autoDNA iesaka
atskaites autodna

Lietotu automašīnu vēsture no Eiropas ar autoDNA

21 jūlija 2015

Atskaites autodna palīdzēs pirkt lietotu automašīnu no Eiropas! Neesi drošs par tā vēsturi? Lietotu automašīnu vēsture no Eiropas ar autoDNA. Pārbaudi auto vēsturi pēc VIN (šasijas numura) uzzini ražotāja defektus, nobraukumu, negadījumus un vai nav bijis zagts.

Izmantojot vēstures atskaites autoDNA iespējams pārbaudīt transportlīdzekļa iepriekšējo izmantošanu (taksis, policijas, īres, nomas, medicīnas), zādzības pārbaude (Itālijā, Holandē, Čehijā, Slovākijā, Slovēnijā, Rumānijā, Vācijā, Lietuvā u.c.), transportlīdzekļa arhīva fotogrāfijas no apdrošinātājiem, auto izsolēm, sludinājumu portāliem.

Noskaidro, kurš pirms Tevis ir meklējis šo automašīnu ar autoDNA atskaitēm un pārbaudi pārdevēju – Ja viņš saka: “auto nāk no Vācijas“, tad kāpēc tas pēdējo reizi pārbaudīts Lietuvā vai Nīderlandē?

AutoDNA ir lielākā lietotu automašīnu datubāze Eiropā, kas saņem pārbaudītu informāciju no tūkstošiem autobūves informācijas avotiem: apdrošinātājiem, tehniskās apskates stacijām, dažādu valstu transportlīdzekļu reģistriem, policijas datubāzēm, eksportētājiem, autorizētiem servisiem, dīleriem, interneta sludinājumiem un neatkarīgiem avotiem. Saņemtā informācija ļauj pārbaudīt un salīdzināt ar pārdevēja sludinājumā teikto. Izmantojot atskaites autoDNA iespējams izvairīties no slikta pirkuma un liekiem, dārgiem tēriņiem auto labošanā.

 

Saistīti raksti:

 

Vai zināji

autoDNA ir vadošais transportlīdzekļu vēstures tiešsaistes pārbaudes pakalpojumu sniedzējs. Pamatojoties uz jūsu VIN numuru, ar autoDNA varat pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi pirms tā iegādes. Daudzos gadījumos VIN pārbaude var novērst nevēlamas papildu izmaksas, kas saistītas ar transportlīdzekļa iegādi ar nezināmu vai likvidēta transportlīdzekļa pagātni.