autoDNA iesaka
auto vesture no Francijas atskaite

Transportlīdzekļu vēsture no Francijas! Pārbaudi ar autoDNA

12 aprīļa 2015

Vēlies iegādāties transportlīdzekli no Francijas? Tad Tev drošvien noderēs autoDNA atskaite Franču automašīnām! Izmantojot automašīnas VIN (šasijas numuru) var pārbaudīt un uzzināt visu nepieciešamo informāciju par transportlīdzekli:

Transportlīdzekļa pamatinformāciju – marka, modelis, virsbūves versija, durvju skaitu, transportlīdzekļa kategoriju, degvielas veidu, krāsu un citu informāciju.

  1. Pirmās reģistrācijas un ražošanas datumu, īpašnieku skaitu, un tehniskās apskates datumus.
  2. Tehniskos datus par transportlīdzekli, informāciju par dzinēju (jaudu, dzinēja kodus), svaru un automašīnas gabarītus, informāciju par riepām, ātrumkārbu, riteņu bāzi kā arī ieteicamais riepu izmērs atbilstoši aprīkojumam.
  3. Transportlīdzekļa kategorija, virsbūves veids un iepriekšējā auto izmantošana ( vai tas tika izmantots kā uzņēmuma vai privātām vajadzībām, pasažieru pārvadājumiem, valdības transportlīdzeklis, nomas u.c.)
  4. Informāciju par degvielas patēriņu, kuru noteicis ražotājs un CO2 emisiju klasi.

Vai zināji

autoDNA ir vadošais transportlīdzekļu vēstures tiešsaistes pārbaudes pakalpojumu sniedzējs. Pamatojoties uz jūsu VIN numuru, ar autoDNA varat pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi pirms tā iegādes. Daudzos gadījumos VIN pārbaude var novērst nevēlamas papildu izmaksas, kas saistītas ar transportlīdzekļa iegādi ar nezināmu vai likvidēta transportlīdzekļa pagātni.

 

Visa informācija, kura tiek izmantota mūsu atskaitēs nāk no uzticamiem avotiem – centrālā transportlīdzekļu reģistra, kuru nodrošina Francijas satiksmes departaments, autorizētās diagnostikas stacijas, auto importētāji, līzinga kompānijas, apdrošinātāji un automobīļu eksperti.

Lai apskatītu atskaites piemērus transportlīdzekļiem no Francijas, dodieties uz www.autodna.lv