Kas jauns autoDNA?
autodna-atlaide-paliec-majas

#PaliecMājās un pārbaudi auto vēsturi ar 40% atlaidi

19 marta 2020

Atjaunots 21.10.2021. Vēl pavisam nesen dzīve ritēja mierīgi savu gaitu, taču burtiski dažu dienu laikā viss ir apgriezis kājām gaisā. Jau šobrīd liela daļa no mums strādā attālināti un ietur sociālo distancēšanos, lai ierobežotu koronavīrsusa Covid-19 izplatību, kas ir ieviesis savas korekcijas mūsu ikdienā.

Līdzās daudzām citām nozarēm arī automobiļu tirdzniecība visā pasaulē ir stipri samazinājusies. Lielie autoražotāji slēdz rūpnīcas, auto dīleri ierobežo savu darbību un auto plačos ir tukšāks nekā parasti.

Sapņot neaizliegsi un automašīnu sludinājumi no portālu lapām nekur nepazudīs. Attālināta automobiļu apskatīšana sludinājumā ir drošs un ērts veids kā pētīt interesējošos automobiļus. Daži no Latvijas lielākajiem lietotu automobiļu tirgotājiem pat ir izstrādājuši 360 grādu apskati pieejamajiem spēkratiem.

Par automašīnas vizuālo stāvokli jūs varat pārliecināties no sludinājumā ievietotajām bildēm, bet kā ir ar automašīnas tehnisko stāvokli un auto vēsturi? Valsts noteiktā ārkārtas stāvokļa laikā līdz 14. aprīlim jūs varat par to pārliecināties ar -40% atlaidi!

Kā pārbaudīt automašīnas vēsturi? Vienkārši, jums ir jāzina tikai noskatītās automašīnas VIN numurs.

vin-numura-ievade

Ievadot 17 zīmju numuru autoDNA VIN meklētājā, jums tiks uzģenerēta unikāla vēstures atskaite ar visu pieejamo informāciju no dažādām valstu datubāzēm un sniegs objektīvu ieskatu tā ekspluatācijas vēsturē.

AutoDNA atbalsta #PaliecMājās un piedāvā ikvienam iegādāties automašīnas vēstures atskaiti ar -40% atlaidi, ievadot kodu: AZAZER. Auto vēsture ir noderīga ne tikai potenciālajiem pircējiem, bet arī godprātīgiem auto pārdevējiem, kuri Latvijā ieved lietotus auto labā tehniskā stāvoklī.

Kā izmantot atlaides kodu?

Ja sludinājuma tekstu “auto neprasa ieguldījumus, sēdies un brauc …” papildina “pieejama autoDNA vēsture”, tad varat būt drošs, ka jūs nevazā aiz deguna un automobili ir vērts apskatīt arī klātienē, protams, ievērojot higiēnas un drošības pasākumus.

Lasi vēl: Kā iegādāties auto pandēmijas laikā? 


Iespējams kampaņas atlaides kods ir beidzies vai palicis nederīgs. Mums ir variants – raksti autoDNA čatā un pajautā vai nav pieejams kāds īpašs atlaides kods tieši Tev.