Kas jauns autoDNA?
autodna-nelauj-sevi-apcakaret

Neļauj sevi apčakarēt

2 maija 2022

Uzticams un pārskatāms transportlīdzekļu pirkšanas – pārdošanas sludinājums ir tāds, kuram tiek piedāvāta AutoDNA auto vēstures atskaite. Meklējiet šādus piedāvājumus, jautājiet pārdevējam atskaiti vai uzģenerējiet to pats.

korigets-nobraukums

korigets-nobraukums

Mūsu misija

Automašīnas vēstures atskaišu portāls autoDNA ir izveidojis video sēriju kampaņu “Neļauj sevi apčakarēt. Pārbaudi pirms pērc!”, kurā ar slēptās kameras palīdzību tiek ķerti negodprātīgi lietotu automašīnu tirgotāji. Kampaņas mērķis ir gaužām vienkāršs – kliedēt Latvijā iesakņojušos stereotipu, ka 10 gadus veciem automobiļiem nobraukums ir ap 200 000 kilometru, tas nav cietis smagās avārijās un ir teicamā tehniskā stāvoklī!

Atskats uz autoDNA “Slēptā Kamera”

Neesi redzējis iepriekšējās sērijas? Noskaties tās Youtube kanālā: autoDNA Youtube

autodna-youtube-kanals

autodna-youtube-kanals

Vai zināji

autoDNA ir vadošais transportlīdzekļu vēstures tiešsaistes pārbaudes pakalpojumu sniedzējs. Pamatojoties uz jūsu VIN numuru, ar autoDNA varat pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi pirms tā iegādes. Daudzos gadījumos VIN pārbaude var novērst nevēlamas papildu izmaksas, kas saistītas ar transportlīdzekļa iegādi ar nezināmu vai likvidēta transportlīdzekļa pagātni.

Interesants fakts par auto pēc negadījuma

autodna-fakts-auto-pec-negadijuma

autodna-fakts-auto-pec-negadijuma

Automašīnai pēc nopietna ceļu satiksmes negadījuma tirgus vērtībai ir jābūt zemākais par 10-20% atkarībā no zaudējuma apjoma. Ja vēlaties iegādāties saremontētu automašīnu pēc avārijas, noteikti kopā ar auto lietpretēju pārbaudiet veiktā remonta kvalitāti. Sevišķu uzmanību pievērsiet automašīnas ģeometrijai un vajadzības gadījumā aizvediet to uz profesionālu stendu.

Kāpēc pārbaudīt auto?

Pārbaudīt automašīnu pirms iegādes ir svarīgāk nekā Tev liekas! Tava un citu satiksmes dalībnieku drošība ir tiešā mērā atkarīga no automobiļa atbilstības ražotāja noteiktajiem drošības standartiem. “Nepērc auto maisā“, ja nav nekādas detalizētas vēstures par tā eksplautāciju. Kā var braukt nezinot vai drošības spilveni maz ir vietā, nerunājot par automašīnas kopējo tehnisko stāvokli? Nepaļaujieties uz pārdevēja goda vārdu, paļaujieties uz pārbaudāmiem faktiem autoDNA datubāzē!

Slēptās kameras – jaunie video

autodna-atlaide-parbaudei

Intervijas ar ekspertiem:

Kāpēc ir vērts pārbaudīt automašīnu vēsturi ar autoDNA?

  • Pirms atskaites iegādes Jūs redzēsietvisu pieejamo informācijas apjomu par transportlīdzekli
  • Auto vēstures cena, sākot no 6,40 EUR
  • Vēstures atskaite tiek nosūtīta automātiski uz Jūsu e-pastu pēc maksājuma veikšanas
  • Atskaites pamatā ir vairāk nekā 500 miljonu ierakstu datu bāze
  • Iespēja pārbaudīt, neizejot no mājām 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā
  • autoDNA apstrādā vienu no lielākajām transportlīdzekļu datu bāzēm pasaulē

autoDNA sociālā kampaņa “Neļauj sevi apčakarēt” – www.autodetektivs.lv/slepta-kamera

Izsaki viedokli

Vai Jums patika raksts? Iespējams, Jums ir kādi jautājumi vai komentāri? Mēs aicinām Jūs dalīties savā viedoklī un izteikties zem raksta. Kā arī atcerieties – vienmēr pirms iegādāties automašīnu, motociklu vai pat piekabi – pārbaudi tā vēsturi ar autoDNA pēc VIN numura. VIN pārbaude ir viena no svarīgākajām lietām, kas ir jāizdara, pirms pieņemt lēmumu par lietotas automašīnas iegādi. autoDNA ar transportlīdzekļa vēstures atskaiti palīdzēs Jums pieņemt informētu lēmumu.