autoDNA iesaka
zagts vai nē?

Kā pabaudīt vai transportlīdzeklis nav zagts?

30 augusta 2014

Vai Jūs pērkat automobīļus no ārzemēm par labu cenu un ar mazu nobraukumu? Vai neesat iedomājies, ka auto var būt zagts un pie Jūsu durvīm reiz var ierasties policija,ziņojot  par to ka ir zagts? Tas varētu būt lielākais murgs, tomēr ir veds kā sevi pasargāt no šāda scenārija – pārbaudīt zagto automašīnu reģistru.

Pirms iegādājies zagtu automašīnu pārbaudi tās vēsturi izmantojot VIN numuru. Ievadi transportlīdzekļa identifikācijas numuru (VIN) autoDNA pārbaudes lapā un mēs Jums sniegsim visu nepieciešamo informāciju par šīs automašīnas vēsturi, tai skaitā zādzības ierakstus. Mēs pārbaudām automašīnas zādzību lielākajās Eiropas valstīs (tai skaitā Čehijas Republikā, Rumānijā, Lietuvā , Slovākijā, Nīderlandē, Šveicē, Norvēģijā un Kanādā).

 

Vai zināji

autoDNA ir vadošais transportlīdzekļu vēstures tiešsaistes pārbaudes pakalpojumu sniedzējs. Pamatojoties uz jūsu VIN numuru, ar autoDNA varat pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi pirms tā iegādes. Daudzos gadījumos VIN pārbaude var novērst nevēlamas papildu izmaksas, kas saistītas ar transportlīdzekļa iegādi ar nezināmu vai likvidēta transportlīdzekļa pagātni.

Mūsu pakalpojums ir 100% drošs, jo sniegtā informācija nāk no vairākiem drošiem avotiem un tā regulāri tiek atjaunota.
Pārbaudi vai Tavs transportlīdzeklis nav zagts www.autoDNA.lv.