autoDNA pārbauda
autoDNA_toyota_Plus_lexus_select

Lietots auto pie dīlera: lūkojam 6 zīmolus no tālajiem Austrumiem

25 novembr 2019

Lietots automobilis pie dīlera: autoDNA rakstu sērija, 7. daļa.

autoDNA turpina rakstu sēriju par lietotu automobiļu iegādi pie dīleriem. Šoreiz tuvāk apskatīsim piedāvātās mazlietotu automašīnu pārdošanas programmas no tālajiem Austrumu zīmoliem – Toyota, Lexus, Nissan, Honda, Hyundai, Mitsubishi.

Toyota

Stabils pasaules līderis ar daudz un dažādiem modeļiem, kā arī ievērojamu lietotu auto piedāvājuma klāstu tieši Latvijas tirgū. Oficiālā Toyota Plus programma uz doto brīdi piedāvā 125 lietotus automobiļus pie dīlera.

Cenu amplitūda svārstās no pieticīgiem 1 800 eiro par 2004.gada Toyota Corolla līdz 53 900 par 2017. gada Land Cruiser. Taisnības labad gan jāsaka, ka uz 15 gadus vecu Toyota Corolla neattieksies garantija, kas no vienas puses ir saprotami un pieņemami.

Ja lietotais automobilis pie dīlera ir saņēmis oficiālo “bļambu” Approved TOYOTA PLUS, tad uz to attieksies vesela virkne labumu, tostarp arī līdz pat 24 mēnešu garantiju un tehnisko palīdzību.

Tehniskā apskate sastāv no 44 apskates punktiem, kas lai arī atpaliek no Audi 110 apskates punktiem, tomēr, parāda Toyota apņemšanos rūpīgi izvērtēt katra automobiļa tehnisko stāvokli.

Toyota hibrīdi ir populāri visā pasaulē un attiecīgi ir izstrādāta arī īpaša Hybrid Life Assurance programma, kas nodrošina hibrīda augstsprieguma akumulatora papildu aizsardzību vēl vienu papildu gadu vai 15 000 km nobraukumu.

Lexus

Premium segmenta automobiļu zīmols ar savu pārdošanas programmu Lexus Select uz doto brīdi piedāvā iegādāties 20 programmai atbilstošus spēkratus. Un atšķirībā no citām programmām Lexus Select piedāvā vienīgi Lexus markas automobiļus.

Arī šajā gadījumā pērkot lietotu automobili pie dīlera jūs saņemsiet līdz pat divu gadu vai 500 000 km nobraukuma garantiju. Mūsdienās, kad visi ir pieraduši pie 200 000 km slikšņa, pusmiljons izklausās iespaidīgi. No otras puses, nav nācies dzirdēt par Lexus, kas tik daudz būtu nobraukuši.

Lexus Select zīmogu var dabūt tikai pēc rūpīgas tehniskās pārbaudes, kur to kārtīgi apskata mehāniķi. Ņemot vērā, ka Lexus atrodas Toyota sastāvā, tad arī uz šiem automobiļiem attiecas atsevišķa hibrīdu veselības pārbaude.

Lasiet vēl:

Nissan

Arī Nissan ir daļa no Toyota grupas un Latvijas šos lietotos automobiļus var iegādāties pie Norde un Skandi Motors. Lai arī mūsu valstī nav pārstāvētas oficiālās programmas abi dīleri piedāvā visai plašu automobiļu klāstu.

Honda

Mazlietotus Honda Latvijā piedāvā iegādāties divi dīleri Nippon un Wess Select. Abās vietās automobiļi tiek rūpīgi pārbaudīti un piedāvāti standarta pakalpojumi. Tā kā arī šajā gadījumā nav pārstāvēta oficiālā programma, tad katrs dīleris var pielāgot savus nosacījumus.

Hyundai un Mitsubishi

Šo Dienvidkorejas zīmolu Latvijā pārstāv divi dīleri Autobrava un Skandi Motors. Arī šajā gadījumā nav vienotas lietota automobiļa pārdošanas programmas, taču tas nenozīmē, ka tiek tirgoti apšaubāmas kvalitātes automobiļi.

Autobrava visus lietotos auto liek vienā katlā ar citiem pārstāvētajiem zīmoliem – Seat, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Suzuki, Isuzu un Ssang Yong. Arī Skandi Motors piedāvā dažādu marku automobiļus. Tai skaitā arī Mitsubishi.