autoDNA iesaka
VIN apstiprināšana

Kā pārbaudīt, vai auto pārdevējs ir norādījis patiesu VIN?

9 februāra 2018

Vēlies iegādāties lietotu automašīnu, bet pirms tam gribi pārbaudīt tās vēsturi? Vai ir droši paļauties uz sludinājumā norādīti VIN numuru? Vai auto pārdevējs ir norādījis patiesu VIN?Nemelosim – ļoti bieži esam saskārušies ar situāciju, kad auto pārdevējs apzināti norāda nepatiesu VIN numuru sludinājumā, lai slēptu automašīnas vēsturi.

Ņemiet vērā šos padomus pirms auto pārbaudes, lai pārliecinātos par VIN numura patiesumu. Plašāku informāciju vari aplūkot mūsu detalizētā rakstā: Kas ir VIN numurs?

 

Vēlies iegādāties lietotu automašīnu?

Ņem vērā autoDNA padomus pirms pārbaudi automašīnas vēsturi.

 1. VIN numurs

  Pirmais solis autoamšīnas pārbaudē ir pārliecināties, vai VIN numurs ir pariezs. Ļoti liela iespēja ir saskarties ar nepareizi norādītu VIN numuru. Pirmajā attelā ir redzams piemērs – Audi A4 markas automašīnas ar VIN numuru “ABD12h638299A7383” Jau sākumā varam secināt, ka šis VIN numurs nav patiess un neatbilst AUDI grupai. Pārsvarā Audi VIN numuri sāksies ar “WAUZZZ

 2. Auto ir reģistrēts Latvijā?

  Šajā gadījumā Jums nav vajadzības zināt automašīnas VIN numuru sākums. Apmeklējiet www.e.csdd.lv un pārliecinieties, ka VIN numurs ir reģistrēts Latvijā un sakrīt ar reģistrācijas numuru. Šāda pārbaudes metode noder arī tad, ka VIN numuram ir nepatiesi norādīta beidzamā daļa
  Atceries! Pat viens nepareizs simbols var izmainīt informāciju! 

 3. AutoDNA Vēstures pārbaude

  Pārbaudot automašīnas, neuzrādās ieraksti par vēsturi? Pastāv ļoti liela iespēja, ka VIN numurs ir napatiess. Sazvanies ar pārdevēju un pārliecinies, par VIN numura patiesumu vai sazinies ar mums – palīdzēsim atrast problēmas risinājumu un konsultēsim jautājumu gadījumos.

 4. Pārbaudi automašīnu klātienē?

  Pārbaudot automašīnu klātienē, vienmēr ir iespējams pārliecināties par VIN numura patiesumu. Uz automašīnas ir vairākas vietas, kur var pārbaudīt virsbūves, jeb VIN numuru. Viena no vietām, kur var paskatīties VIN ir uz priekšējā stikla. Tas ir atrodams arī motortelpā, durvju ailēs vai automašīnas dokumentos.

Ja neizdodas noskaidrot pareizo VIN numuru no pārdevēja, tad iesakām izvēlēties citu pārdevēju. Kurš ir godprātīgs un pārdod pārbaudāmu automašīnu bez slēptiem defektiem. Mūsu bezmaksas tālrunis: 60002886 vai izmanto lapas čata funkciju.

Veiksmi auto iegādē!

 

vai auto pārdevējs ir norādījis patiesu VIN?

Četri veidi kā pārbaudīt vai pārdevējs norādījis pareizu VIN numuru

 

Vai zināji

autoDNA ir vadošais transportlīdzekļu vēstures tiešsaistes pārbaudes pakalpojumu sniedzējs. Pamatojoties uz jūsu VIN numuru, ar autoDNA varat pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi pirms tā iegādes. Daudzos gadījumos VIN pārbaude var novērst nevēlamas papildu izmaksas, kas saistītas ar transportlīdzekļa iegādi ar nezināmu vai likvidēta transportlīdzekļa pagātni.