Kas jauns autoDNA?
autoDNA afilio partneru programma

Sadarbojies ar autoDNA – Partneru programma

9 marta 2016

Mūsu partneru programma (affiliate) galveno kārt ir paredzēta auto nozares mājas lapu īpašniekiem: blogeriem, auto pakalpojumiem , reklāmas aģentūrām, finanšu un apdrošinātāju komanijām.


Kas ir autoDNA partneru programma (affiliate)?

AutoDNA.lv partneru programma ļauj WEB lapās izvietot speciālus banerus un widžetus ar kuru palīdzību Jums ir iespējams nopelnīt, ja apmeklētājs ir iegādājies atskaiti no Jūsu mājas lapas. Kā tas strādā? Ļoti vienkārši! Reģistrējieties mūsu partneru programmā, izvēlieties mūsu sagatavotos reklāmas materiālus, iespējams arī speciāli pasūtīt Jūsu dizainam, izvietojiet tos savā mājas lapā un katru reizi, kad klients iegādāsies atskaiti – jūs saņemsiet komisiju 40% vērtībā. Saviem ienākumiem ir iespējams sekot līdzi mūsu izveidotā partneru programmas kontrolpanelī.

Kādēļ pievienoties mūsu partneru programmai?

AutoDNA.lv partneru programma palīdz tikt pie papildus ienākumiem Jūsu biznesā – būtu tas interneta portāls, forums, auto serviss, sludinājumu portāls vai komisijas auto portāls.

Ar mūsu programmas palīdzību jums nebūs nepieciešamas programmētāja zināšanas, jo viss ir izveidots maksimāli vienkārši un saprotami.

Kādi reklāmas materiāli ir pieejami mūsu partneru programmā?

Reklāmas materāli palīdz virzīt mūsu produktu pārdošanu (autoDNA.lv atskaites) izmantojot:

  • Banerus un grafikas
  • VIN Decoder

Kas gūst labumu izmantojot mūsu partneru programmu?

Vai zināji

autoDNA ir vadošais transportlīdzekļu vēstures tiešsaistes pārbaudes pakalpojumu sniedzējs. Pamatojoties uz jūsu VIN numuru, ar autoDNA varat pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi pirms tā iegādes. Daudzos gadījumos VIN pārbaude var novērst nevēlamas papildu izmaksas, kas saistītas ar transportlīdzekļa iegādi ar nezināmu vai likvidēta transportlīdzekļa pagātni.

 

Lai pievienotos mūsu partneru programmai Jums ir jābūt reģistrētam uzņēmumam vai kompānijai. Piedāvājam sadarboties:

  • Web-lapas un interneta portāli, kuri ir saistīti ar lietotu automašīnu pirkšanu un pārdošanu (blogi, forumi, sludinājumi portāli) – katrs lietotājs, kurš vēlēsies iegādāties lietotu automašīnu vai pārdot automašīnu būs ieinteresēts iegādāties atskaiti, kas palīdz pārbaudīt auto vēsturi.
  • Komisijas automašīnas, kurām ir sava mājas lapa – izvietojot mūsu banerus vai pie katras automašīnas, sniedz pircējam iespēju pārbaudīt automašīnas vēsturi. Jums savukārt saņemt papildus ienākumus no pārdotām atskaitēm.
  • Apdrošināšans kompānijas un brokeri – izvietojot mūsu widžetus savās mājas lapās, autoDNA.lv ļauj klientiem pārbaudīt automašīnas vērtību, kas palīdz novērtēt apdrošināšans vērtību. Jums tas palīdz tikt pie papildus ienākumiem.

Vēlaties uzzināt vairāk?

Detalizētāka informācija par mūsu partneru programmu var uzzināt mājas lapā:
https://www.afilio.autodna.lv