autoDNA iesaka
Audi Approved plus

Programma “Audi Approved: plus” – kas tā ir?

25 janvāra 2023

Daudzās Eiropas valstīs autoražotāji pārdod arī lietotas automašīnas. To pārdošana notiek ar oficiālo dīleru starpniecību. Un Latvija nav izņēmums. Tas ir lielisks risinājums tiem autovadītājiem, kuri vēlas iegādāties kvalitatīvas, drošas un, kas ir īpaši svarīgi, pārbaudītas automašīnas. Tas ir arī drošības garants, ka iegādātā lietotā automašīna ir nevainojamā kārtībā un kalpos ilgus gadus. autoDNA rakstu sērijā šoreiz ielūkosimies un izzināsim par “Audi Approved: plus” programmu, kas Latvijā ir pieejama pie vienīgā šī dīlera mūsu valstī – SIA “Moller Auto Latvia”.

 

Kas ir “Audi Approved: plus” programma?

Audi Approved: plus” ir paša ražotāja radīta programma. Tā ļauj ikvienam pie dīlera iegādāties profesionāli pārbaudītas lietotas automašīnas gan tehniskā, gan tās vēstures ziņā. Tas nozīmē kvalitāti, garantiju un drošu izcelsmi katram piedāvājumā esošajam auto. Līdz ar to, tas ir daudz drošāks pirkums nekā tad, ja šī zīmola spēkratu pirktu plačos vai no privāta pārdevēja pēc sludinājuma. Šīs programmas sertificēts dīleris Latvijā ir “Moller Auto Rīga”.

Te gan ir zināma atkāpe, jo pie oficiālā dīlera nevarēs nopirkt jebkuru modeli ar jebkādu izlaiduma gadu. Šajā gadījumā piedāvājumā ir iekļauti tikai rūpīgi atlasīti lietoti automobiļu modeļi, to vecums nepārsniedz piecus gadus vai nobraukums – 150 000 km. Toties jums būs absolūti uzticama informācija par automašīnas tehnisko stāvokli, patieso nobraukumu un izcelsmi. Turklāt jaunais automašīnas saimnieks saņems arī papildu 12 mēnešu garantiju.

Kā stāstīja SIA “Moller Auto Baltic” grupas tirdzniecības vadītājs Baltijā Matīss Gibolis, pieejamais lietoto automašīnu klāsts regulāri tiek papildināts ar pašu ražotāju “Audi” rūpnīcas ekspertu dienesta spēkratiem vai tā sauktajiem “rūpnīcas demo” auto.

Lasi vēl:

 

Kam šī programma būs īpaši noderīga?

“Audi Approved: plus” programma būs ideāls risinājums autovadītājiem, kuru sapnis ir iegādāties augstas klases un kvalitātes automašīnu par labu cenu. Jā, taisnība – pie privāta pircēja pēc sludinājuma un “no rokas” iespējams nopirkt interesējošo modeli par zemāku cenu nekā to piedāvā oficiālais dīleris. Tomēr ir vērts pirkt par lielāku cenu pie dīlera, jo:

  • jūs tiksiet pie vispusīgi pārbaudītas automašīnas, kuru iespējams arī pielāgot tieši jūsu individuālajām vajadzībām;
  • auto būs garantēta autorizētā servisa centra tehniskā aprūpe un 12 mēnešu rūpnīcas garantija;
  • varēsiet justies pilnīgi mierīgi un droši, nebaidoties par negaidītiem “pārsteigumiem” drīz pēc tā iegādes, kas bieži vien parādās pēc pirkuma no privātiem tirgotājiem.

 

Kā tiek pārbaudītas lietotās automašīnas?

“Audi Approved: plus” programma paredz tā dēvēto “110 punktu pārbaudi”. Tas ir sava veida globāls standarts, ko ieviesuši daudzi pasaulē atzītākie ražotāji, atšķirības starp tām ir pavisam nelielas. Tātad, “Audi Approved: plus” programmā ir 110 pārbaudes punkti. Ja tiek konstatētas kādas nepilnības, to novēršanā izmanto tikai oriģinālās rezerves daļas, uzsvēra “Moller Auto Baltic” pārstāvis Matīss Gibolis.

Pārbaudes laikā rūpīgi pārbauda kā automašīnas interjeru, dzinēja telpu, ārpusi, tā arī piekari un ritošo daļu un speciālo aprīkojumu. Vēl seko pārbaudes testa braucienā. Tiek veikts arī krāsas pārklājuma biezuma mērījums deviņās pozīcijās. Visbeidzot seko noslēguma pārbaude.

“Audi Apporved: plus” programmā ir iekļauta arī nobraukuma pārbaude – visām programmā pieejamajām automašīnām ir 100% autentisks nobraukums. Īpaši jāizceļ arī tas, ka programmā tiek iekļauti tikai tādi automobiļi, kuru nobraukums nav lielāks par 150 000 km, kas ir viens no svarīgākajiem rādītājiem lietotu auto pircējiem. Protams, tiek pārbaudīta arī automašīnas izcelsme.

Vai zināji

autoDNA ir vadošais transportlīdzekļu vēstures tiešsaistes pārbaudes pakalpojumu sniedzējs. Pamatojoties uz jūsu VIN numuru, ar autoDNA varat pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi pirms tā iegādes. Daudzos gadījumos VIN pārbaude var novērst nevēlamas papildu izmaksas, kas saistītas ar transportlīdzekļa iegādi ar nezināmu vai likvidēta transportlīdzekļa pagātni.

Kādus “Audi” auto iespējams iegādāties?

“Audi Approved: plus” programmas piedāvājumā iekļauj tikai tādus modeļus, kuru vecums nepārsniedz piecus gadus vai to nobraukums nav lielāks par 150 000 km. Šie faktori padara tos ārkārtīgi pievilcīgus lietotu automašīnu tirgū. Kā stāsta Matīss Gibolis, interese par lietotām automašīnām kopumā ir ar nepārtraukti pieaugošu tendenci. Tas ir skaidrojams ar to, ka pēdējo gadu laikā globāli vērojama jaunu auto piegāžu kavēšanās.

Kā stāsta “Moller Auto Baltic” grupas pārdošanas vadītājs Baltijas valstīs, Latvijā šī programma ir itin populāra un pieprasīta. Plašāk par piedāvājumā esošiem modeļiem un to modifikācijām var iepazīties pie dīleriem, taču tuvākajā laikā tiks publicēts īpašs tiešsaistes rīks, lai visus pieejamos auto varētu aplūkot vienuviet.

Būtiski vēlreiz uzsvērt, ka “Audi Approved: plus” programmā iekļauj tikai modeļus no pašas “Audi” tirdzniecības organizācijas: tieši no “AUDI AG” vai no oficiālo dīleru autoparkiem, kā arī automašīnas, kuras dīleru salonu klienti atstājuši norēķiniem un kuras to lietošanas laikā iepriekšējiem īpašniekiem palika autorizēta servisa stacijas pārziņā.

 

Kādus vēl ieguvumus iespējams saņemt?

 

Testa brauciens

Šajā “Audi Approved: plus” programmā potenciālajiem pircējiem ir iespējams ne tikai pašam izpētīt noskatīto auto, bet ar to arī izbraukt izmēģinājuma braucienā. Jebkurš piedāvājumā esošais modelis ir pilnībā sagatavots izbraucienam, turklāt uz šādu soli mudina arī pats oficiālais dīleris. Tikai pārbaudot automašīnas uzvedību kustībā, tās nākamais iespējamais saimnieks var pārliecināties par tās atbilstību autovadītāja braukšanas stilam un vispār attaisno lolotās cerības.

Lasi vēl: 

Apdrošināšana

“Audi Approved: plus” programma arī paredz, ka oficiālais dīleris piedāvās, sagatavos un nodrošinās apdrošināšanas pakalpojumus, lai tādējādi nodrošinātu jūsu vajadzībām vispiemērotāko aizsardzību. Tieši 2023. gada janvārī tika nodibināts “Moller Auto Insurance Services”, kas pēc reģistrācijas Latvijas Bankā un visu nepieciešamo atļauju saņemšanas nodrošinās “Moller Auto” grupas klientiem apdrošināšanas brokera pakalpojumus visās Baltijas valstīs. Pakalpojumu klāstā tiek piedāvāta kā OCTA, tā arī KASKO apdrošināšana.

Serviss

Gadījumā, ja jūsu pie oficiālā dīlera iegādātajam spēkratam būs nepieciešams servisa apmeklējums, tad jums tiks nodrošināts maiņas auto. Tiesa, par maiņas auto izmantošanu būs jāpiemaksā. Vēl arī jāatceras, ka jūs 12 mēnešu laikā pēc auto iegādes “Audi Approved:  plus” programmā drīkstat apmeklēt tikai autorizētu servisu: ja palīdzību meklēsiet kur citur, jūs automātiski zaudēsiet piešķirto oficiālo 12 mēnešu garantiju!

Noderīgi: Digitālā servisa grāmatiņa – ardievas taustāmai servisa vēsturei

 

“AUDI APPROVED: PLUS” PRIEKŠROCĪBAS

Klienti, kas nolēmuši izmantot “Audi Approved: plus” programmu, var iegūt ne tikai augstas kvalitātes zīmola automašīnu, bet arī:

  • sirdsmieru – pircējs var būt drošs, ka programmā iegādātajai automašīnai tiek piemērota papildu garantija, pat ja ražotāja garantija joprojām ir spēkā. Pateicoties tam, lietota auto īpašnieks var būt pārliecināts, ka avārijas gadījumā viņš var paļauties uz pilnvarota servisa centra atbalstu;
  • komfortu – speciālisti pārbauda ne tikai auto tehnisko stāvokli, bet arī nobraukumu un izcelsmi. Rūpīgi dokumentēta vēsture garantē ērtu ceļojumu bez pastāvīga stresa un nemiera;
  • drošību – pateicoties visu elementu pareizas darbības pārbaudei – tiek pārbaudīti līdz pat 110 kontrolpunkti, autovadītāji var justies droši pat garos braucienos.

 

Kādas ir “Audi Approved: plus” iespējamās finansējuma iespējas?

Ja esat nolūkojis konkrētu automašīnu pie oficiālā dīlera, jums ir vairākas finansiālās iespējas tā iegādē.

Protams, vienmēr ir iespēja veikt pirkumu, veicot maksājumu pilnā apmērā ar pārskaitījumu no savas bankas konta.

Ja jūs jau braucat ar “Audi” markas automašīnu, tad, neatkarīgi no tās izlaiduma gada, nobraukuma un citiem faktoriem, to varat izmantot kā darījuma instrumentu. Viens variants ir, ka jūs savu līdzšinējo “Audi” izmantojat kā maksāšanas līdzekli – proti, tā vērtība tiek atskaitīta no jaunā auto pārdošanas cenas. Otrs risinājums – izmantot esošo auto kā pirmo iemaksu jauna spēkrata iegādē līzingā. Jebkurā gadījumā tās uzpirkšanas summa būs atkarīga no virknes faktoru un pārbaudēs veiktajiem rezultātiem. Jums tiks piedāvāta adekvāta tā brīža tirgus situācijai atbilstoša cena. Par to visu jūs individuāli konsultēs un paskaidros oficiālā dīlera pārstāvji.

Vēl ir iespēja automašīnu iegādāties uz nomaksu, izmantojot “Audi Līzings” finansēšanas piedāvājumu, ko nodrošina “Citadele Līzings”. Dokumentu noformēšana notiek turpat uz vietas pie jūsu izvēlētā “Audi” partnera.

 

Izsaki viedokli

Vai jums patika raksts? Iespējams, jums ir kādi jautājumi vai komentāri? Mēs aicinām jūs dalīties savā viedoklī un izteikties zem raksta. Kā arī atcerieties – vienmēr pirms iegādāties automašīnu, motociklu vai pat piekabi – pārbaudi tā vēsturi ar autoDNA pēc VIN numura. VIN pārbaude ir viena no svarīgākajām lietām, kas ir jāizdara, pirms pieņemt lēmumu par lietotas automašīnas iegādi. autoDNA ar transportlīdzekļa vēstures atskaiti palīdzēs Jums pieņemt informētu lēmumu.