Padomi

Lietots automobilis pie dīlera – Volvo, Opel, Subaru, Škoda

Pievienoja 26 decembris 2019

Lietots automobilis pie dīlera: autoDNA rakstu sērija, 9. daļa.

Noslēdzošajā rakstu sērijā “Lietots automobilis pie dīlera” apskatīsim ko mums Latvijas platuma grādos piedāvā Opel, Subaru, Škoda un Volvo automašīnu dīleri. Piedāvājumā ir gan oficiālās ražotāju programmas gan arī dīleru sarūpēti spēkrati.

Volvo

Uzticamajiem Skandināvu Volvo ir pieejama oficiālā Volvo Selekt programma. Lai arī Latvijā tai nav izveidota atsevišķa interneta vietne, Mūsa Motors Rīga piedāvā vairāk nekā 40 dažādus Volvo modeļus, kā arī virkni citu autoražotāju modeļus zem nosaukuma MusaPremium.

Lai Volvo atbilstu Selekt standartiem, tam ir jābūt jaunākam par pieciem gadiem un nobraukums nedrīkst pārsniegt 150 000 km. Ja vidējais Latvijas pircējs uzsitīs uz riteni, pašūpinās amortizatorus un atvērs motora pārsegu, tad Volvo mehāniķi veiks 100 dažādas pārbaudes, kā arī uzstādīs jaunāko automašīnas programmatūru.

Kā jau tas ir ierasts, pie dīleriem var saņemt arī dažāda apmēra garantiju. Volvo Selekt gadījumā tā ir vismaz 12 mēnešu neierobežota nobraukuma garantija. Līdzi tiek dots arī palīdzības pakalpojums Volvo Assistance.

Līdzās dažādiem finansēšanas pakalpojumiem ar dažādu kredītiestāžu starpniecību, tiek dotas 30 dienas vai 1500 km pārdomām, kuru laikā var veikt automašīnas nomaiņu.

Opel

Vācijas Opel automašīnas Latvijā pārstāv divi dīleri – Auto Blitz un Amserv Krasta. Gan viens, gan otrs piedāvā ne tikai Opel automašīnas, bet arī citu zīmolu spēkratus.

Lai gan oficiālās Opel programmas Latvijā nav, abi dīleri ir parūpējušies par rūpīgi pārbaudītu automašīnu piedāvājumu. Automašīnām ir pieejama rūpnīcas garantija, kas pilnīgi jauniem no salona ir 5 gadi vai 150 000 km nobraukums.

Subaru

Japānas mazlietotās Subaru automašīnas Latvijā ir pieejamasAD REM un TC Motors salonos. AD REM ir viens no retajiem gadījumiem, kad tiek tirgotas vienīgi Subaru markas automašīnas.

Taisnības labad jāsaka, ka AD REM auto ir daļa no “Auto Īle un Herbst”, kura sastāvā ietilpst arī Citroen pārstāvis Mile Auto. Savukārt zem TC Motors atradīsies arī ASV autoražotāju Jeep un Dodge spēkrati.

Subaru un citiem modeļiem tiek piedāvāts standarta pakalpojumu komplekts – ražotāja garantija, dažādi finansēšanas un apdrošināšanas piedāvājumi, kā arī rūpīga tehniskā pārbaude pie servisa mehāniķiem.

Škoda

Noslēdzošā auto marka šajā autoDNA rakstu sērijā ir visiem labi zināmā Škoda, kuru Latvijā pārstāv vairāki dīleri. Liepājā Skandi Motors un Rīgā Green Motors, kā arī Verte Auto. Atsevišķa sadaļa par mazlietotiem Škoda automobiļiem gan ir tikai Green Motors.

Līdzās standarta pakalpojumiem un garantijai, Green Motors piedāvā arī jūsu esošā automobiļa novērtēšanu no kā izriet divas opcijas – jūs to varat pārdot un doties prom vai arī atstāt kā pirmo iemaksu jaunam auto no Green Motors.

Kopsavilkums

Ar to arī noslēdzam šo deviņu rakstu sēriju. Lai arī Latvijā nav pārstāvētas visas oficiālo ražotāju mazlietotu auto pārdošanas programmas, dīleri ir izveidojuši itin labu piedāvājumu vadoties pēc korporatīvajiem kvalitātes un servisa standartiem.

Lietots automobilis pie dīlera:

Summa komentāri: 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.