Gribu pirkt auto
auto vēstures atskaite automašīnām no Beļģijas

Kā pārbaudīt automašīnu no Beļģijas?

Pievienoja 26 jūnijs 2018

Beļģija ir trešā populārākā valsts, no kuras regulāri tiek ievestas lietotas automašīnas tālākai realizācijai Latvijas autobraucēju vidū. Ņemot vērā lielos apjomus, ir jābrīdina, ka iespēja iegādāties automašīnu ar koriģētu nobraukumu arī ir attiecīgi liela. Pēc mums pieejamās statistikas datiem, 40% automašīnas Latvijā ir ievestas un tiek tirgotas ar koriģētu odometra rādījumu.

autoDNA.lv vēstures atskaite automašīnām no Beļģijas ir noderīgs palīgs tiem, kuri vēlas iegādāties automašīnu no šīs valsts. Automašīnas vēstures atskaite Beļģijas automašīnām satur noderīgu informāciju, kas tiek apkopota viegli pārskatāmā PDF failā.

No kurienes tiek iegūti dati:

 • Satiksmes departaments
 • Policijas iecirkņi
 • Importētāji
 • Apdrošināšanas kompānijas
 • Finanšu iestādes

Vispārēja informācija par transportlīdzekli

Pēc VIN numura pārbaudes transportlīdzeklim no Beļģijas, mēs iegūstam vēstures atskaiti, kuras sākumā ir pamatinformācija (kopsavilkums), kas identificē transportlīdzekli.

autodna vēstures atskaite automašīnām no Beļģijas vispārēja informācija

Transportlīdzekļa statuss

Konkrētajā atskaites sadaļā tiek sniegta informācija par transportlīdzekļa statusu. Šāda veida statusus piešķir pilnvarotas iestādes Beļģijā un centrālais transportlīdzekļu reģistrs

 • Transportlīdzekļa administratīvais statuss

Šī sadaļa satur informāciju par transportlīdzekļa importu un eksportu Beļģijas teritorijā.

 • Juridiskais statuss

Sadaļa sevī iekļauj informāciju par transportlīdzekļa legalitāli – likumīgā izcelsme, ieraksti par reģistrētām zādzībām.

 • Transportlīdzekļa statuss

Tiek sniegta informācija par transportlīdzekļa likvidāciju, restaurēšanu, atjaunošanu pēc negadījuma vai apstiprinājuma neesamību.

Atšķirība starp nepabeigtu, nokomplektētu un pabeigtu transportlīdzekli:

 

 1. Nepabeigts transportlīdzeklis – transportlīdzeklis, kura pilnības un funkcionalitātes sasniegšanai ir nepieciešams vismaz vēl viens montāžas posms. Nepabeigts transportlīdzeklis nav reģistrēts (piemēram, transportlīdzeklis ar kravas šasiju)
 2. Nokomplektēts transportlīdzeklis – transportlīdzeklis, kuram nav nepieciešama pabeigšana, lai atbilstu noteiktajām tehniskajām prasībām. Šādam transportlīdzekli var veikt projekta izmaiņas, kurām ir nepieciešams novērtēšanas apstiprinājums (piem. uzstādīt papildus sēdvietu rindas transportlīdzeklī ar virsbūves veidu “buss”)
 3. Pabeigts transportlīdzeklis – transportlīdzeklis ir pēc īpašas modifikācijas – izmaiņām, kā rezultātā tika veiktas vairāku stadiju un posmu pārbaudes, lai atbilstu noteiktām prasībām (piem. kastes tipa dzīvojamā telpa uz automašīnas šasijas)

autoDNA vēstures atskaite automašīnām no Beļģijas transportlīdzekļa statuss

Pamatinformācija

Sadaļa satur pamatinformāciju par transportlīdzekli:

 • marka
 • modelis
 • modeļa ražotāja kods
 • transportlīdzekļa variants
 • degvielas tips
 • virsbūves tips (saskaņā ar Beļģijas cetrālo transportlīdzekļu reģistru)
 • transportlīdzekļa kategorija

autoDNA vēstures atskaite automašīnām no Beļģijas pamatinformācija

Transportlīdzekļa vēsture

Transportlīdzekļa vēstures sekcija sastāv no divām daļām:

 1. Nobraukuma salīdzināšana ar Beļģijas nobraukuma reģistru
 2. Informācija par nobraukumu

Nobraukuma salīdzināšana ļauj pārbaudīt pašreizējo nobraukuma rādījumu ar pēdējo Beļģijas nobraukuma reģistrā reģistrēto. Pateicoties šai iespējai, var pārliecināties vai transportlīdzekļa nobraukuma vēsture ir patiesa.

Salīdzināšanas rezultāts parādīsies atskaitē. Ir pieejami divi salīdzināšanas rezultāti:

 1. Uzticams nobraukums – šāds rezultāts parādīsies, ja norādītais nobraukums būs lielāks nekā pēdējais Beļģijas nobraukuma reģistrā fiksētais, kā arī, ja Beļģijas nobraukuma reģistrā būs pietiekoši daudz informācijas par šo transportlīdzekli.
 2. Pārbaude neapstiprināja ticamu transportlīdzekļa nobraukumu – šāds ziņojums paradās, ja informācija Beļģijas nobraukuma reģistrā nav pietiekama, lai veiktu pārbaudi. Iespējamie cēloņi – nepietiekams informācijas daudzums Beļģijas nobraukuma reģistrā, lai pārbaudītu nobraukuma rādījumus vai pārbaudāmajam transportlīdzeklim ir nesakritības ar pašreizējo nobraukuma rādījumu.

autoDNA vēstures atskaite automašīnām no Beļģijas nobraukuma salīdzināšana

Informācija par nobraukumu – šī sadaļa norāda automašīnas fiksēto nobraukumu tehniskajā apskatē, tehniskās apskates periodu un derīguma termiņu.

autoDNA vēstures atskaite automašīnām no Beļģijas nobraukums

Papildus informācija

Sadaļā ir dažāda detalizēta informācija: homologācijas numurs, Beļģijas atbilstības sertifikāts (PVA/PVG), informācija par Eiropas emisijas standartiem.

autoDNA vēstures atskaite automašīnām no Beļģijas papildus informācija

Tehniskie dati

Atskaites sadaļā atrodama detalizēta tehniskā informācija:

 • svars
 • gabarīti
 • maksimālais ātrums
 • maksimālā transportlīdzekļa jauda
 • informācija par piekares veidu

autoDNA vēstures atskaite automašīnām no Beļģijas tehniskie dati

Emisijas gāzes

Piesārņojošo vielu emisijas sadaļa informē par transportlīdzekļa pārbaudes rezultātiem braukšanas un tukšgaitas apstākļos, izmešu daudzumu un daudzus citus pārbaudes rezutlātus. Šie rezultāti ļauj secināt vai transportlīdzekli var pārdot Eiropas Savienībā un sniedz informāciju par tā tehnisko stāvokli.

autoDNA vēstures atskaite automašīnām no Beļģijas emisijas gāzes

Degvielas patēriņš un CO2 emisijas klase

Sadaļa izveidota, lai parādītu vidējo degvielas patēriņu, kuru nosaka ražotājs kombinētā ciklā, pilsētas ciklā un ārpilsētas ciklā.
Kā arī norādīta informācija par CO2 emisijas klasi. Šī vērtība ir iesniegta skaitliskā un grafiksā veidā.

autoDNA vēstures atskaite automašīnām no Beļģijas degviela un emisija

Vēlies auto no Francijas?

Spied šeit un noskaidro kādu informāciju vari noskaidrot par automašīnām no Francijas!

 

Summary
Kā pārbaudīt automašīnu no Beļģijas?
Article Name
Kā pārbaudīt automašīnu no Beļģijas?
Description
Beļģija ir trešā populārākā valsts, no kuras regulāri tiek ievestas lietotas automašīnas tālākai realizācijai Latvijas autobraucēju vidū. Ņemot vērā lielos apjomus, ir jābrīdina, ka iespēja iegādāties automašīnu ar koriģētu nobraukumu arī ir attiecīgi liela. Pēc mums pieejamās statistikas datiem, 40% automašīnas Latvijā ir ievestas un tiek tirgotas ar koriģētu odometra rādījumu.
Author
Publisher Name
autodna.lv
Publisher Logo
Summa komentāri: 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.