Ziņas
Jeep Renegade 2019

Pa bezceļiem ar jauno Jeep Renegade

Pievienoja 25 jūnijs 2018

Ikoniskais ASV zīmols Jeep, kura dēļ latviešiem ikviens apvidus auto ir “džips”, tikko laidis klajā Renegade uzlaboto versiju. Tas ir kļuvis ne tikai vizuāli estētiskāks, bet kā jau facelift modeļiem tas pienākas, ir ieguvis arī vairākus tehnoloģiskos uzlabojumus.

Labāka veiktspēja un mazāks patēriņš

Jaunais 2019. gada Jeep Renegade ir pirmā automašīna ar jaunajiem kompānijas benzīna dzinējiem, kuri aprīkoti ar turbokompresoriem. Tas savukārt taupa degvielu un nodrošina izcilu veiktspēju gan uz ceļa, gan bezceļos. Ir pieejami divi benzīna dzinēji: 1,0 litra 120 ZS un 1,3 litru ar 150 vai 180 ZS modifikāciju. Dzinēju piedāvājumu papildina 1,6 litru 120 ZS un 2,0 litru 140 vai 170 ZS MultiJet II dīzeļdzinējs ar turbokompresoru un SCR (selektīvu katalītisko reducēšanu).

Unikāls, autentisks dizains

Jeep Renegade 2019

Jeep Renegade 2019

Jeep B-SUV jaunais stils ir leģendārā zīmola dizaina jauna versija. Renegade modeļa spējas bezceļos tiek izpaustas arī tā dizainā un saskan ar pilsētvides dzīvesstilu. Būtiskākās eksterjera izmaiņas ir LED lukturi un jauni 19 collu diski. Salons savukārt piedāvā vairāk funkcionalitātes un vēl augstāku komforta līmeni.

Bezceļu piedzīvojumu cienītājiem

Jeep Renegade 2019

Jeep Renegade 2019

Jeep zīmola bezceļu spējas iegūtas, pateicoties divām progresīvām 4×4 sistēmām, Jeep Active Drive un Jeep Active Drive Low, kas nodrošina labu veiktspēju jebkuros apstākļos. Brauciens uz mežu pēc eglītes vai dubļu peldes tam nebūs šķērslis.

Pilsētvides piedzīvojumu cienītājiem

Jeep Renegade 2019

Jeep Renegade 2019

Jaunais Renegade piedāvā ceturtās paaudzes UconnectTM ar 5, 7 vai 8,4 collu displeju, augstas izšķirtspējas skārienjūtīgu ekrānu, Apple CarPlay integrāciju un Android AutoTM saderību, kas garantē lielisku saderību ar jebkuru viedierīci.

Pilnīgs drošības aprīkojums

Jeep Renegade 2019

Jeep Renegade 2019

Automašīnai ir jaunākās moderno tehnoloģiju drošības īpašības, tai skaitā brīdinājumu sistēma par joslu mainīšanu, ātruma kontroles sistēma un ceļazīmju atpazīšanas sistēma kā standarta aprīkojums visiem modeļiem, kā arī frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma ar aktīvo ārkārtas bremzēšanu standarta vai ierobežotā aprīkojumā.

Pieejams no gada beigām

Kad 2014. gadā tika radīts Jeep Renegade, tas paplašināja automašīnu tipu klāstu, ļaujot šim amerikāņu zīmolam debitēt B-SUV automašīnu segmentā. Renegade bija arī pirmā Jeep SUV automašīna, kas būvēta Itālijā, Melfi SATA ražotnē.

Jau no paša sākuma Jeep Renegade ieguva savu vietu šajā drūzmainajā tirgus segmentā un kļuva par favorītu tiem, kas meklē SUV, kurš spētu sajaukt unikālās zīmola bezceļu pārvarēšanas īpašības ar izmēriem un stilu, kas perfekti piemēroti arī pilsētas dzīvesstila izbaudīšanai.

Jeep Renegade 2019

Jeep Renegade 2019

Jeep Renegade iemieso visas šīs īpašības un izpauž tās unikālajā dizainā ar leģendāro septiņu iedaļu gaisa ieplūdes režģi un tēlu, kas radīts ar domu par spēku un uzticamību. Ar Renegade modeli Jeep zīmola piedāvājums paplašinās uz visiem tirgus segmentiem, ļaujot katram atrast vispiemērotāko SUV auto tipu, bez vajadzības rast kompromisu.

Uzlabotā modeļa jauninājumi balstīti uz labākajām īpašībām, kas ļāva tam mainīt džipu pārpildītā tirgus situāciju un kļūt par Eiropā rekordlielā daudzumā pārdotu Jeep zīmola modeli. Renegade paliek uzticīgs Jeep filozofijai un pārsniedz noteiktās robežas, piedāvājot jaunu dzinēju klāstu, kas nodrošina maksimālu degvielas taupību un izcilu veiktspēju gan uz ceļa, gan bezceļos.

Jeep Renegade 2019

Jeep Renegade 2019

Jauni trīs un četru cilindru benzīna dzinēji ar turbokompresoru – jaunajā dzinēju saimē ir 1,0 litru dzinējs ar 120 ZS un 190 Nm griezes momentu, kā arī 1,3 litru dzinējs ar 150 vai 180 ZS un 270 Nm griezes momentu. Dzinēju klāstā pieejami arī atjaunotie 1,6 litru un 2,0 litru MultiJet II dīzeļdzinēji ar SCR (selektīvu katalītisko reducēšanu), kuri atbilst Euro 6/D standartam. Jaunā 2019. gada Renegade dzinēji savienojami ar sešu pakāpju manuālo pārnesumkārbu, DDCT (Dual Dry Clutch Transmission – dubultā sausā sajūga pārnesumkārbu) un deviņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu gludai un komfortablai braukšanai.

Atpazīstamais un leģendārais dizains jaunajā Jeep Renegade ietver apaļos lukturus un trapecveida riteņu arkas. Ir skaidra saikne starp 2019. gada Renegade dizainu un jaunu Wrangler. Tā bezceļu īpašības ir savā klasē labākās un joprojām nosaka segmenta standartus. Jaunais Renegade ir pieejams divās konfigurācijās – ar priekšēju riteņu vai visu četru riteņu piedziņu, un tam ir divas četru riteņu piedziņas sistēmas – aizmugurējās ass atvienošanas opcija, Selec-Terrain saķeres kontrole, kā arī kontroles sistēma braukšanai kalnā un lejup no tā.

Tā 4×4 īpašības vislabāk izpaužas Trailhawk versijā, kas radīta braukšanai bezceļos un papildināta ar specifiskām stila un tehniskajām īpašībām.

Pārsteidzoši tirgus panākumi

Jeep Renegade bija pirmā automašīna no Fiat Chrysler Automobiles, ko kopīgi izstrādāja itāļu un amerikāņu dizaineru un inženieru komanda, un tas bija pirmais zīmola modelis, kas ražots Itālijā, Melfi SATA ražotnē Bazilikatas reģionā.

2017. gadā reģistrēti vairāk kā 73 200 jauni Renegade modeļi, padarot to par pārdotāko Jeep SUV Eiropā vairākos lielos tirgos visā kontinentā, tai skaitā Itālijā, Francijā, Spānijā, Vācijā un AK.

Jeep Renegade 2019

Jeep Renegade 2019

Summa komentāri: 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.