrs”,  ļauj vienkāršā veidā pārbaudīt atskaites saturu konkrētam VIN numuram, jo ​​tajā ir ietverti svarīgākie paziņojumi par tā vēsturi. Dati ir sniegti vienkāršā un salasāmā formā, visaptveroši jau vizuālās uztveršanas līmenī. Automašīnas vēsture tiek parādīta hronoloģiskā laika skalas veidā, kuras mērķis ir palīdzēt lietotājiem iepazīties ar notikumiem no lietota transportlīdzekļa vēstures un atvieglot potenciālo problēmu, risku un efektīvu to identificēšanu.

 

Jau pirkšanas/pārdošanas sludinājumu pārskatīšanas laikā ir vērts iepazīties ar autoDNA transportlīdzekļu vēstures atskaiti, lai kvalitatīvās automašīnas atfiltrētu no tā sauktajām citronu mašīnām (auto ar būtiskiem defektiem un slēptu norakstīšanu pagātnē). Ziņojumā iekļautā informācija uzlabo auto tirgus nozares caurspīdīgumu un paaugstina tās kvalitāti līdz starptautiskās klases līmenim.

 

Vēl viena izmaiņa ir jauns iepirkumu groza izskats autoDNA mājaslapā, kas paredzēts, lai uzlabotu lietotāju pieredzi atskaites iegādes posmā un ļautu kontrolēt katru procesa posmu neatkarīgi no tā, vai pirkums tiek veikts datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī.

AutoDNA piedāvā atskaites, kas satur datus par transportlīdzekļiem no vairāk nekā 20 Eiropas valstīm, kā arī ASV un Kanādas, no vairāk nekā 50 000 dažādām institūcijām automobiļu nozarē. Lai pielāgotos tirgus prasībām un attaisnotu mūsu klientu cerības, no 2022. gada 1. jūlija Transportlīdzekļu vēstures pārskati būs pieejami par akcijas cenu. Praksē tas nozīmē, ka klienti saņems visaptverošu VIN numura pārbaudi ar pamata vai papildus atskaitēm par vienu stabilu cenu neatkarīgi no autoDNA piedāvājumā pieejamo atskaišu skaita.

 

 

Izsaki viedokli

Vai Jums patika raksts? Iespējams, Jums ir kādi jautājumi vai komentāri? Mēs aicinām Jūs dalīties savā viedoklī un izteikties zem raksta. Kā arī atcerieties – vienmēr pirms iegādāties automašīnu, motociklu vai pat piekabi – pārbaudi tā vēsturi ar autoDNA pēc VIN numura. VIN pārbaude ir viena no svarīgākajām lietām, kas ir jāizdara, pirms pieņemt lēmumu par lietotas automašīnas iegādi. autoDNA ar transportlīdzekļa vēstures atskaiti palīdzēs Jums pieņemt informētu lēmumu.