Viss

Kā iegādāties autoDNA atskaiti pēc VIN numura

2 marta 2020

AutoDNA automašīnu vēstures informācijas datubāze meklē visu pieejamo informāciju par automšīnu pēc VIN koda, kā arī tas ir katram auto unikāls 17 burtu un ciparu kopums.

Tomēr ievadot šādu identifikācijas numuru autoDNA meklētājā ir jāpārbauda sekojošais:

 • Vai VIN numurs ir 17 simbolus garš
 • Vai tas ir korekts, pārbaudi tādus burtus kā B un ciparus 8,7=1, O=0, A=4, D=0 tie bieži ir līdzīgi
 • Vai pēdējie 4 simboli VIN numurā ir cipari
 • Ja ir iespēja salīdzini VIN numuru ar kādu automašīnas dokumentu (piemēram tehniskās apskates uzlīmi, vai adprošināšanas polisi)

Ievadi VIN numuru

vin-numura-ievade

Meklē un pārbauda pieejamo informāciju

Pēc VIN numura ievadīšanas autoDNA meklētājā, sistēma to pārbaudīs un meklēs starp vairāk kā pus miljarda vēstures ierakstiem. Katram ievadītajam VIN numuram tiek pārbaudīta šāda informācija:

autodna-ielade-informaciju

 1. Datubāzēs tiek meklēts VIN numurs
 2. Tiek pārbaudīti negadījumi
 3. Nobraukuma ieraksti
 4. Arhīva fotogrāfijas un negadījumi
 5. Apkopota pieejamā informācija pārskatāmā veidā

Bezmaksas infromācijas kopsavilkums

Pēc pieejamās informācijas apkopošanas ir zināms, kas būs pieejams par konkrēto automašīnu. Šāda informācija tiek uzrādīta bezmaksas. Ar zaļajiem ķeksīšiem apzīmētā informācija norāda uz tās pieejamību. Melnie cipari norāda uz ierakstu daudzumu. Tādā veidā jūs būsiet droši, ka norādītais VIN numurs ir pareizs un satur bagādīgu informāciju par automašīnas vēsturi

autodna decoder

Kāda informācija tiek parādīta bezmaksas?

 • VIN numura atkodēšana – Parāda Marku modeli, dzinēju, CO2 izmešu klasi un daudz citas svarīgas informācijas par automašīnu.
 • Noderīga informācija – norāda uz Jums pircējam svarīgiem ierakstiem par automašīnu
 • Transportlīdzekļa dati – šim konkrētajam AUDI A3 ir pieejami 40 ieraksti ar detalizētu auto specifikāciju, dzinēja – krāsas- interjera- kārbas un citiem kodiem. Kā arī kādam tirgu auto ir bijis paredzēts
 • Ražotāja informācija – svarīgs ieraksts, ja nevēlaties iegādāties automašīnu no rūpnīcas, kas bieži tiek pakļauta plūdiem vai citām dabas stihijām.
 • Aprīkojums – šī sadaļa ļaus salīdzināt automašīnas ražotāja aprīkojumu ar sludinājumā norādīto. Piemēram, ja automašīna ir paredzēta izmantota kā taxi vai dienesta automašīna tas tiks uzrādīts pie aprīkojuma.
 • VIN koda pārbaude – norāda vai konkrētajam auto ir iespējams pārbaudīt VIN numura viltošanu. Atceries: negodprātīgi auto tirgoņi bieži “pārsit VIN numurus” pārdodot zagtus transportlīdzekļus.
 • Zādzības pārbaude – Lai būtu drošs, ka automašīna nav bijusi meklēšanā, atskaitē iekļaujam zādzības pārbaudi zagto automašīnu datubāzēs visā Eiropā un ASV
 • Transportlīdzekļu vēsture – Detalizēta informācija par automašīnas izmantošanu, reģistrāciju, apkopēm un tehnisko apskati ir iespējams atrast tieši šajā sadaļā. Tā arī iekļauj sevī auto negadījumu informāciju un transporta direkcijas piezīmes.
 • Ražotāju atsaukumi – Ja konkrētajam auto modelim ir fiksēts kāds ražotāja defekts vai brāķis – Jūs par to būsiet informēts. Kā arī detalizēti aprakstītas sekas un problemātiskās zonas
 • Iepriekšējie meklējumi – Noderīgi, ja auto pārdevējs apbalvo, ka automašīna ir iegādāta jauna Latvijā, bet par to jau ir interesējušies pircēji no Vācijas, Polijas un Lietuvas dažādos pariodos, tas liecina par pretējo.
 • Arhīva fotogrāfijas un dokumenti – Katram transportlīdzeklim ir arhīva fotogrāfijas vai arhīva dokumenti, pirms atskaites iegādes ir redzams cik daudz šādi ieraksti būs redzami.
 • Papildus pieejamās auto vēstures atskaites no Beļģijas, Francijas, Nīderlandes, ASV un Kanādas, un daudzām citām valstīm. Šie ieraksti parāda, ka automašīna iepriekš ir bijusi reģistrēta kādā no šīm valstīm. Pārbaudi automašīnas pārdevēju vai viņš runā taisnību!

Auto atskaites iegāde

Šobrīd pēc mūsu piemēra AUDI A3 mēs redzam, ka tam ir pieejamai gandrīz visi pārbaudes veidi ir pieejami izņemot “ražotāja atsaukumus” – nozīmē, ka šim modelim nav fiksēti ražotāja defekti. Kad ir analizēta visa bezmaksas pieejamā informācija par transportlīdzekli.

Mēs varam veikt auto vēstures atskaites iegādi nospiežot pogu “Apmaksāt.