Informācija par mūsu uzņēmumu

autoDNA ir viens no vadošākajiem un lielākajiem pakalpojumu sniedzējiem Eiropā un Pasaulē, piedāvājot automašīnas vēstures pārbaudi tiešsaistē. izmantojot tikai transportlīdzekļa VIN kodu. Vēstures atskaite autoDNA piedāvā informāciju par lietotām automašīnām un to vēstures ierakstiem. Mēs piedāvājam savas automašīnu vēstures atskaites un arī pasaules lielāko informācijas sniedzēju atskaites no automobiļu nozares. Pateicoties mūsu atskaitēm daudzi lietotu automašīnu pircēji ir pasargāti no automašīnām ar nezināmu vēsturi.AutoDNA sevī ietver vienu no lielākajām lietotu automašīnu datu bāzēm pasaulē. Vienkārša un efektīva metode, ļauj Jums pārbaudīt automašīnas vēsturi, notikumus vienā detalizētā atskaitē. Vienīgais, kas jums ir nepieciešams ir transportlīdzekļa VIN numurs. Pēc VIN numura ievadīšanas mūsu sistēma parādīs detalizētu automašīnas pārskatu vienā atskaitē, kura būs pieejama gan tieššaistē, gan jūsu e-pastā.


AutoDNA nodrošina pieeju vairāku miljonu lietotu automašīnu vēstures ierakstiem. Mēs patstāvīgi strādājam pie pakalpojuma kvalitātes uzlabošanas, palielinot sniegtās informācijas daudzumu atskaitē. Kā arī palielinām sadarbības partneru loku, lai sniegtu arvien precīzāku informāciju par automašīnām.

Cookies palīdz Mums sniegt Mūsu pakalpojumus. Turpinot izmantot Mūsu mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanā. Uzzināt vairāk.