Auto Blogs – Auto aktualitātes – autoDNA Blogs

Mazlietoti “Mercedes-Benz” un “Veho Certified” – kas tas ir?

lietots un mazlietots mercedes-benz no dīlera

lietots un mazlietots mercedes-benz no dīlera

Eiropas Savienības valstīs, tajā skaitā arī Latvijā, arvien pieaug kopējais automašīnu tirgus. Cilvēki pērk vairāk ne tikai pilnīgi jaunus modeļus, turpina pieaugt pieprasījums arī pēc mazlietotām automašīnām. Arvien izteiktāku nozīmi lietoto auto tirgū nosaka autorizēto zīmolu spēkratu dīleri, savos piedāvājumos iekļaujot mazlietotiem transportlīdzekļiem sagatavotas programmas – ar pilnu automašīnu vēsturi un papildu garantijām, ko praktiski nespēj vai nepraktizē lielākā daļa mazie un privātie tirgotāji. Un patērētāji to arvien vairāk novērtē. Viena no šādām ir “Veho Certified” programma, ko piedāvā SIA “VEHO” – oficiālais autorizētais “Mercedes-Benz” dīleris jeb ģenerālpārstāvis Latvijā (agrāk pazīstams kā SIA “Domenikss”). Tātad, autoDNA rakstu sērijā šoreiz iepazīsimies ar programmu, kas piedāvā iegādāties mazlietotus “Mercedes-Benz” ne tikai vieglos auto, bet arī komerctransportu.

Kas ir “Veho Certified” lietoti auto no salona?

“Veho Certified” ir pašas “VEHO GROUP” (oficiālais “Mercedes-Benz” un “Daimler” tirgotājs un izplatītājs Skandināvijas un Baltijas valstīs) izstrādāta programma. Turklāt “VEHO” ir izveidota atsevišķa mazlietoto automašīnu nodaļa, kas nodarbojas ar vieglo automobiļu un komerctransporta tirdzniecību, iepirkšanu un maiņu.

 

Tas nozīmē daudz gan kā pārdevējam, tā arī ikvienam, kurš jau sen vēlējies iegādāties pašam savu “Mercedes-Benz”. Potenciālajam pircējam nebūs jāmeklē atbilstošs spēkrats saviem spēkiem, turklāt tas var būt ļoti nogurdinoši. Atliek doties pie oficiālā dīlera “VEHO”, izvēlēties, izmēģināt un iegādāties profesionāli gan tehniski, gan vēstures ziņā rūpīgi pārbaudītas mazlietotas šī zīmola automašīnas (vēstures dati tiek pārbaudīti arī izmantojot autoDNA datu bāzi!). Tātad, pilnīga drošība, papildu garantija, droša izcelsme un patiesa vēsture. Tieši slēpta patiesā vēsture, fakti un nepilnības ir tas, no kā baidās potenciālie pircēji, tādēļ arvien biežāk priekšroku dodot tieši dīleru piedāvājumam.

Pats oficiālais dīleris “VEHO” akcentē to, ka daudzu gadu gaitā ir iemantojis augstu uzticību kā partneris, reputāciju no klientu un sadarbības partneru puses. Tas skaidrojams ar allaž piedāvājot augstvērtīgu produkciju un visaugstākā līmeņa apkalpošanas pakalpojumus. To latiņu noturēt nav vienkārši, taču tieši ilgstoša sadarbība ar plašo sadarbības partneru un klientu loku ir tas, kas neļauj atslābt ne mirkli, skaidro uzņēmuma “VEHO” Lietotu automobiļu biznesa vadītājs Mārtiņš Jankovskis.

“Kā lietotu automašīnu struktūrvienība atsākām savu darbību salīdzinoši nesen – pirms pusgada, pēc ilgāka laika klusēšanas. Teikšu tā, kā ir: klientu atsaucība arvien pieaug un sagaidām, ka tā turpināsies ar augšupejošu perspektīvu,” stāsta Mārtiņš Jankovskis.

Kas “Veho Certified” programmu novērtēs jo īpaši?

Jebkura šāda veida programma pie katra autorizēta dīlera un neatkarīgi no automašīnas zīmola ir pēc būtības ar ļoti līdzīgu pamatmērķi – būt kā labākā risinājuma piedāvātājam tiem autovadītājiem, kuri vēlas iegādāties augstas klases un nevainojamas kvalitātes spēkratu par pieņemamu cenu. Kāds teiks, ka pie dīlera izvēlētais modelis maksā dārgāk nekā tāds pats pie privātā tirgotāja vai placī. Pragmatiski domājošs cilvēks sapratīs, ka ir vērts samaksāt nedaudz dārgāk un braukt mierīgu sirdi, nekā riskēt nopirkt “kaķi maisā” un pēc tam tā remontā iztērējot daudzkārt lielākas summas.

Pixabay-mercedes-benz

Pēc Mārtiņa Jankovska stāstītā, pašlaik klienti pērk vienlīdz daudz kā jaunus, tā arī lietotus automobiļus. Viss ir atkarīgs no pieejamības. Taču ir novērojama kāda būtiska īpašība: dažkārt klienti ir gatavi gaidīt izvēlēto modeli, ja arī tā piegāde var ilgt līdz pat sešiem mēnešiem. “Prognozēt to, kā viss attīstīsies nākotnē, ir ļoti sarežģīti. Mēs paši ceram uz pozitīvu turpmāku virzību, taču viss ir atkarīgs no ārējiem faktoriem. Interese par automašīnām klientiem ir liela, taču vienlaikus pircēji ir ļoti piesardzīgi,” skaidroja Mārtiņš Jankovskis.

Kāpēc ir vērts vēlreiz apsvērt izvēli par labu dīlera piedāvājumam:

Kādas automašīnas ir piedāvājumā?

SIA “VEHO” Lietotu automobiļu biznesa vadītājs Mārtiņš Jankovskis stāsta, ka faktiski piedāvājums nosedz teju jebkuru segmentu. Piedāvājumā ir mazlietoti “Mercedes-Benz” zīmola spēkrati, taču iespējams iegādāties arī dažādu citu marku vieglos automobiļus. Protams, galvenais fokuss ir “Mercedes-Benz”. Tieši tas pats attiecināms uz mazlietota komerctransporta piedāvājumu, tajā skaitā arī celtniecības vai noliktavas transportlīdzekļus. (www.veho.lv)

Īpaši būtiski ir atzīmēt, ka pircēju rokās nonāks tikai tādas rūpīgi atlasītas mazlietotas automašīnas, kuru vecums nepārsniedz desmit gadus, bet nobraukums – ne vairāk par 200 000 km. Tikpat svarīgs fakts ir arī tas, ka jūsu rīcībā būs absolūti uzticama informācija par izvēlētā spēkrata tehnisko stāvokli, nobraukumu un izcelsmi. Protams, arī papildu pagarinātā garantija.

Kā tiek pārbaudītas lietotās automašīnas?

“VEHO Certified” programmas laikā visām piedāvājumā iekļautajām mazlietotajām automašīnām pirms tam tiek veikta tā dēvētā 120 punktu tehniskā pārbaude. Tādas nepieciešamības īpašo nozīmi uzsvērs jums ikviens zīmols un tā pārstāvošais autorizētais dīleris. Tas tikai vairos potenciālo pircēju un uzticamo sadarbības partneru vidū pārliecību, ka piedāvātais mazlietotais auto būs augstākajā tehniskajā stāvoklī. Smalki tiek pārbaudītas arī dažādas pat interjera nianses. Īsi sakot, autorizētā dīlera oficiālie mehāniķi “izķemmēs” automašīnu līdz mazākajam sīkumam – ritošā daļa, dzinējs, elektronika, virsbūve, salons – un to visu fiksēs atskaitē. Atklājot kādus trūkumus vai nolietojumu, tos novērsīs un labos tikai ar oriģinālām “Mercedes-Benz” rezerves daļām.

Veho Certified

Protams, īpaša uzmanība tiek pievērsta arī automašīnas patiesajam nobraukumam. Tā arvien ir liela problēma lietoto automašīnu tirgū no negodprātīgu tirgotāju puses. Oficiālais autorizētais dīleris uzsver, ka “Veho Certified” programmā visiem automobiļiem tiek pārbaudīts tā patiesais nobraukums, lai pircējs būtu drošs, ka odometra rādījums nav koriģēts.

Kādu “Mercedes-Benz” iespējams iegādāties?

“Veho Certified” programmas piedāvājumā tiek iekļauti tikai tādi mazlietotu automašīnu modeļi, kuri ir ražoti laika periodā no 2013. līdz 2022. gadam. Tātad, ne vecākus par 10 gadiem. Kā stāsta Mārtiņš Jankovskis, piedāvājumā maksimālā nobraukuma robeža ir 200 000 km, taču parasti cenšas turēties mazliet tālāk no šīs robežas. Piemēram, šobrīd lielākais nobraukums ir 170 000 km. Taču ir iespējams tikt arī pie spēkrata ar nobraukumu tikai 7000 km.

Taču visi šie faktori padara šādus piedāvātos modeļus īpaši pievilcīgus lietotu automašīnu tirgū kopumā, turklāt šādas programmas arī palīdz sakārtot tirgus vidi. Proti, piedāvājot pilnībā tehniski pārbaudītas, sakārtotas un drošas automašīnas, pircējam būs simtprocentīga pārliecība, ka tas būs patiesi labs ieguldījums.

Pixabay: Mercedes-benz

Pēc Mārtiņa Jankovska stāstītā, pašlaik “Veho Certified” programmas piedāvājumā ir vidēji 35 mazlietotas automašīnas. Tās visas ir aplūkojamas SIA “VEHO” mājas lapā. Kā uzsvēra oficiālais dīleris, jaunākā informācija tiek atjaunota faktiski ik dienu, un tas liecina, ka aprite šajā segmentā norit itin intensīvi.

Tirgus tendences

“Kas saistās ar tirgus tendencēm, tās ir ļoti mainīgas. Taču norisēm tirgū sekojam nemitīgi, katru dienu. Aizvien ir izjūtams auto trūkums tirgū, tajā pašā laikā cenas ir ļoti svārtīgas. Cenu kāpums gan vairs nav novērojams, drīzāk ir pozīcijas, kurās tās atgriežas tajā līmenī, kādas bija pirms gada,” skaidroja Mārtiņš Jankovskis.

Taču patiesībā izvēles iespējas ir daudz plašākas. Ja gadījumā neatradīsiet meklēto modeli vai modifikāciju, atliek vien doties uz SIA “VEHO” salonu. Klātienē varēsiet uzzināt informāciju par pieejamiem automobiļiem noliktavās Igaunijā, Lietuvā, Zviedrijā un Somijā. Kopumā tās ir aptuveni 1500 automašīnas. Ja klientam nudien ir specifiskas intereses, ir iespēja piemeklēt vēlamo modeli arī Vācijas lielākajās auto izsolēs, ar kurām SIA “VEHO” ir izveidojusies ilgstoša un uzticama sadarbība.

Kādus vēl ieguvumus iespējams saņemt?

Testa brauciens

Protams, lai gūtu pilnīgu pārliecību par automašīnas lietošanas ērtumu, tā gaitu un iepazīties arī ar piedāvāto aprīkojumu, ar to būs iespējams arī veikt izmēģinājuma braucienu. Tam varēsiet pieteikties un veikt kopā ar “Mercedes-Benz” profesionāļiem.

Apdrošināšana

“Veho Certified” programma arī var piedāvāt sagatavot noformēšanai OCTA un KASKO apdrošināšanas pakalpojumus. Šāds pakalpojums tiek veikts sadarbībā ar “Aon Baltic”. Oficiālā dīlera pārstāvji palīdzēs izvēlēties piemērotāko apdrošināšanas variantu un arī maksājumu grafiku. Tāpat arī uzņēmums sekos līdzi jūsu apdrošināšanas polises darbības beigu termiņam, kā arī piedāvās jums iespējami izdevīgākos piedāvājumus.

Serviss

Iegādājoties mazlietotu “Mercedes-Benz” pie oficiālā dīlera, kā papildu ieguvums būs arī nodrošināta papildu garantija. Tiesa, jāliek aiz auss, ka oficiālās garantijas laikā kāda tehniskā ķibele jāveic tikai pie oficiālā dīlera. Ja to darīsiet citos autoservisos, tā tiks zaudēta.

Un vēl…

…arī automašīnas reģistrācija Ceļu satiksmes drošības direkcijā, kā arī, piemēram, varēsiet saņemt savam jaunajam automobilim keramisko pārklājumu.

“Veho Certified” finansējuma iespējas

Ilgi sapņotais “mersītis” ir nolūkots, atliek vien nokārtot rēķinus! Iespējas ir dažādas. Bez šaubām, vienkāršākais solis ir noslēgt līgumu ar oficiālo dīleri par mazlietotā auto iegādi un veikt maksājumu pilnā apmērā no sava bankas konta.

Ja jums ir nepieciešams finansiāls atbalsts, arī tā nebūs problēma. Pie SIA “VEHO” līzinga speciālistes Ievas Kārkles saņemsiet skaidrojošu informāciju par finansējuma iespējām. Ir divi risinājumi – finanšu līzings (līzinga periodā ar noteiktiem ikmēneša maksājumiem soli pa solim izmaksāsiet automašīnas vērtību un pēc tam kļūsiet par spēkrata pilnīgu īpašnieku) un operatīvais līzings (var teikt arī, ka automašīnas noma – tā tiek nodota jums lietošanā uz noteiktu laiku par konkrētu maksājumu, apmaksājot amortizācijas jeb nolietojuma vērtību, bet pēc līguma termiņa beigām varēsiet automobili atdot atpakaļ pārdevējam, to izpirkt vai nodot izpirkuma tiesības kādai citai personai). “Mercedes-Benz” oficiālais dīleris SIA “VEHO” sadarbojas ar četrām finanšu institūcijām – “Citadele Līzings”, “Luminor Līzings Latvija”, “Swedbank” un “SEB Līzings”.

Protams, ir iespēja kā darījuma instrumentu izmantot savu tagadējo automašīnu neatkarīgi no tā, kāds modelis, tā nobraukums un tehniskais stāvoklis. Tā tiks pieņemta kā pirmā iemaksa (starp citu, derēs arī tad, ja izvēlēsieties iegādāsities pilnīgi jaunu automašīnu!). Protams, tās vērtību noteiks SIA “VEHO” pieredzējušie vērtētāji, veicot tehnisko izpēti un nosakot tās vērtību atbilstoši tā brīža tirgus situācijai.

Izsaki viedokli

Vai Jums patika raksts? Iespējams, Jums ir kādi jautājumi vai komentāri? Mēs aicinām Jūs dalīties savā viedoklī un izteikties zem raksta. Kā arī atcerieties – vienmēr pirms iegādāties automašīnu, motociklu vai pat piekabi – pārbaudi tā vēsturi ar autoDNA pēc VIN numura. VIN pārbaude ir viena no svarīgākajām lietām, kas ir jāizdara, pirms pieņemt lēmumu par lietotas automašīnas iegādi. autoDNA ar transportlīdzekļa vēstures atskaiti palīdzēs Jums pieņemt informētu lēmumu.

Un, vēl. Ir arī iespēja savu esošo lietot automašīnu vienkārši apmainīt pret kādu citu. Protams, par to visu uzzināsiet tikai tad, kad būsiet devies pie SIA “VEHO” uz tikšanos klātienē.

Lasi vēl:

Exit mobile version