Gribu pirkt auto
Melnas-krasas-auto

Vai melnas krāsas automašīna nes neveiksmi?

Pievienoja 13 jūnijs 2021
Kā automašīnas krāsa ietekmē varbūtību, ka transportlīdzeklīm ir kāds defekts?
Mēs nolēmām to pārbaudīt, izmantojot autoDNA datu bāzi un mūsu klientu pieprasījumus 2020. gadā garumā.
Henrijs Fords reiz teica, ka : Ford T var pasūtīt jebkurā krāsā, ja vien krāsa ir melna.
Šodien, par laimi, pieejamā izvēle ir daudz lielāka, taču dažādas krāsasbieži slēpj tumšo pagātni.

Vai melnas krāsas automašīna nes neveiksmi?

Melnas automašīnas, brūnas automašīnas, grafīta krāsas automašīnas un pelēkas automašīnas – kā izrādās, viņiem ir vislielākais defektu risks, pārbaudot automašīnu, izmantojot autoDNA.
Neveiksmīga saraksta beigās ir automašīnas, kas ir zaļas, sarkanas vai pērļu krāsas. Sarakstā vidū mēs atradīsim sudraba krāsu, kas ir diezgan populāra krāsa transportlīdzekļiem.
Sistēma ir vienkārša: rangs izveidots ņemot vēra automašīnas krāsu un bieži sastopāmus defektus (jo vairāk defektu ir noteiktai automašīnas krāsai, jo lielāka varbūtība, ka tas tiks norādīts saraksta augšā). Pats krāsu rangs attiecībā pret defektu rašanās risku tika izveidots, pamatojoties uz pieprasījumu skaitu, salīdzinājumā ar ziņojumiem, kuros bija minēti bojājumi.
Tas nenozīmē, ka vairāk nekā pusei melnu automašīnu ir, piemēram, kaut kādi defekti. Tomēr tas norāda, ka katra otrā meklēšana autoDNA datu bāzē sniedz ziņojumu par bojājumiem.
Liels skaits no meklēšanas gadījumiem un statistiski lielāks bojājumu risks ir arī konkrētas krāsas popularitātes rezultāts Eiropas tirgū.

Kādu automašīnas krāsu izvēlēties? Klasifikācija un situācija tirgū

Saskaņā ar uzņēmuma Axalta atskaitēm, kas ir pasaules līderis automobiļu krāsu nozarē, pelēkā krāsa dominē (2020. gadā 25% no transportlīdzekļiem bija tada krāsā), salīdzinot ar balto.
23% bija vienkārši balta krāsā un tikai 2% bija pērļu krāsas automašīnas.
21% no nopirktām automašīnām bija melnā krāsā.
Bet kā ar brūnu, bēdīgi slaveno autoDNA ranga līderi? Eiropā 2020. gadā tas veidoja tikai 2% no pirmo reizi reģistrētajām automašīnām. Tas nozīmē, ka populārākās krāsas ne vienmēr nozīmē paaugstinātu bojājumu risku.
Auto-ar-vairak-negadijumiem

Neatkarīgi no automašīnas krāsas, pirms tās iegādes tā ir jāpārbauda

Pirms automašīnas pirkšanas noformēšanas, pārbaudiet tās vēsturi, izmantojot vietni: www.autoDNA.lv, kas ir vadošais informācijas atskaites sniedzējs par lietotu transportlīdzekļu vēsturi no Eiropas un ASV.
Summa komentāri: 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.