Kas jauns autoDNA?
Notītākie auto janvārī

Notītākie auto janvārī – 2021. gada “Mēneša tīteņi”

5 februāra 2021

Jauns gads, jaunas iespējas! Drošvien tā nodomāja arī mūsu valsts negodīgie lietoto auto pārdevēji. Arī šogadu apņemamies turpināt jau iesākto rakstu sēriju “Mēneša tīteņi”, kurā katru mēnesi apkoposim Top 3 iesūtītās automašīnas ar lielākajām odometra korekcijām.

Jauns gads ir sācies ar jauniem un iespaidīgiem antirekordiem. AutoDNA kolektīvam likās, ka septembra mēneša rekorda Škodu ar koriģētiem 419 000 km būs grūti pārspēt, taču janvāris atnāca ar jauniem “brīnumiem” un Škoda tika gāzta no antirekordistu troņa. Kāda tad ir notītākie auto janvārī?

 

Pusmiljons bija un izbija

Notītākie auto janvārī: volvo-xc90-korigets

Notītākie auto janvārī: volvo-xc90-korigets

Neturēsim vairs ilgi sveci zem pūra un atklāsim jauno rekordistu! Nē, runa nav par PVN shēmām, bet gan pirmo vietu un jaunu rekordu – notītiem veseliem 500 000 km jeb pusmiljonu 2021. gada kroni savāc šis Volvo XC90. Informācijai – no Zemes līdz Mēnesim ir vidēji 384 400 km!

Šim sarkanajam skaistulim odometrs ir koriģēts veselas divas reizes. Pirmos dzīves gadus, tas pārvietojās pa Zviedriju. Pēc vairākiem gadiem tas nonāca Lietuvā, kur pirms reģistrācijas ir veiktas odometra korekcijas par vismaz 400 000 km un pēc nedaudz vairāk kā diviem gadiem tas ir reģistrēts Latvijā, kur pirms reģistrācijas CSDD no šī XC90 ekspluatācijas vēstures ir izdzēsti vēl 100 000 km.

 

 

Taksometru kompānijām patīk Mercedes-Benz

Notītākie auto janvārī: mercedes-benz

Notītākie auto janvārī: mercedes-benz

Otrajā vietā ir ierindojies vēl viens spēkrats no Zviedrijas. Arī šim automobilim izdevās pārspēt pagājušā gada līderi Škodu. Šis vizuāli labā stāvoklī esošais auto lielāko daļu savas dzīves ir pavadījis traucoties pa Zviedrijas ceļiem.

Šī konkrētā Mercedes-Benz odometrs ir koriģēts par vismaz 460 000 km. Jāatzīmē, ka tieši E-sērijas Mercedes-Benz ir vieni no tiem auto, kurus mums visvairāk iesūta klienti. Vairākums no tiem ir intensīvi dzīti pa Skandināvijas lielpilsētu ielām un kalpojuši kā taksometri. Kad automobiļi ir nodzīti un sevi vairākkārtīgi atpelnījuši, tie ar izsoļu starpniecību nonāk pie mums Latvijā.

 

 

Tikko no Vācijas, 10 gadi un 200 000+ km nobraukums

Notītākie auto janvārī: BMW-nobraukums

Notītākie auto janvārī: BMW-nobraukums

Negodpilnajā trešajā vietā autoDNA janvāra topā mums ierindojas šis BMW 5. Sērijas skaistulis! Klasisks Bavārijas sapņu auto, tikko no Vācijas un ar bagātīgu aprīkojumu, un, protams, ka 10 gadus vecam auto no autobāņu valsts, odometrā ir maģiskie 200 000+ km nobraukums.

Lasi vēl:

 

Lai arī tas krietni atpaliek no pirmajām divām pozīcijām, tam ir nodzēsti “tikai” 220 000 km, kas uz iepriekšējo auto fona nobāl. Tomēr arī šis ir vērā ņemams rezultāts un gana liels attālums, kurš no auto ekspluatācijas vēstures ir izdzēsts.

Kādā stāvoklī ir turbīna? Kas darās ar ātrumkārbu? Vai ķēde ir mainīta? Šie un vēl citi jautājumi paliek neatbildēti un guļas uz jaunā pircēja pleciem.

 

Notītākie auto janvārī : bmw-x5-titenis

Notītākie auto janvārī : bmw-x5-titenis

Neliels bonuss no autoDNA puses ir 4. vietas ieguvējs – BMW X5. Nu skaists, nepilnus sešus gads vecs F15 paaudzes X5 ar it kā 176 000 km nobraukumu. Realitātē tas ir pamatīgi dzīts, jo sešu gadu laikā tas ir noripojis nevis 176 000 km, bet gan par 180 000 km vairāk jeb 356 000 km!

Nekļūsti par krāpnieku upuri, pārbaudi auto pirms pērc! Esi pārliecināts par savu pirkumu, pat ja tas ir mazlietots un izcilā vizuālā stāvoklī.

 

Vai zināji

autoDNA ir vadošais transportlīdzekļu vēstures tiešsaistes pārbaudes pakalpojumu sniedzējs. Pamatojoties uz jūsu VIN numuru, ar autoDNA varat pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi pirms tā iegādes. Daudzos gadījumos VIN pārbaude var novērst nevēlamas papildu izmaksas, kas saistītas ar transportlīdzekļa iegādi ar nezināmu vai likvidēta transportlīdzekļa pagātni.