autoDNA pārbauda
Lietots automobilis pie dīlera. Citroën, Peugeot, Renault

Lietots automobilis pie dīlera. Citroën, Peugeot, Renault

19 decembr 2019

Lietots automobilis pie dīlera: autoDNA rakstu sērija, 8. daļa.

Portāls autoDNA turpina rakstu sēriju ar apskatu par Renault, Citroen, Peugeot un daudzu citu mazāk populāru ietotu auto piedāvājumu Latvijas tirgū. Lai arī oficiāli pārstāvētu programmu no šiem zīmoliem praktiski nav, tomēr, dīleri piedāvā gan demo, gan arī mazlietotus auto.

Latvijā franču un itāļu automobiļi nav starp izteiktiem līderiem, līdz ar ko var skaidrot oficiālo programmu trūkumu. Taču kā jau iepriekš minējām mazlietotu auto tirdzniecība ir pieejama teju ikvienā oficiālajā dīlerī.

Citroën

Izplatītākais no šīs četrotnes ar vairākiem dīleru centriem ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās – Kuldīgā, Cēsīs, Siguldā un Jelgavā. Ir atsevišķi nodalīti Demo auto un mazlietoti auto ar ievērības cienīgu piedāvājuma klāstu. Iespēja izvēlēties ne tikai populārākos Citroen vieglos auto, bet arī dažādu komerctransportu.

Starp visiem automobiļiem atradīsies arī pa kādam BMW, Mercedes-Benz, Toyota un citu marku spēkratiem. Automobiļiem ir pieejami dažādi finansēšanas modeļi un citas standarta priekšrocības – caurskatāma vēsture, reāls nobraukums un labs vizuālais kā arī tehniskais stāvoklis.

 

 

Peugeot

Vēl viens francūzis, kas ar saviem jaunākajiem modeļiem ir iekarojis Latvijas autobraucēju simpātijas. Latvijā ir trīs dīleri no kuriem divi atrodas Rīgā (Amserv Krasta un Forum auto) un viens Talsos – LM Auto.

Oficiālās programmas nav, taču dīleri ir izveidojuši paši savu piedāvājumu. Plašākais no tiem ir Forum Auto. Ņemot vērā, ka Forum Auto piedāvā vairākus zīmolus, tad arī mazlietotu auto sadaļā līdzās Peugeot atradīsies arī citu zīmolu spēkrati.

Auto katalogā uz doto brīdi ir pieejami 57 dažādi automobiļi, kurus var iegādāties ar dažādu kredītiestāžu atbalstu un ražotāja garantiju. Mazlietotie auto ir rūpīgi pārbaudīti un atbilst dīlera izvirzītajām kvalitātes prasībām.

Lasiet vēl:

 

 

Renault

Noslēdzošais francūzis mūsu apskatā ar diviem dīleru centriem un bez oficiālās programmas, kuru gan aizstāj pašu dīleru piedāvājums. Latvijā Renault ir pieejams pie diviem dīleriem – Norde un Mūsa Motors.

Lai arī esam droši, ka Norde arī piedāvā mazlietotu auto iegādi, mājaslapā informācija ir skopa. Savukārt Mūsa Motors ir izveidojis vairākas automobiļu akcijas:

  • Renault Outlet izpārdošana;
  • Demo automašīnu izpārdošana;
  • Lietotu automobiļu piedāvājums.

Pārsvarā ir tieši Renault markas automobiļi, bet atradīsies arī pa kādai “Dacītei” vai Suzuki.

 

 

Autobrava Mežciems

Šis dīleris ir izpelnījies atsevišķu kategoriju, jo savā salonā piedāvā vairāku zīmolu automašīnas – Hyundai, Seat, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Suzuki, Isuzu un Ssang Yong. Lai gan oficiālās ražotāju programmas nav nevienam, toties izvēle ir plaša un piedāvājumā atradīsiet arī pa kādam Audi, Volkswagen vai citas markas automobilim.

Auto iegādei kā jau ierasts tiek piedāvātas dažādas līzinga iespējas, visi automobiļi ir rūpīgi pārbaudīti, sagatavoti pārdošanai, kā arī tiek dota garantija.

Lasi vēl: 

 

 

add_frame header=’Vai zināji’ color=’orange’ icon_type=’magnifier’]

autoDNA ir vadošais transportlīdzekļu vēstures tiešsaistes pārbaudes pakalpojumu sniedzējs. Pamatojoties uz jūsu VIN numuru, ar autoDNA varat pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi pirms tā iegādes. Daudzos gadījumos VIN pārbaude var novērst nevēlamas papildu izmaksas, kas saistītas ar transportlīdzekļa iegādi ar nezināmu vai likvidēta transportlīdzekļa pagātni.

[/add_frame]