Auto Vēstures Atskaite autoDNA

Cena14,90
Pircēju vērtējums:
4.7/5  (vidējais no 579 viedokļiem)
Jurijs
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Pateicoties Autodna izdevās noskaidrot automašīnas patieso odometra rādījumu. Solīto 266000 tas bija 382000. Paldies Autodna.
Ingars
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
4/5
Pateicoties autodna saprotu,ka Latvijā 90% auto tiek tirgoti iepriekš iekļuvuši satiksmes negadījumos + vēl īpašnieku izdomātas pasakas par odometru rādījumiem un auto vēsturi. Paldies auto DNA.
Zane
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Pateicoties Jums, esmu pasargājusi sevi no lieliem izdevumuem iegādājoties auto ar notītu spidometru (-250755) No 411761- 161006
Aivars
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Ja nebūtu Autodna, auto būtu vieglāk nopirkt... Silti iesaku neticiet nevienam autopārdevējam un nepērciet kaķi maisā. Pirms pērkat atskaiti tiešām paskatieties par kādu informāciju maksājiet un cik ierakstu ir sadaļās. Pārdevēji sludinājumos norāda arī nekorektus VIN numurus, kaut izmainot vienu ciparu, pēc kā datu bāze atpazīst tikai auto marku un labākajā gadījumā ražotājvalsti un ir pieejama ļoti skopa informācija. Drošvien tas gadījies netīšam 10 gadus vecam auto ar 200 tk.km nobraukumu tikko no Vācijas. Bieži saskāros arī ar problēmu, ka auto ir ne jau no Vācijas vispār, tikai ražots Vācijā, bet pēc daudziem gadiem atklīdis atpakaļ uz Vācijas placi un tālāk tiek pārdots kā tikko no Vācijas. Ja nobraukums un cita informācija te nav pieejama aizbrauciet pie dīleriem, būsiet pārstiegti ko tik nevar uzzināt sākot no nobraukuma, remontiem un nesistiem oriģinālajiem auto utt. Par cik esmu vēl auto meklējumos, es pats lietoju un citiem iesaku izmantot šo noderīgo pakalpojumu! Ieteicu saviem draugiem pārbaudīt savus jau nopirktos auto, teiksim tā - labāk jau pēc iegādes nebūtu skatījušies... Paldies!
Renārs
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Pateicoties atskaitei, šodien nenopirkām auto, kas cietis divos nopietnos negadījumos Francijā! Paldies Jums!
Baiba
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Paldies! Šī informācija ļoti noderēja - nenopirkām mašīnu, kas bija divas reizes nokļuvusi ļoti nopietnās avarijās, bet tās pārdevējs mums to neatklāja. Varējām zaudē ļoti lielu naudu. Paldies vēlreiz!
Kristine
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Paldies, ļoti vērtiga atsauksme, kas atturēja no nepareiza pirkuma!
Edžus
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
4/5
Paldies par iegādāto pārskatu nokaulēju auto cenu par 30%! Tirgons bija norādījis nepareizus datus un nobraukums bij koriģēts par 40 tukst. Turpmāk visiem centīšos ieteikt Jūsu pakalpojmus
Laura
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
4/5
Man patīk šis pakalpojums. Noskatījos divas automašīnas no Francijas un autodna palīdzēja izvēlēties īsto. Uzskatu, ka mazlietotas automašīnas iegādei nenāk par sliktu investēt 11,9 EUR atskaites iegādei. Paldies.
Jānis
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Lieliska atsaucība un pretīmnākšana!
Igors
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Ребята молодцы. Очень полезные отчёты, уже много машин купил благодаря Вашим отчётам. Очень много автохлама, и продавцы не признаются в том что пробег скрученый или машина была бита, показываешь продавцу отчёт и все вопросы отпадают, советую всем сначала проверять, а потом ехать смотреть машину.
Viktorija
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Īstie profesionāļi!Palīdzēja veiksmīgi izvēlēties divus auto, sniedza atbildes uz papildus jautājumiem arī tiešsaitē, un arī ārpus darba laika. Iesaku visiem kā uzticamu partneri auto izvēlē un iegādē!!! Lai veicas, puiši!!!
Raport autoDNA de istoric al vehiculului - vezi

Transportlīdzekļa vēstures atskaite ir īss pārskats par transportlīdzekļa ekspluatācijas laiku, kas atspoguļo tā pagātni, balstoties uz VIN numuru. Atskaite sastāv no vairākām sadaļām, kas sakārtotas skaidrā un salasāmā izkārtojumā. Tā ļauj pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi, izmantojot VIN numuru, un var atklāt izvēlētā transportlīdzekļa patieso stāvokli, kas ir viens no svarīgākajiem elementiem, ar kuru pircējam ir jāiepazīstas pirms automašīnas iegādes. Jau tagad labākie auto pārdevēji un lielākā daļa pircēji, pārlūkojot pirkšanas/pārdošanas piedāvājumus, izmanto autoDNA atskaiti, lai no tā sauktajām citrona automašīnām (automašīnām ar lieliem defektiem vai slēptu norakstīšanu) izfiltrētu labas kvalitātes automašīnas. Atskaitē iekļautā informācija uzlabo lietotu auto tirgus caurspīdīgumu un paaugstina tās kvalitāti līdz pasaules līmenim.

Lasīt vairāk Aizvērt
Svarīgākā informācija autoDNA atskaite

Svarīgākā informācija

Atskaites pirmajā sadaļā ietilpst:

 • informācija, kas nepieciešama, lai noteiktu atskaites savlaicīgumu;
 • transportlīdzekļa VIN numurs;
 • vēsture par VIN numuru;
 • transportlīdzekļa markas un modeļa detaļas;
 • datums, līdz kuram norādītie dati ir derīgi;
 • informācija par transportlīdzekļa vecumu, pamatojoties uz modeļa gadu, ražošanas datumu;
 • pirmais reģistrācijas datums;
 • vidējā nobraukuma aptuvens aprēķins, ko nosaka, pamatojoties uz transportlīdzekļiem ar līdzīgiem parametriem;
 • atskaites augšpusē ir atrodams QR kods, kas atvieglo atskaites pieejamību un pārskatīšanu.
autoDNA atskaite svarīgākā sadaļa

Ir vērts paturēt prātā, ka pēc individuāla pasūtījuma ražotus automobiļus, kas tiek reģistrēti uzreiz pēc to izgatavošanas pie oficiālā dīlera, auto ar izvēles dzinēja versiju, izvēles aprīkojumu vai īpašu apdares līmeni, ko bieži vien izvēlas pircēji, līdz klientam nonāk ar vairāku mēnešu aizkavēšanos, tādēļ laika atstarpe starp ražošanas datumu un pirmo reģistrāciju par 3-4 mēnešiem nav nekas neparasts. Ja starpība ir lielāka par pusgadu, vajadzētu pievērst lielāku vērību.

Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Informații prealabile Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Informații prealabile
Paziņojumu centrs autoDNA atskaite

Paziņojumu centrs

Paziņojumu Centrs ļauj jums viegli un bezmaksas pārbaudīt atskaitē pieejamās informācijas apjomu par ievadīto VIN numuru. Atskaites saturs parāda pašus noderīgākos paziņojumus, kas saistīti ar transportlīdzekļa vēsturi. Dati ir parādīti visaptveroši vienkāršā, salasāmā un vizuāli viegli uztveramā veidā. Šeit var atrast ierakstu skaitu katrā no sadaļām, un katrai sadaļai ir piešķirts arī attiecīgs simbols, kas vieš intuitīvu skaidrību pat no pirmā acumirkļa. Tas palīdz ātri izprast katras sadaļas paziņojumus un iespējamu detalizētu analīzi vai novērtēšanu.

Paziņojumu Centrā tiek parādīti ieraksti par:

 • pārbaude zagto transportlīdzekļu datubāzēs
 • nodokļu apgrūtinājumu datubāzēs
 • tehnisko apkopju un remonta pakalpojumi
 • odometra rādījumiem
 • cenas vēsturi
 • bojājumu vēsturi
 • aprīkojuma sarakstu
 • arhīva fotogrāfijām
 • auto tehnisko informāciju
 • ražotāja atsaukumiem
 • VIN numura pareizuma pārbaude
Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Centrul de notificări Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Centrul de notificări
Informācija par transportlīdzekli autoDNA atskaite

Informācija par transportlīdzekli

Pamatojoties uz transportlīdzekļa identifikācijas numuru (VIN), mūsu sistēma pārbauda šādu informāciju, piemēram, marku, modeli, virsbūves veidu, dzinēju, ražotāja valsti, transmisijas veidu, stūres sistēmu un daudz cita veida informāciju. Atkarībā no tā, kādu informāciju ražotājs ir iekodējis konkrētajā VIN numurā, šī daļa uzrādīsies atskaitē visa vai daļēji.

Šajā sadaļā Jūs varat atrast informāciju par VIN korektumu. Dažiem ražotājiem ir iespējams pārbaudīt VIN numura pareizumu (saskaņā ar ISO standartu) un pārbaudīt kontrolciparu. Tomēr daži ražotāji šādu iespēju nepiedāvā. Tādā gadījumā pēc bezmaksas pārbaudes uzrādās paziņojums "VIN pārbaude – nav pieejama".

Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Informatii despre vehicul Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Informatii despre vehicul
Ražotāja atsaukumi autoDNA atskaite

Ražotāja atsaukumi

Šeit Mēs piedāvājam informāciju par ražotāju atsaukumiem/defektiem. Ja tiek ziņots par kādu atsaukumu, tad Mūsu atskaitē ir aprakstīta notikusī problēma, iemesls, kā arī paskaidrots, kā to novērst un uz kuru Autorizētu Servisu doties. Kā arī tiek norādīts transportlīdzekļa ražošanas datums, kuram ir šis ražošanas defekts.

Ražotāja atsaukumi autoDNA

autoDNA ir vienīgais pakalpojums tirgū, kas piedāvā iepriekš aprakstīto informāciju.

Mēs sadarbojamies ar starptautisko operatoru - Satiksmes Drošības (Traffic Safety) un Transporta Uzraudzības Aģentūru (Transport Supervision Agency), kas ir viena no lielākajiem ražotāju apkopes datubāzēm (VOSA). Lūdzu, ņemiet vērā, ka Mēs vienmēr norādām uz izmantotās informācijas avotu. Šo informāciju var nodrošināt divas dažādas organizācijas – VOSA un Polijas UOKIK (Patērētāju un Konkurences Aizsardzības Birojs).

Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Rechemari la rampa Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Rechemari la rampa
Zagto transportlīdzekļu datu bāze autoDNA atskaite

Zagto transportlīdzekļu datu bāze

Tajā ir savākta informācija konkrētām valstīm par transportlīdzekļiem, kuri varētu būt zagti, iespējams, tas ir zināms policijai.
Valstu saraksts ar institūcijām, kuru informācijas datubāze patstāvīgi tiek papildināta.

Zagto transportlīdzekļu datu bāze

Meklēšanas informācija būtu jāuzskata par ieteikumu. autoDNA.lv nevar garantēt, ka ievadītais transportlīdzeklis ir ierakstīts vai izrakstīts no datubāzes un vai ir vēl meklēšanā vai vairs nav. Lūdzam vēl pārbaudīt automašīnu atbildīgās iestādēs (piemēram, policijā) vai meklēt doties pie neatkarīgiem ekspertiem.

Atceries: ja Mūsu meklējuma rezultāti uzrāda, ka automašīna ir meklēšanā, Jums ir jāsazinās ar policiju.

Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Baza de Date a Masinilor Furate Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Baza de Date a Masinilor Furate
Transportlīdzekļa vēsture autoDNA atskaite

Transportlīdzekļa vēsture

Sadaļā Transportlīdzekļa vēsture ir īss pārskats par transportlīdzekļa ekspluatācijas laiku. Vēsture tiek attēlota sinhroni skaidras laika skalas veidā, hronoloģiski attēlojot notikumus kopā ar datumiem un īsiem faktu aprakstiem no transportlīdzekļa vēstures. Fakti ir notikumi (secīgas izmaiņas), kas notika konkrētā vietā konkrētā auto pagātnē.

Šajā sadaļā var tikt iekļauti:

 • odometra rādījumi
 • reģistrācijas
 • noņemšana no uzskaites
 • reģistrētie nodokļu apgrūtinājumi
 • transportlīdzekļu pārdošanas cenas
 • veiktās periodiskās tehniskās apskates
 • reģistrētie transportlīdzekļa bojājumi
 • defekti
 • transportlīdzekļa izmantošana, piem. kā taksometrs

Transportlīdzekļa vēstures sadaļa ļauj ātri un efektīvi noteikt iespējamās problēmas un riskus, kas saistīti ar lietotu transportlīdzekli. Notikumus, kas saistīti ar transportlīdzekli, atskaitē var apzīmēt ar ikonām, bojājumu zonu grafiskām norādēm un aprakstiem.

Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Istoricul Vehiculului Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Istoricul Vehiculului
iepriekšējie meklējumi autoDNA atskaite

Iepriekšējie meklējumi

Šajā sadaļā ir iekļauta informācija par to, cik bieži, kad un no kuras vietas interesējies par konkrētu transportlīdzekli, apskatījis tā konfigurāciju un pasūtījis ziņojumu par to no mūsu dienesta.

Cita starpā šīs zināšanas ir noderīgas potenciālajam pircējam, jo ļauj viņam uzzināt, cik liela interese ir bijusi par konkrēto transportlīdzekli. Vairākas pārbaudes no dažādām vietām var liecināt par to, ka ir bieži mainījušies īpašnieki vai ka īpašnieks jau ilgu laiku neveiksmīgi mēģina to pārdot. Ja pārdošanas darījums nav izdevies, tam vajadzētu piesaistīt jūsu interesi un uzmanību. Šajā sadaļā jūs atradīsiet arī kartē vizualizētu pārbaužu vēsturi.

Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Ultimele Interogari Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Ultimele Interogari
transportlīdzekļa aprīkojums autoDNA sadaļa

Transportlīdzekļa aprīkojums

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet informāciju par automašīnas aprīkojumu.

Iespējamie ieraksti:

 • iekšējās apdares materiālu krāsa
 • lakas krāsa
 • informācija par detaļām – moldinga, bampera, virsbūves, spoguļiem vai krāsa atšķiras
 • stikla krāsa
 • ventilācijas sistēmas veids
 • navigācijas vai audiosistēmas tips
 • nolokāmie spoguļi un to apsilde
 • elektriskie logi
 • drošības spilvenu skaits u.c.
Pievērsiet uzmanību aprīkojumam

Uzmanīgi pārbaudiet pirms pirkšanas, vai viss atskaitē minētais aprīkojums ir uzstādīts automašīnā. Piemēram, ja stikla krāsa nesakrīt ar atskaitē minēto, iespējams, automašīna bija iesaistīta ceļu satiksmes sadursmē, un stikls tika nomainīts.

Šie dati parāda, vai nav uzstādīts papildu aprīkojums, ko nebija paredzējis ražotājs.

Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Echipamente Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Echipamente
Automašīnas arhīva fotogrāfijas autoDNA sadaļa

Automašīnas arhīva fotogrāfijas

Ja Jūs atradīsiet automašīnas foto galeriju, pievērsiet uzmanību tam, cik ilgi automašīna atrodas pārdošanā. Fotogrāfijas palīdz arī uzzināt gadījumus, kad bojāto automašīnu mēģināja pārdot kā "automašīnu labā stāvoklī". Atcerieties – ja bezmaksas VIN pārbaudes laikā neuzrādīsies, ka ir pieejamas fotogrāfijas, tas nozīmē, ka pēc atskaites iegādes informācija par fotogrāfijām nebūs.

Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Imagini din Arhiva cu Masina Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Imagini din Arhiva cu Masina
qr kods autoDNA

QR kods

AutoDNA transportlīdzekļa vēstures atskaite tiek saglabāta arī QR koda veidā (ātrās reaģēšanas kods). QR kods ir modulārs (melnbalts) un divdimensiju (matricas svītrkoda) kods, kas sasaistīts ar konkrētu atskaiti par norādīto VIN numuru.

 • QR kods ir atskaites daļa, un pēc iegādes tas kopā ar atskaiti tiek nosūtīts atsevišķā failā (pdf vai jpg formātā). To var izmantot auto tirdzniecības mājaslapās, sludinājumos, kā reklāmas vai sociālajos medijos. To var iestiprināt automašīnas sānu logā tā kreisajā vai labajā pusē. Pateicoties šim risinājumam, potenciālajiem pircējiem ir lieliska iespēja ātri, droši un bezmaksas pārbaudīt auto, kamēr tas pārvietojas pa ielām
 • QR kods ļauj ātri piekļūt atskaitei un pārlūkot to, kā arī var paplašināt transportlīdzekļa tiešsaistes un bezsaistes pārdošanas sludinājumu klāstu, izmantojot transportlīdzekļu vēsturi

Tas ir novatorisks un nebijis risinājums automobiļu tirdzniecībā, ko pirmo reizi ievieš autoDNA. Potenciālais auto pircējs var skenēt QR kodu pārdošanas sludinājumā, kā arī tieši transportlīdzeklī, uz kura šāds QR kods ir novietots.

Šīs modernās funkcijas mērķis ir atbalstīt caurspīdīgu lietotu automobiļu tirgu un paaugstināt tā kvalitāti līdz pasaules līmenim.

Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Cod QR Raport autoDNA de istoric al vehiculului - Cod QR

Klientu atsauksmes par autoDNA Vēstures Atskaiti

Igors
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Ребята молодцы. Очень полезные отчёты, уже много машин купил благодаря Вашим отчётам. Очень много автохлама, и продавцы не признаются в том что пробег скрученый или машина была бита, показываешь продавцу отчёт и все вопросы отпадают, советую всем сначала проверять, а потом ехать смотреть машину.
Laura
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
4/5
Man patīk šis pakalpojums. Noskatījos divas automašīnas no Francijas un autodna palīdzēja izvēlēties īsto. Uzskatu, ka mazlietotas automašīnas iegādei nenāk par sliktu investēt 11,9 EUR atskaites iegādei. Paldies.
Edžus
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
4/5
Paldies par iegādāto pārskatu nokaulēju auto cenu par 30%! Tirgons bija norādījis nepareizus datus un nobraukums bij koriģēts par 40 tukst. Turpmāk visiem centīšos ieteikt Jūsu pakalpojmus
Martins
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Ja esi atradis izredzēto, pirms pērc, pārbaudi, nenožēlosi. Ietaupīsi ilgtermiņā.
Kristaps
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Biju šokēts par avāriju skaitu! Bildēs mašīna izskatījās kā jauna!
Zane
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Jau otro reizi AutoDNA mūs izglāba no LIELĀM problēmām. Šoreiz pēc atskaites saņemšanas tieši pie csdd un ar naudu rokās, lai iegādātos 2010.gada mašīnu ar teju 500 tk km patieso nobraukumu. Paldies AutoDNA, ka esat! Noteikti izmantošu atkal un atkal!
Baiba
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Paldies! Šī informācija ļoti noderēja - nenopirkām mašīnu, kas bija divas reizes nokļuvusi ļoti nopietnās avarijās, bet tās pārdevējs mums to neatklāja. Varējām zaudē ļoti lielu naudu. Paldies vēlreiz!
Aleksis
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Super! Nebiju gaidījis tik ļoti pretimnākošu un draudzīgu attieksmi. Konsultants noreaģēja super ātri un palīdzēja ar visu vajadzīgo! 5as zvaigznes! Noteikti izmantošu vēl autoDNA pakalpojumus un ieteikšu paziņām!
Tomass
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Pārbaudīju jau iegādāto auto. Nobraukums -100t km, 3 gab vieglas sadursmes, ko pirms pirkšanas pārbaudē neko neatrada, par remonta pēdām. Ja būtu nopircis atskaiti , auto nebūtu pircis, Iesaku, pārbaudiet pirms pirkšanas.
Janis
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Vajadzēja šeit paskatīties pirms nopirku auto, izrādas 200k odometra nogriezti

Auto Vēstures Atskaite autoDNA
3/5
Jūtos ļoti iepriecināts, ka izmantoju šo iespēju un pārbaudīju auto, kuru vēlējos iegādāties. Izrādījās patiesais nobraukums bija 4x lielāks kā norādīts sludinājumā un odometrā! Turklāt automašīna bij no Dānijas nevis Vācijas!! Esiet uzmanīgi, neticiet pārdevējam, it ipaši, ja pats nevēlas sniegt VIN numuru.
Ingars
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
4/5
Pateicoties autodna saprotu,ka Latvijā 90% auto tiek tirgoti iepriekš iekļuvuši satiksmes negadījumos + vēl īpašnieku izdomātas pasakas par odometru rādījumiem un auto vēsturi. Paldies auto DNA.

Noslēguma noteikumi

autoDNA.lv saņem informāciju no dažādiem avotiem, tostarp publiskajiem interneta avotiem, pasniedz to kā automašīnas internetvēsturi. Pieejamās informācijas daudzums atkarīgs no konkrētā VIN koda. Atskaites saturs vienmēr ir pieejams pārbaudei pirms pirkšanas.

Informācija atskaitēs – ir apkopotie dati, kurus ievāc ekspertu sistēma autoDNA.lv. Saistībā ar to, ka ir vairāki datu sniedzēji, daži dati var dublēties, kas ir uzskatāma par kļūdu. autoDNA.lv dara visu iespējamo, lai tādas kļūdas tiktu samazinātas līdz minimumam.

Atcerieties: autoDNA.lv atskaites un tā satura informācija ir rekomendējama rakstura un tādēļ nevar būt noteicošais faktors auto pārdošanā vai pirkšanā. Jebkura atskaitē esošā informācija ir jāpārbauda autorizētā servisa centrā vai pie neatkarīgā automobiļu eksperta.

Esiet informēti, ka šī vietne izmanto sīkfailus (cookies), lai jūs varētu izmantot mūsu pakalpojumus, nodrošinātu optimālu saturu un pielāgotu vietni atbilstoši jūsu vajadzībām. Jūs varat pārvaldīt sīkfailus (cookies), mainot pārlūkprogrammas iestatījumus. Turpinot izmantot mūsu vietni, nemainot jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkfailus (cookies). Jūs varat uzzināt vairāk mūsu tīmekļa vietnes noteikumos par Konfidencialitātes Politiku.