autoDNA iesaka
Pasaules gala auto

Labākie apokalipses automobiļi – mobilitāte pēc pasaules gala

10 aprīļa 2020

Koronavīrusa izraisītā Covid-19 pandēmija parādīja cilvēku tieksmi pēc izdzīvošanas. Veikalos veidojās garas rindas un tika izpirktas pirmās nepieciešamības preces – griķi un tualetes papīrs. Šajā rakstā piedāvājam ielūkoties labāko automobiļu sarakstā, kas būtu ideāli piemēroti dzīvei, kur katra diena ir cīņa par izdzīvošanu.

Labākie apokalipses automobiļi ir uzticami, droši un pats galvenais ar iespēju doties ārpus asfaltēta ceļa seguma jeb offroad. Par izmaksām neuztraucaties ir taču pasaules gals un naudai nav nozīme. Iemainīsiet paciņu ar griķiem pret pilnu bāku degvielas.

Chevrolet Silverado Black Ops Concept

Chevrolet Silverado Black Ops Concept

Pasaules gals nozīmē nemitīgu mobilitāti un pikaps šādam dzīves veidam ir ideāli piemērots. Vadītājs pie stūres, pasažieris ar ieroci rokās uz vakti un pilna kravas kaste ar ikdienai nepieciešamo.

Šis gan nav parasts Silverado, bet gan īpaši izturīgs un ASV patriotisma pārpildīts. Pilnpiedziņa, bruņota šasija, iebūvētas gāzmaskas, militārā aptieciņa, saules baterijas, iebūvēts ģenerators, aizslēdzams seifs un 5,3 litru EcoTec V8 dzinējs, kas spēj attīstīt 355 ZS jaudu.

Polaris Sportsman WV850 H.O.

Polaris Sportsman WV850 H.O.

Lai arī tehniski šis nav automobilis, taču vareni labi piemērots pasaules gala scenārijam. Tas ir unikāls kvadracikls ar ložu necaurlaidīgu tērauda eksoskeletu, tērauda rāmi, 77 ZS dzinēju un bezgaisa riepām, kuras spēj izturēt .50 kalibra lodes šāvienu.

Mercedes-Benz Unimog

Labākie apokalipses auto

Nedz Audi, nedz arī BMW spēj piedāvāt apokalipsei atbilstošu automobili. Iepazīstieties ar mazāk glamūrīgo Mercedes-Benz portfolio – specializētajiem visurgājējiem. Pie šī auto stūres ikviens spēs izbraukt jebkādu ceļa segumu, lai sasniegtu savu galamērķi.

Auto ir aprīkots ar virkni dažādu ekstru, kas braukšanu padara jautrāku – panorāmas skata kabīni, hidrauliku, autonomu riepu spiediena kontroli, interjera ventilēšanas sistēmu un iespaidīgu dzinēju klāstu.

Lasiet vēl:

Sherp

Sherp

Iespējams viens no piemīlīgākajiem apokalipses automobiļiem uz pasaules. Šis amizantais spēkrats jūs aizvedīs tur, kur ierindas apvidus auto spējas beidzas. Autoražotājs oficiālajos datos norāda, ka tam pa spēkam ir uzbraukt 350 slīpumā un pārvarēt līdz pat 70 cm augstus šķēršļus, kas ir lielā mērā pateicoties nepilnu 59 cm klīrensam.

Tas ir aprīkots ar vienkāršu četru cilindru dīzeļdzinēju, kas spēj attīstīt 44 ZS jaudu. Nav daudz, taču ārpus civilizācijas neko vairāk nevajag.

Tesla Model X

Tesla Model X

Viens no drošākajiem Euro NCAP automobiļiem un pilnībā neatkarīgs no fosilās degvielas. Naftas industrija katru dienu apgādā pasauli ar tik ļoti nepieciešamo degvielu. Ja postapokalipses laikā jums ir pieejama saules paneļu vai vēja ģeneratora saražota elektroenerģija, tad būs par vienu problēmu mazāk.

Knight XV

Knight XV

Diez vai kāds ir dzirdējis par autoražotāju Conquest Vehicles, taču tieši viņi ir radījuši šo luksus klases pilnībā nobruņotu apvidus auto. Miljonāra cienīgs apokalipses jātnieks ar 6,8 litru V10 dzinēju, nakts redzamības kamerām un smalku interjera apdari. Ar šo auto varēsiet droši izbraukt cauri zombiju pūlim un netraucēti doties cauri barikādēm.

Quadski Amphibious

Quadski Amphibious

Ja nākamā epidēmija mūs padarīs par zombijiem, tad viens ir skaidrs – glābiņš jāmeklē uz ūdens. Šis ir viens no ātrākajiem auto, kas spēj pārvietoties gan pa sauszemi, gan arī ūdeni.

Transformācija no sauszemes spēkrata par ūdensmoci notiek četrās sekundēs, kas ir gana daudz, lai tiktu tālu prom no briesmām. Tā BMW četru cilindru dzinējs nodrošina 70 km/h lielu ātrumu uz abām brauktuves virsmām – sauszemi un ūdeni.

Palieciet mājas, ieturiet distanci un ievērojiet valsts noteiktos drošības pasākumus. No komfortablas dzīves civilizētā pasaulē līdz apokalipsei un Mad Max ikdienai mūs šķir pavisam nedaudz.