autoDNA pārbauda
Lietots automobilis pie dilera

Lietots premium automobilis pie dīlera – Audi, BMW, Mercedes Benz

31 oktobr 2019

Lietots premium automobilis pie dīlera – autoDNA rakstu sērija, 5. daļa.

Kā jau iepriekšējos rakstos noskaidrojām, pie dīleriem var iegādāties ne tikai jaunas automašīnas ar rūpnīcas smaržu, bet arī mazlietotus auto ar garantiju un citām privilēģijām.

Šajā rakstu sērijā aplūkosim detalizētāk tieši Latvijas premium segmenta dīlerus, viņu lietotu automobiļu pārdošanas programmas un sniegto pakalpojumu klāstu.

 

Audi

Lai arī šis ir premium klases zīmols, tas ir stabili ierindojies populārāko automašīnu marku topā. Importētāja oficiālā lietotu Audi programma ir Audi Approved :plus. Tanī atradīsiet detalizētu informāciju par katru mazlietotu Audi Baltijas valstīs.

Uz doto brīdi ir pieejami 104 Audi, no kuriem lielākā daļa jeb 78 ir pieejami tieši Latvijā. Ja esat nolēmis iegādāties tieši Audi markas automašīnu, tad izvēles iespējas ir visai plašas un pieejami ir praktiski visi Audi modeļi.

Cenu diapazons ir ļoti plašs. Sākot no EUR 8 400 par 2011. gada Audi A1 līdz praktiski jaunam un pilnībā nopakotam Audi Q7 par EUR 119 700. Līdzās lietotu automobiļu tirdzniecībai Audi Approved :plus piedāvā ne tikai dažādus finansēšanas modeļus, bet arī pagarināto ražotāja garantiju un iespēju atpirkt jūsu esošo automobili.

Audi Approved:plus partneris katrai Audi Approved:plus automašīnai piešķir 12 mēnešu garantiju (saskaņā ar noteikumiem un nosacījumiem). Daudzām Audi rūpnīcas dienesta un nomas automašīnām jūs varat saņemt Audi 3 gadu pagarināto garantiju par brīvu (saskaņā ar noteikumiem un nosacījumiem).

Katra lietotā Audi automašīna tiek pārbaudīta atbilstoši 110 pārbaudes soļiem. Ja pārbaudē tiek konstatētas kādas neatbilstības, bojātās detaļas tiek nomainītas, izmantojot Audi oriģinālās rezerves daļas. Pēc augsti kvalificēta automehāniķa veiktās pārbaudes jūs saņemsiet viņa parakstītu sertifikātu.

 

 

BMW

Ne mazāk populārs premium segmenta pārstāvis Latvijas auto tirgū. Oficiālā importētāja programma saucas BMW Premium Selection, taču Latvijā vislielākās iespējas šādu auto iegādāties pie Inchcape. Uz doto brīdi ir pieejams 21 BMW spēkrats. Arī šajā gadījumā cenu amplitūda svārstās no dažiem tūkstošiem līdz pat 115 000 eiro par praktiski jaunu BMW 740.

Arī šajā gadījumā tiek piedāvāta rūpnīcas garantija, dažādi finansēšanas modeļi un pilna servisa vēsture ar patiesu nobraukumu, kā arī oficiālā dīlera tehniskais atbalsts. Gadījumā, ja ir vēlme atdod savu esošo auto apmaiņā pret mazlietotu BMW, tad arī šāds pakalpojums ir pieejams.

Lasiet vēl:

 

Mercedes Benz

Oficiālais mazlietotu Mercedes Benz automobiļu tirgotājs ir Baltijas Auto Centrs, kas ir daļa no Domenikss grupas. Piedāvājums nav plašs, taču automašīnas ir ar garantiju un citiem dīlera labumiem.

Baltijas Auto Centrs piedāvā dažādus pakalpojumus saviem klientiem. Tostarp:

  • Mazlietotus Mercedes-Benz un visu citu marku vieglos auto;
  • Mazlietotus Mercedes-Benz un visu citu marku komerctransportu, tai skaitā celtniecības, noliktavas un cita spectehnikas;
  • Auto transportlīdzekļu piegādi pēc pasūtījuma;
  • Iegādājoties jaunu Mercedes-Benz automobili Domenikss grupas uzņēmumos, pieņems jūsu veco automobili kā pirmo iemaksu;
  • Piedāvā apmainīt Jūsu automobili pret citu auto;
  • Komisijas tirdzniecība jūsu automobiļiem;
  • Izdevīgi servisa apkalpošana un rezerves daļu iegādes nosacījumi klientiem Domenikss servisa centros;
  • Automobiļa atpakaļpirkums pēc noteiktā ekspluatācijas perioda, piemēram, operatīvā līzinga vajadzībām;
  • Automobiļa vērtēšana.

Turpmākajās rakstu sērijās detalizētāk aplūkosim kādas iespējas piedāvā citi Latvijas dīleri un importētāji.

 

Vai zināji

autoDNA ir vadošais transportlīdzekļu vēstures tiešsaistes pārbaudes pakalpojumu sniedzējs. Pamatojoties uz jūsu VIN numuru, ar autoDNA varat pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi pirms tā iegādes. Daudzos gadījumos VIN pārbaude var novērst nevēlamas papildu izmaksas, kas saistītas ar transportlīdzekļa iegādi ar nezināmu vai likvidēta transportlīdzekļa pagātni.