Biežāk Uzdotie Jautājumi

 1. Kādiem transportlīdzekļiem var iegādāties atskaiti?


  Tu vari iegādāties atskaiti visiem transportlīdzekļiem (piem. automašīnām, kravas automašīnām, autobusiem, motocikliem, mopēdiem), kuru VIN numurs sastāv no 17 simboliem un atbilst ISO-3779 standartiem. Vairāk informācija ir atrodama mājas lapā: https://www.autodna.lv/vin-numurs

 2. Kā es varu pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi?


  Ja vēlies pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi, ir nepieciešams apmeklēt vietni www.autodna.lv un laukumā “Pārbaudi VIN bezmaskas” jāievada VIN numurs, pēc tā ievadīšanas jānospiež “VIN pārbaude”. Pakalpojuma vietne autoDNA analizēs visu pieejamo informāciju par ievadīto VIN numuru un parādīs atskaitē pieejamo informāciju. Nākamajā solī tev ir jāizvēlās sev piemērotākā atskaite un jānospiež “Apmaksāt”.

 3. Cik maksā atskaites?


  Zemāk ir uzrādītas atskaites izcenojumi:

  • autoDNA Automašīnas Vēstures Atskaite: sākot no 5,4€ (cena ir atkarīga no pieejamās informacijas daudzuma)
  • autoDNA automašīnas vēstures atskaite no Nīderlandes: 4,9€
  • autoDNA automašīnas vēstures atskaite no Francijas: 8€
  • autoDNA automašīnas vēstures atskaite no Beļģijas: 8€
  • AutoCheck atskaite: 12,9€
 4. Kādu informāciju es saņemšu atskaitē?


  Pirms iegādāties atskaiti, lūdzu pievērsiet uzmanību pieejamai informācijai konkrētajam VIN, kas uzrāda kāda informācija būs piejama atsakitē pēc apmaksas. Ja pirms atskaites iegādes transportlīdzekļa vēstures sadaļā nav informācijas, tas nozīmē, ka pēc atskaites iegādes tā nebūs pieejama. Aicinām apmeklēt: https://www.autodna.lv/atskaites-piemeri lai iegūtu vairāk informāciju.

 5. Kad es saņemšu atskaiti?


  Atskaite tiks automātiksi nosūtīta uz norādīto e-pastu pēc maksājuma apstiprinājuma. Atkarībā no izvēlētā maksājuma veida, tas var aizņemt pāris minutes. Kā arī pēc maksājuma saņemšanas atskaite būs pieejama jūsu autoDNA vietnes kontā.

 6. Atskaitē ir TEHNISKA PROBLĒMA


  Ja gadījumā atskaitē uzrādās tehniska problēma, lūdzu pārliecinieties vai ievadītais VIN numurs ir ievadīts korekti. Šādos gadījumos sazinieties ar mums izmantojot Kontaktu formu, vēstulē norādot transportlīdzekļa marku, modeli un ražošanas gadu.

Ja iepriekš norādītā informācija nesniedza atbildi uz jūsu jautājumu, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot kontaktu formu.
Cookies palīdz mums sniegt mūsu pakalpojumus. Turpinot izmantot mūsu mājas lapu, jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanā. Uzzināt vairāk.