Auto Vēstures Atskaite autoDNA

Cena13,90
Pircēju vērtējums:
4.7/5  (vidējais no 572 viedokļiem)
Tomass
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Pārbaudīju jau iegādāto auto. Nobraukums -100t km, 3 gab vieglas sadursmes, ko pirms pirkšanas pārbaudē neko neatrada, par remonta pēdām. Ja būtu nopircis atskaiti , auto nebūtu pircis, Iesaku, pārbaudiet pirms pirkšanas.
Sandis
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Super! Reāli palīdzēja neiegrābties mašīnā ar frontālas sadurmes gadījumu. Foto ideāli
Juris
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Pateicos, ka palīdzējāt neiegrābties pilnīgā lūznī!
Normunds
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Paldies par atskaiti! Aizdomas tikai apstiprinājās par notīto odometra rādījumu gandrīz par 150k. Iesaku katram potenciālajam auto pircējam nenoskopoties dažus eiro un iegūt vairāk un patiesu informāciju par sludinājumā norādīto.
Martins
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Ja esi atradis izredzēto, pirms pērc, pārbaudi, nenožēlosi. Ietaupīsi ilgtermiņā.
Māris
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Izcili, nebūtu pasūtījis atskaiti, nezinātu ka auto Vācijā jau norakstīts!
Ainārs
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Ļoti vērtīga sistēma. Ietaupa laiku un nervus.
Kārlis
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Atskaites jau esmu iegādājies tiešām daudz, un par klientu servisu varu teikt tikai to labāko - ja rodas kādi papildus jautājumi par atskaitēm, tos droši var uzdot un uz tiem atbildes tiks sniegtas ļoti ātri.
Mārtiņš Sērdienis
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Bija iespējams notiekt kas mainīts iekš auto, jo liela daļa no aprīkojuma nesakrita.
Kristine
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Paldies, ļoti vērtiga atsauksme, kas atturēja no nepareiza pirkuma!
Laura
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
4/5
Man patīk šis pakalpojums. Noskatījos divas automašīnas no Francijas un autodna palīdzēja izvēlēties īsto. Uzskatu, ka mazlietotas automašīnas iegādei nenāk par sliktu investēt 11,9 EUR atskaites iegādei. Paldies.
Jēkabs
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
4/5
Auto atskaite no ASV+AutoDNA ir labs savienojums. Pārbaudīju auto no ASV un redzēju konkrētu eksporta vietu un tad AutoDNA atskaitē redzēju vēsturi attiecīgā valstī. Šādā veidā var labi izsekot auto vēsturei. Thanks!

Transportlīdzekļa vēstures atskaite ir īss pārskats par transportlīdzekļa ekspluatācijas laiku, kas atspoguļo tā pagātni, balstoties uz VIN numuru. Atskaite sastāv no vairākām sadaļām, kas sakārtotas skaidrā un salasāmā izkārtojumā. Tā ļauj pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi, izmantojot VIN numuru, un var atklāt izvēlētā transportlīdzekļa patieso stāvokli, kas ir viens no svarīgākajiem elementiem, ar kuru pircējam ir jāiepazīstas pirms automašīnas iegādes. Jau tagad labākie auto pārdevēji un lielākā daļa pircēji, pārlūkojot pirkšanas/pārdošanas piedāvājumus, izmanto autoDNA atskaiti, lai no tā sauktajām citrona automašīnām (automašīnām ar lieliem defektiem vai slēptu norakstīšanu) izfiltrētu labas kvalitātes automašīnas. Atskaitē iekļautā informācija uzlabo lietotu auto tirgus caurspīdīgumu un paaugstina tās kvalitāti līdz pasaules līmenim.

Lasīt vairāk Aizvērt
Svarīgākā informācija autoDNA atskaite

Svarīgākā informācija

Atskaites pirmajā sadaļā ietilpst:

 • informācija, kas nepieciešama, lai noteiktu atskaites savlaicīgumu;
 • transportlīdzekļa VIN numurs;
 • vēsture par VIN numuru;
 • transportlīdzekļa markas un modeļa detaļas;
 • datums, līdz kuram norādītie dati ir derīgi;
 • informācija par transportlīdzekļa vecumu, pamatojoties uz modeļa gadu, ražošanas datumu;
 • pirmais reģistrācijas datums;
 • vidējā nobraukuma aptuvens aprēķins, ko nosaka, pamatojoties uz transportlīdzekļiem ar līdzīgiem parametriem;
 • atskaites augšpusē ir atrodams QR kods, kas atvieglo atskaites pieejamību un pārskatīšanu.
autoDNA atskaite svarīgākā sadaļa

Ir vērts paturēt prātā, ka pēc individuāla pasūtījuma ražotus automobiļus, kas tiek reģistrēti uzreiz pēc to izgatavošanas pie oficiālā dīlera, auto ar izvēles dzinēja versiju, izvēles aprīkojumu vai īpašu apdares līmeni, ko bieži vien izvēlas pircēji, līdz klientam nonāk ar vairāku mēnešu aizkavēšanos, tādēļ laika atstarpe starp ražošanas datumu un pirmo reģistrāciju par 3-4 mēnešiem nav nekas neparasts. Ja starpība ir lielāka par pusgadu, vajadzētu pievērst lielāku vērību.

Paziņojumu centrs autoDNA atskaite

Paziņojumu centrs

Paziņojumu Centrs ļauj jums viegli un bezmaksas pārbaudīt atskaitē pieejamās informācijas apjomu par ievadīto VIN numuru. Atskaites saturs parāda pašus noderīgākos paziņojumus, kas saistīti ar transportlīdzekļa vēsturi. Dati ir parādīti visaptveroši vienkāršā, salasāmā un vizuāli viegli uztveramā veidā. Šeit var atrast ierakstu skaitu katrā no sadaļām, un katrai sadaļai ir piešķirts arī attiecīgs simbols, kas vieš intuitīvu skaidrību pat no pirmā acumirkļa. Tas palīdz ātri izprast katras sadaļas paziņojumus un iespējamu detalizētu analīzi vai novērtēšanu.

Paziņojumu Centrā tiek parādīti ieraksti par:

 • zagto transportlīdzekļu datubāzu paziņojumiem;
 • informāciju no apkopēm;
 • odometra rādījumiem;
 • cenas vēsturi;
 • bojājumu vēsturi;
 • aprīkojuma sarakstu;
 • arhīva fotogrāfijām;
 • auto tehnisko informāciju;
 • ražotāja atsaukumiem;
 • VIN numura pareizuma pārbaude.
Informācija par transportlīdzekli autoDNA atskaite

Informācija par transportlīdzekli

Pamatojoties uz transportlīdzekļa identifikācijas numuru (VIN), mūsu sistēma pārbauda šādu informāciju, piemēram, marku, modeli, virsbūves veidu, dzinēju, ražotāja valsti, transmisijas veidu, stūres sistēmu un daudz cita veida informāciju. Atkarībā no tā, kādu informāciju ražotājs ir iekodējis konkrētajā VIN numurā, šī daļa uzrādīsies atskaitē visa vai daļēji.

Šajā sadaļā Jūs varat atrast informāciju par VIN korektumu. Dažiem ražotājiem ir iespējams pārbaudīt VIN numura pareizumu (saskaņā ar ISO standartu) un pārbaudīt kontrolciparu. Tomēr daži ražotāji šādu iespēju nepiedāvā. Tādā gadījumā pēc bezmaksas pārbaudes uzrādās paziņojums "VIN pārbaude – nav pieejama".

Ražotāja atsaukumi autoDNA atskaite

Ražotāja atsaukumi

Šeit Mēs piedāvājam informāciju par ražotāju atsaukumiem/defektiem. Ja tiek ziņots par kādu atsaukumu, tad Mūsu atskaitē ir aprakstīta notikusī problēma, iemesls, kā arī paskaidrots, kā to novērst un uz kuru Autorizētu Servisu doties. Kā arī tiek norādīts transportlīdzekļa ražošanas datums, kuram ir šis ražošanas defekts.

Ražotāja atsaukumi autoDNA

autoDNA ir vienīgais pakalpojums tirgū, kas piedāvā iepriekš aprakstīto informāciju.

Mēs sadarbojamies ar starptautisko operatoru - Satiksmes Drošības (Traffic Safety) un Transporta Uzraudzības Aģentūru (Transport Supervision Agency), kas ir viena no lielākajiem ražotāju apkopes datubāzēm (VOSA). Lūdzu, ņemiet vērā, ka Mēs vienmēr norādām uz izmantotās informācijas avotu. Šo informāciju var nodrošināt divas dažādas organizācijas – VOSA un Polijas UOKIK (Patērētāju un Konkurences Aizsardzības Birojs).

Zagto transportlīdzekļu datu bāze autoDNA atskaite

Zagto transportlīdzekļu datu bāze

Tajā ir savākta informācija konkrētām valstīm par transportlīdzekļiem, kuri varētu būt zagti, iespējams, tas ir zināms policijai.
Valstu saraksts ar institūcijām, kuru informācijas datubāze patstāvīgi tiek papildināta.

Zagto transportlīdzekļu datu bāze

Meklēšanas informācija būtu jāuzskata par ieteikumu. autoDNA.lv nevar garantēt, ka ievadītais transportlīdzeklis ir ierakstīts vai izrakstīts no datubāzes un vai ir vēl meklēšanā vai vairs nav. Lūdzam vēl pārbaudīt automašīnu atbildīgās iestādēs (piemēram, policijā) vai meklēt doties pie neatkarīgiem ekspertiem.

Atceries: ja Mūsu meklējuma rezultāti uzrāda, ka automašīna ir meklēšanā, Jums ir jāsazinās ar policiju.

Transportlīdzekļa vēsture autoDNA atskaite

Transportlīdzekļa vēsture

Sadaļā Transportlīdzekļa vēsture ir īss pārskats par transportlīdzekļa ekspluatācijas laiku. Vēsture tiek attēlota sinhroni skaidras laika skalas veidā, hronoloģiski attēlojot notikumus kopā ar datumiem un īsiem faktu aprakstiem no transportlīdzekļa vēstures. Fakti ir notikumi (secīgas izmaiņas), kas notika konkrētā vietā konkrētā auto pagātnē.

Šajā sadaļā var tikt iekļauti:

 • odometra rādījumi;
 • reģistrācijas;
 • tehniskās apskates;
 • fiksētie transportlīdzekļa bojājumi;
 • izmantošanas veids, piemēram, kā taksometrs.

Transportlīdzekļa vēstures sadaļa ļauj ātri un efektīvi noteikt iespējamās problēmas un riskus, kas saistīti ar lietotu transportlīdzekli. Notikumus, kas saistīti ar transportlīdzekli, atskaitē var apzīmēt ar ikonām, bojājumu zonu grafiskām norādēm un aprakstiem.

iepriekšējie meklējumi autoDNA atskaite

Iepriekšējie meklējumi

Šajā sadaļā Mēs sniedzam informāciju par gadījumiem, laiku un vietu konkrētā automobiļa meklējumiem.

Šie dati ir vērtīgi potenciālam pircējam, tie uzrāda, kas un kad ir interesējies par šo automašību. Ja iepriekšējais darījums neizdevās, tas var būt signāls pircējam.

transportlīdzekļa aprīkojums autoDNA sadaļa

Transportlīdzekļa aprīkojums

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet informāciju par automašīnas aprīkojumu.

Iespējamie ieraksti:

 • iekšējās apdares materiālu krāsa
 • lakas krāsa
 • informācija par detaļām – moldinga, bampera, virsbūves, spoguļiem vai krāsa atšķiras
 • stikla krāsa
 • ventilācijas sistēmas veids
 • navigācijas vai audiosistēmas tips
 • nolokāmie spoguļi un to apsilde
 • elektriskie logi
 • drošības spilvenu skaits u.c.
Pievērsiet uzmanību aprīkojumam

Uzmanīgi pārbaudiet pirms pirkšanas, vai viss atskaitē minētais aprīkojums ir uzstādīts automašīnā. Piemēram, ja stikla krāsa nesakrīt ar atskaitē minēto, iespējams, automašīna bija iesaistīta ceļu satiksmes sadursmē, un stikls tika nomainīts.

Šie dati parāda, vai nav uzstādīts papildu aprīkojums, ko nebija paredzējis ražotājs.

Automašīnas arhīva fotogrāfijas autoDNA sadaļa

Automašīnas arhīva fotogrāfijas

Ja Jūs atradīsiet automašīnas foto galeriju, pievērsiet uzmanību tam, cik ilgi automašīna atrodas pārdošanā. Fotogrāfijas palīdz arī uzzināt gadījumus, kad bojāto automašīnu mēģināja pārdot kā "automašīnu labā stāvoklī". Atcerieties – ja bezmaksas VIN pārbaudes laikā neuzrādīsies, ka ir pieejamas fotogrāfijas, tas nozīmē, ka pēc atskaites iegādes informācija par fotogrāfijām nebūs.

qr kods autoDNA

QR kods

AutoDNA transportlīdzekļa vēstures atskaite tiek saglabāta arī QR koda veidā (ātrās reaģēšanas kods). QR kods ir modulārs (melnbalts) un divdimensiju (matricas svītrkoda) kods, kas sasaistīts ar konkrētu atskaiti par norādīto VIN numuru.

 • QR kods ir atskaites daļa, un pēc iegādes tas kopā ar atskaiti tiek nosūtīts atsevišķā failā (pdf vai jpg formātā). To var izmantot auto tirdzniecības mājaslapās, sludinājumos, kā reklāmas vai sociālajos medijos. To var iestiprināt automašīnas sānu logā tā kreisajā vai labajā pusē. Pateicoties šim risinājumam, potenciālajiem pircējiem ir lieliska iespēja ātri, droši un bezmaksas pārbaudīt auto, kamēr tas pārvietojas pa ielām
 • QR kods ļauj ātri piekļūt atskaitei un pārlūkot to, kā arī var paplašināt transportlīdzekļa tiešsaistes un bezsaistes pārdošanas sludinājumu klāstu, izmantojot transportlīdzekļu vēsturi

Tas ir novatorisks un nebijis risinājums automobiļu tirdzniecībā, ko pirmo reizi ievieš autoDNA. Potenciālais auto pircējs var skenēt QR kodu pārdošanas sludinājumā, kā arī tieši transportlīdzeklī, uz kura šāds QR kods ir novietots.

Šīs modernās funkcijas mērķis ir atbalstīt caurspīdīgu lietotu automobiļu tirgu un paaugstināt tā kvalitāti līdz pasaules līmenim.

Klientu atsauksmes par autoDNA Vēstures Atskaiti

Tomass
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Pārbaudīju jau iegādāto auto. Nobraukums -100t km, 3 gab vieglas sadursmes, ko pirms pirkšanas pārbaudē neko neatrada, par remonta pēdām. Ja būtu nopircis atskaiti , auto nebūtu pircis, Iesaku, pārbaudiet pirms pirkšanas.
Gatis
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Ļoti atsaucīgi.Forši džeki.Paldies.
Olga
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Paldies par info, gandrīz nopirku sistu mašīnu, par to, ka man ir zināma avārijas informācija saimnieks bija ļoti izbrīnīts, jo par avāriju nebija neko teicis.
Ruslans
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Man patīk, ka norādīts franču nobraukums, Latvija stāv 290t. km, bet Francija bija gandrīz 500t.km, ļoti priecīgi to zināt un vēl bija avārija, tad man patīk izmantot dna, liels paldies džeki
Normunds
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Paldies par atskaiti! Aizdomas tikai apstiprinājās par notīto odometra rādījumu gandrīz par 150k. Iesaku katram potenciālajam auto pircējam nenoskopoties dažus eiro un iegūt vairāk un patiesu informāciju par sludinājumā norādīto.
Ļubomirs
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
IDEALS PAKALPOJUMS
Igors
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Ребята молодцы. Очень полезные отчёты, уже много машин купил благодаря Вашим отчётам. Очень много автохлама, и продавцы не признаются в том что пробег скрученый или машина была бита, показываешь продавцу отчёт и все вопросы отпадают, советую всем сначала проверять, а потом ехать смотреть машину.
Martins
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Ja esi atradis izredzēto, pirms pērc, pārbaudi, nenožēlosi. Ietaupīsi ilgtermiņā.
Jānis
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Lieliska atsaucība un pretīmnākšana!
Kaspars
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Paldies auto Dna, jūs palīdzējāt noskaidrot ka auto ir bijis stipri sists. Tagad auto ir salabots un tirgojas Lietuvā. Vēlos ar šo padalīties lai kāds neiekrīt nopērkot sistu auto.
Valters
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Paldies! Auto divas reizes "nograuts"...bet joprojām esot ļoti labā stāvoklī...
Āris
Auto Vēstures Atskaite autoDNA
5/5
Ja nebūtu pie Jums pārbaudījis, būtu iegrābies uz autiņu, kam notīts nobraukums no 419000 uz 207000. Super, paldies Jums!!!

Noslēguma noteikumi

autoDNA.lv saņem informāciju no dažādiem avotiem, tostarp publiskajiem interneta avotiem, pasniedz to kā automašīnas internetvēsturi. Pieejamās informācijas daudzums atkarīgs no konkrētā VIN koda. Atskaites saturs vienmēr ir pieejams pārbaudei pirms pirkšanas.

Informācija atskaitēs – ir apkopotie dati, kurus ievāc ekspertu sistēma autoDNA.lv. Saistībā ar to, ka ir vairāki datu sniedzēji, daži dati var dublēties, kas ir uzskatāma par kļūdu. autoDNA.lv dara visu iespējamo, lai tādas kļūdas tiktu samazinātas līdz minimumam.

Atcerieties: autoDNA.lv atskaites un tā satura informācija ir rekomendējama rakstura un tādēļ nevar būt noteicošais faktors auto pārdošanā vai pirkšanā. Jebkura atskaitē esošā informācija ir jāpārbauda autorizētā servisa centrā vai pie neatkarīgā automobiļu eksperta.

Esiet informēti, ka šī vietne izmanto sīkfailus (cookies), lai jūs varētu izmantot mūsu pakalpojumus, nodrošinātu optimālu saturu un pielāgotu vietni atbilstoši jūsu vajadzībām. Jūs varat pārvaldīt sīkfailus (cookies), mainot pārlūkprogrammas iestatījumus. Turpinot izmantot mūsu vietni, nemainot jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkfailus (cookies). Jūs varat uzzināt vairāk mūsu tīmekļa vietnes noteikumos par Konfidencialitātes Politiku.