Auto Vēstures Atskaite autoDNA

Cena14,90
Pircēju vērtējums:
4.7/5  (vidējais no 574 viedokļiem)
Juta
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Noderēja. No atskaites uzzinājām, ka auto ir bijis sists (pārdevējs to noliedza).
Ainārs
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Ļoti vērtīga sistēma. Ietaupa laiku un nervus.
Ivo
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
4/5
Uzzināju ka auto bijis sists viss kreisais sāns.Gribētu dzirdēt ko par to saka pārdevējs.Vismaz kilometri ir īstie un nav notīti
Edžus
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
4/5
Paldies par iegādāto pārskatu nokaulēju auto cenu par 30%! Tirgons bija norādījis nepareizus datus un nobraukums bij koriģēts par 40 tukst. Turpmāk visiem centīšos ieteikt Jūsu pakalpojmus
Ļubomirs
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
IDEALS PAKALPOJUMS
Mārcis
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Pateicos par servisu! Pārbaudīju Lexus no Hollandes viss čotka, iesaku arī citiem, lai mierīgāka sirds :)) Tā turpināt!
Aleksis
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Super! Nebiju gaidījis tik ļoti pretimnākošu un draudzīgu attieksmi. Konsultants noreaģēja super ātri un palīdzēja ar visu vajadzīgo! 5as zvaigznes! Noteikti izmantošu vēl autoDNA pakalpojumus un ieteikšu paziņām!
Zane
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Paldies autoDNA par saņemto atskaiti Volvo V70. Bijām jau gatavi pirkt, līdz ieraudzijām patieso nobraukumu. Jau pirms auto tika atzīts uz LV, Zviedrijā jau bija notīti nost 200 tk. Turpmāk arī izmantosim jūs.
Mārtiņš Sērdienis
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Bija iespējams notiekt kas mainīts iekš auto, jo liela daļa no aprīkojuma nesakrita.

Auto Vēstures Atskaite autoDNA
3/5
Jūtos ļoti iepriecināts, ka izmantoju šo iespēju un pārbaudīju auto, kuru vēlējos iegādāties. Izrādījās patiesais nobraukums bija 4x lielāks kā norādīts sludinājumā un odometrā! Turklāt automašīna bij no Dānijas nevis Vācijas!! Esiet uzmanīgi, neticiet pārdevējam, it ipaši, ja pats nevēlas sniegt VIN numuru.
Kristers
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Reklāmā rakstīts, ka automašīna ir jauna u.t.t., standarta situācija. Pēc atskaites noskaidrojās, ka automašīna ir bijusi ASV un Lietuvā. Sasista priekša, viss labais sāns un aizmugure. Šeit būs pats slidinājums, iesaku padalīties soc. tīklos.
Mikus
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Parēķinot, cik laika patērētu lai aplūkotu auto un īeraudzītu visus brīnumus, nopērkot atskaiti jūtos stipri ietaupījis :)

Transportlīdzekļa vēstures atskaite ir īss pārskats par transportlīdzekļa ekspluatācijas laiku, kas atspoguļo tā pagātni, balstoties uz VIN numuru. Atskaite sastāv no vairākām sadaļām, kas sakārtotas skaidrā un salasāmā izkārtojumā. Tā ļauj pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi, izmantojot VIN numuru, un var atklāt izvēlētā transportlīdzekļa patieso stāvokli, kas ir viens no svarīgākajiem elementiem, ar kuru pircējam ir jāiepazīstas pirms automašīnas iegādes. Jau tagad labākie auto pārdevēji un lielākā daļa pircēji, pārlūkojot pirkšanas/pārdošanas piedāvājumus, izmanto autoDNA atskaiti, lai no tā sauktajām citrona automašīnām (automašīnām ar lieliem defektiem vai slēptu norakstīšanu) izfiltrētu labas kvalitātes automašīnas. Atskaitē iekļautā informācija uzlabo lietotu auto tirgus caurspīdīgumu un paaugstina tās kvalitāti līdz pasaules līmenim.

Lasīt vairāk Aizvērt
Svarīgākā informācija autoDNA atskaite

Svarīgākā informācija

Atskaites pirmajā sadaļā ietilpst:

 • informācija, kas nepieciešama, lai noteiktu atskaites savlaicīgumu;
 • transportlīdzekļa VIN numurs;
 • vēsture par VIN numuru;
 • transportlīdzekļa markas un modeļa detaļas;
 • datums, līdz kuram norādītie dati ir derīgi;
 • informācija par transportlīdzekļa vecumu, pamatojoties uz modeļa gadu, ražošanas datumu;
 • pirmais reģistrācijas datums;
 • vidējā nobraukuma aptuvens aprēķins, ko nosaka, pamatojoties uz transportlīdzekļiem ar līdzīgiem parametriem;
 • atskaites augšpusē ir atrodams QR kods, kas atvieglo atskaites pieejamību un pārskatīšanu.
autoDNA atskaite svarīgākā sadaļa

Ir vērts paturēt prātā, ka pēc individuāla pasūtījuma ražotus automobiļus, kas tiek reģistrēti uzreiz pēc to izgatavošanas pie oficiālā dīlera, auto ar izvēles dzinēja versiju, izvēles aprīkojumu vai īpašu apdares līmeni, ko bieži vien izvēlas pircēji, līdz klientam nonāk ar vairāku mēnešu aizkavēšanos, tādēļ laika atstarpe starp ražošanas datumu un pirmo reģistrāciju par 3-4 mēnešiem nav nekas neparasts. Ja starpība ir lielāka par pusgadu, vajadzētu pievērst lielāku vērību.

Paziņojumu centrs autoDNA atskaite

Paziņojumu centrs

Paziņojumu Centrs ļauj jums viegli un bezmaksas pārbaudīt atskaitē pieejamās informācijas apjomu par ievadīto VIN numuru. Atskaites saturs parāda pašus noderīgākos paziņojumus, kas saistīti ar transportlīdzekļa vēsturi. Dati ir parādīti visaptveroši vienkāršā, salasāmā un vizuāli viegli uztveramā veidā. Šeit var atrast ierakstu skaitu katrā no sadaļām, un katrai sadaļai ir piešķirts arī attiecīgs simbols, kas vieš intuitīvu skaidrību pat no pirmā acumirkļa. Tas palīdz ātri izprast katras sadaļas paziņojumus un iespējamu detalizētu analīzi vai novērtēšanu.

Paziņojumu Centrā tiek parādīti ieraksti par:

 • zagto transportlīdzekļu datubāzu paziņojumiem;
 • informāciju no apkopēm;
 • odometra rādījumiem;
 • cenas vēsturi;
 • bojājumu vēsturi;
 • aprīkojuma sarakstu;
 • arhīva fotogrāfijām;
 • auto tehnisko informāciju;
 • ražotāja atsaukumiem;
 • VIN numura pareizuma pārbaude.
Informācija par transportlīdzekli autoDNA atskaite

Informācija par transportlīdzekli

Pamatojoties uz transportlīdzekļa identifikācijas numuru (VIN), mūsu sistēma pārbauda šādu informāciju, piemēram, marku, modeli, virsbūves veidu, dzinēju, ražotāja valsti, transmisijas veidu, stūres sistēmu un daudz cita veida informāciju. Atkarībā no tā, kādu informāciju ražotājs ir iekodējis konkrētajā VIN numurā, šī daļa uzrādīsies atskaitē visa vai daļēji.

Šajā sadaļā Jūs varat atrast informāciju par VIN korektumu. Dažiem ražotājiem ir iespējams pārbaudīt VIN numura pareizumu (saskaņā ar ISO standartu) un pārbaudīt kontrolciparu. Tomēr daži ražotāji šādu iespēju nepiedāvā. Tādā gadījumā pēc bezmaksas pārbaudes uzrādās paziņojums "VIN pārbaude – nav pieejama".

Ražotāja atsaukumi autoDNA atskaite

Ražotāja atsaukumi

Šeit Mēs piedāvājam informāciju par ražotāju atsaukumiem/defektiem. Ja tiek ziņots par kādu atsaukumu, tad Mūsu atskaitē ir aprakstīta notikusī problēma, iemesls, kā arī paskaidrots, kā to novērst un uz kuru Autorizētu Servisu doties. Kā arī tiek norādīts transportlīdzekļa ražošanas datums, kuram ir šis ražošanas defekts.

Ražotāja atsaukumi autoDNA

autoDNA ir vienīgais pakalpojums tirgū, kas piedāvā iepriekš aprakstīto informāciju.

Mēs sadarbojamies ar starptautisko operatoru - Satiksmes Drošības (Traffic Safety) un Transporta Uzraudzības Aģentūru (Transport Supervision Agency), kas ir viena no lielākajiem ražotāju apkopes datubāzēm (VOSA). Lūdzu, ņemiet vērā, ka Mēs vienmēr norādām uz izmantotās informācijas avotu. Šo informāciju var nodrošināt divas dažādas organizācijas – VOSA un Polijas UOKIK (Patērētāju un Konkurences Aizsardzības Birojs).

Zagto transportlīdzekļu datu bāze autoDNA atskaite

Zagto transportlīdzekļu datu bāze

Tajā ir savākta informācija konkrētām valstīm par transportlīdzekļiem, kuri varētu būt zagti, iespējams, tas ir zināms policijai.
Valstu saraksts ar institūcijām, kuru informācijas datubāze patstāvīgi tiek papildināta.

Zagto transportlīdzekļu datu bāze

Meklēšanas informācija būtu jāuzskata par ieteikumu. autoDNA.lv nevar garantēt, ka ievadītais transportlīdzeklis ir ierakstīts vai izrakstīts no datubāzes un vai ir vēl meklēšanā vai vairs nav. Lūdzam vēl pārbaudīt automašīnu atbildīgās iestādēs (piemēram, policijā) vai meklēt doties pie neatkarīgiem ekspertiem.

Atceries: ja Mūsu meklējuma rezultāti uzrāda, ka automašīna ir meklēšanā, Jums ir jāsazinās ar policiju.

Transportlīdzekļa vēsture autoDNA atskaite

Transportlīdzekļa vēsture

Sadaļā Transportlīdzekļa vēsture ir īss pārskats par transportlīdzekļa ekspluatācijas laiku. Vēsture tiek attēlota sinhroni skaidras laika skalas veidā, hronoloģiski attēlojot notikumus kopā ar datumiem un īsiem faktu aprakstiem no transportlīdzekļa vēstures. Fakti ir notikumi (secīgas izmaiņas), kas notika konkrētā vietā konkrētā auto pagātnē.

Šajā sadaļā var tikt iekļauti:

 • odometra rādījumi;
 • reģistrācijas;
 • tehniskās apskates;
 • fiksētie transportlīdzekļa bojājumi;
 • izmantošanas veids, piemēram, kā taksometrs.

Transportlīdzekļa vēstures sadaļa ļauj ātri un efektīvi noteikt iespējamās problēmas un riskus, kas saistīti ar lietotu transportlīdzekli. Notikumus, kas saistīti ar transportlīdzekli, atskaitē var apzīmēt ar ikonām, bojājumu zonu grafiskām norādēm un aprakstiem.

iepriekšējie meklējumi autoDNA atskaite

Iepriekšējie meklējumi

Šajā sadaļā Mēs sniedzam informāciju par gadījumiem, laiku un vietu konkrētā automobiļa meklējumiem.

Šie dati ir vērtīgi potenciālam pircējam, tie uzrāda, kas un kad ir interesējies par šo automašību. Ja iepriekšējais darījums neizdevās, tas var būt signāls pircējam.

transportlīdzekļa aprīkojums autoDNA sadaļa

Transportlīdzekļa aprīkojums

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet informāciju par automašīnas aprīkojumu.

Iespējamie ieraksti:

 • iekšējās apdares materiālu krāsa
 • lakas krāsa
 • informācija par detaļām – moldinga, bampera, virsbūves, spoguļiem vai krāsa atšķiras
 • stikla krāsa
 • ventilācijas sistēmas veids
 • navigācijas vai audiosistēmas tips
 • nolokāmie spoguļi un to apsilde
 • elektriskie logi
 • drošības spilvenu skaits u.c.
Pievērsiet uzmanību aprīkojumam

Uzmanīgi pārbaudiet pirms pirkšanas, vai viss atskaitē minētais aprīkojums ir uzstādīts automašīnā. Piemēram, ja stikla krāsa nesakrīt ar atskaitē minēto, iespējams, automašīna bija iesaistīta ceļu satiksmes sadursmē, un stikls tika nomainīts.

Šie dati parāda, vai nav uzstādīts papildu aprīkojums, ko nebija paredzējis ražotājs.

Automašīnas arhīva fotogrāfijas autoDNA sadaļa

Automašīnas arhīva fotogrāfijas

Ja Jūs atradīsiet automašīnas foto galeriju, pievērsiet uzmanību tam, cik ilgi automašīna atrodas pārdošanā. Fotogrāfijas palīdz arī uzzināt gadījumus, kad bojāto automašīnu mēģināja pārdot kā "automašīnu labā stāvoklī". Atcerieties – ja bezmaksas VIN pārbaudes laikā neuzrādīsies, ka ir pieejamas fotogrāfijas, tas nozīmē, ka pēc atskaites iegādes informācija par fotogrāfijām nebūs.

qr kods autoDNA

QR kods

AutoDNA transportlīdzekļa vēstures atskaite tiek saglabāta arī QR koda veidā (ātrās reaģēšanas kods). QR kods ir modulārs (melnbalts) un divdimensiju (matricas svītrkoda) kods, kas sasaistīts ar konkrētu atskaiti par norādīto VIN numuru.

 • QR kods ir atskaites daļa, un pēc iegādes tas kopā ar atskaiti tiek nosūtīts atsevišķā failā (pdf vai jpg formātā). To var izmantot auto tirdzniecības mājaslapās, sludinājumos, kā reklāmas vai sociālajos medijos. To var iestiprināt automašīnas sānu logā tā kreisajā vai labajā pusē. Pateicoties šim risinājumam, potenciālajiem pircējiem ir lieliska iespēja ātri, droši un bezmaksas pārbaudīt auto, kamēr tas pārvietojas pa ielām
 • QR kods ļauj ātri piekļūt atskaitei un pārlūkot to, kā arī var paplašināt transportlīdzekļa tiešsaistes un bezsaistes pārdošanas sludinājumu klāstu, izmantojot transportlīdzekļu vēsturi

Tas ir novatorisks un nebijis risinājums automobiļu tirdzniecībā, ko pirmo reizi ievieš autoDNA. Potenciālais auto pircējs var skenēt QR kodu pārdošanas sludinājumā, kā arī tieši transportlīdzeklī, uz kura šāds QR kods ir novietots.

Šīs modernās funkcijas mērķis ir atbalstīt caurspīdīgu lietotu automobiļu tirgu un paaugstināt tā kvalitāti līdz pasaules līmenim.

Klientu atsauksmes par autoDNA Vēstures Atskaiti

Baiba
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Paldies! Šī informācija ļoti noderēja - nenopirkām mašīnu, kas bija divas reizes nokļuvusi ļoti nopietnās avarijās, bet tās pārdevējs mums to neatklāja. Varējām zaudē ļoti lielu naudu. Paldies vēlreiz!
Kaspars
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Paldies auto Dna, jūs palīdzējāt noskaidrot ka auto ir bijis stipri sists. Tagad auto ir salabots un tirgojas Lietuvā. Vēlos ar šo padalīties lai kāds neiekrīt nopērkot sistu auto.
Ivo
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
4/5
Uzzināju ka auto bijis sists viss kreisais sāns.Gribētu dzirdēt ko par to saka pārdevējs.Vismaz kilometri ir īstie un nav notīti
Ginters
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
4/5
Papildinu savu vētējumu par autoDNA. Nākošā dienā saņēmu uz epastu papild informāciju par interesejošo auto bija noderīga,paldies. Vareja jau uzreiz,bet ir labi paldies par info.
Mikus
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Parēķinot, cik laika patērētu lai aplūkotu auto un īeraudzītu visus brīnumus, nopērkot atskaiti jūtos stipri ietaupījis :)
Kristaps
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Pateicoties autoDNA uzzinaju ka auto ko vēlējos apskatīt, ir nācis nevis no Beļģījas kā teica pārdevējs, bet gan no Francijas kā arī ir ticis iesaistīts divās sadursmēs. Šis ir lielisks veids kā iegūt papildus info par auto, lai izvērtētu riskus un izle,tu vai pirkt vai nepirkt.
Edžus
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
4/5
Paldies par iegādāto pārskatu nokaulēju auto cenu par 30%! Tirgons bija norādījis nepareizus datus un nobraukums bij koriģēts par 40 tukst. Turpmāk visiem centīšos ieteikt Jūsu pakalpojmus
Pēteris
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Apmierinājā informācija no Beļgijas valsts. Uzzināju patieso nobraukumu.
Gunta
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Ļoti pārskatāma un skaidra informācija. Noteikti iesaku visiem izmantot. It sevišķi ja automašīna ir ievesta Latvijā no citas valsts. Ļoti patika arī tas, ka varēja redzēt tieši kurā vietā te Latvijā ir ietas tehniskās apskates. Līdz ar to radās jautājumi par neiespējami mazu nobraukumu, un bija skaidrs, ka automašīnas pārdevējs slēpj informāciju.
Mārtiņš Sērdienis
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Bija iespējams notiekt kas mainīts iekš auto, jo liela daļa no aprīkojuma nesakrita.
Igors
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Paldies! Sludinājumā ideāls auto, 230 000, bēt reāli 2 avarijas uz 4 000 un 3 000 € un 2016.gadā jau 256 000.
Atis
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
4/5
Noteitki iesaku pārbaudīt Crysler markas automašīna s ! Četras no piecām pārbaudītām bija ar defektiem. Tiešām noderēja atsaite, vismaz nevar tik viegli nopirkt lūzni. Paldies turpmak izmantosu jus

Noslēguma noteikumi

autoDNA.lv saņem informāciju no dažādiem avotiem, tostarp publiskajiem interneta avotiem, pasniedz to kā automašīnas internetvēsturi. Pieejamās informācijas daudzums atkarīgs no konkrētā VIN koda. Atskaites saturs vienmēr ir pieejams pārbaudei pirms pirkšanas.

Informācija atskaitēs – ir apkopotie dati, kurus ievāc ekspertu sistēma autoDNA.lv. Saistībā ar to, ka ir vairāki datu sniedzēji, daži dati var dublēties, kas ir uzskatāma par kļūdu. autoDNA.lv dara visu iespējamo, lai tādas kļūdas tiktu samazinātas līdz minimumam.

Atcerieties: autoDNA.lv atskaites un tā satura informācija ir rekomendējama rakstura un tādēļ nevar būt noteicošais faktors auto pārdošanā vai pirkšanā. Jebkura atskaitē esošā informācija ir jāpārbauda autorizētā servisa centrā vai pie neatkarīgā automobiļu eksperta.

Esiet informēti, ka šī vietne izmanto sīkfailus (cookies), lai jūs varētu izmantot mūsu pakalpojumus, nodrošinātu optimālu saturu un pielāgotu vietni atbilstoši jūsu vajadzībām. Jūs varat pārvaldīt sīkfailus (cookies), mainot pārlūkprogrammas iestatījumus. Turpinot izmantot mūsu vietni, nemainot jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkfailus (cookies). Jūs varat uzzināt vairāk mūsu tīmekļa vietnes noteikumos par Konfidencialitātes Politiku.