autoDNA iesaka
kur var atrast vin numuru

Kā pārbaudīt vin kodu?

20 novembr 2014

Kur var atrast VIN numuru?

Ir vairākas vietas, kur var atrast VIN numuru

  • Transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentā – VIN laukumā atzīmēts ar burtu E.
  • Plāksnīte , kas ir piestiprināta auto korpusa iekšpusē – šasijas plāksne. Bieži sastopamās vietās, piem. ap labo priekšējo sēdekli, kiresajā pusē logā, uz priekšēja pilāra. VIN var atrast arī motora nodalījumā uz labajā pusē atbalsta rāmja virs labā riteņa, Auto ražotāji izvieto šasijas numurs dažādās vietās dažādiem modeļiem un visbiežāk VIN numuru novieto vairākās vietās. Tāpēc ir vērts zināt, kurā vietā ir VIN numurs tavam modelim.

Vai zināji

autoDNA ir vadošais transportlīdzekļu vēstures tiešsaistes pārbaudes pakalpojumu sniedzējs. Pamatojoties uz jūsu VIN numuru, ar autoDNA varat pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi pirms tā iegādes. Daudzos gadījumos VIN pārbaude var novērst nevēlamas papildu izmaksas, kas saistītas ar transportlīdzekļa iegādi ar nezināmu vai likvidēta transportlīdzekļa pagātni.

 

Informācija par to, cik svarīgs ir VIN numurs. Daudžu auto tirgotāju sludinājumos liek šo VIN numuru, bet daudzi to nedara. Tāpēc nebaidies jautāt automašīnas VIN numuru sludinājumos, jo VIN var glābt Jūs no pirkšanas kaķi maisā. Uzzinot VIN Jūs varat uzzināt automašīnas vesturi autoDNA.lv