autoDNA Auto Vēstures Atskaite

Cena: 12,90 EUR
Pircēju vērtējums:
4.7/5
(vidējais no 500 viedokļiem)

Ievads

Transportlīdzekļa vēstures atskaite ir īss pārskats par transportlīdzekļa ekspluatācijas laiku, kas atspoguļo tā pagātni, balstoties uz VIN numuru. Atskaite sastāv no vairākām sadaļām, kas sakārtotas skaidrā un salasāmā izkārtojumā. Tā ļauj pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi, izmantojot VIN numuru un var atklāt izvēlētā transportlīdzekļa patieso stāvokli, kas ir viens no svarīgākajiem elementiem, ar kuru pircējam ir jāiepazīstas pirms automašīnas iegādes. Jau tagad, labākie auto pārdevēji un lielākā daļa pircēji, pārlūkojot pirkšanas/pārdošanas piedāvājumus, izmanto autoDNA atskaiti, lai no tā sauktajām citrona automašīnām (automašīnām ar lieliem defektiem vai slēptu norakstīšanu) izfiltrētu labas kvalitātes automašīnas. Atskaitē iekļautā informācija uzlabo lietotu auto tirgus caurspīdīgumu un paaugstina tās kvalitāti līdz pasaules līmenim.


Svarīgākā informācija

Atskaites pirmā sadaļa sastāv no informācijas, kas nepieciešama, lai noteiktu atskaites savlaicīgumu, transportlīdzekļa VIN numuru un tā vēsturi. Šajā sadaļā ir pieejami arī dati par transportlīdzekļa marku un modeli, kā arī datumu, līdz kuram norādītie dati ir derīgi. Ir iekļauta arī informācija par transportlīdzekļa vecumu, pamatojoties uz modeļa gadu, ražošanas datumu vai pirmo reģistrācijas datumu. Ir vērts paturēt prātā, ka pēc individuāla pasūtījuma ražotus automobiļus, kas tiek reģistrēti uzreiz pēc to izgatavošanas, pie oficiālā dīlera, auto ar izvēles dzinēja versiju, izvēles aprīkojumu vai īpašu apdares līmeni, ko bieži vien izvēlas pircēji, līdz klientam nonāk ar vairāku mēnešu aizkavēšanos, tādēļ laika atstarpe starp ražošanas datumu un pirmo reģistrāciju par 3-4 mēnešiem nav nekas neparasts. Ja starpība ir lielāka par pusgadu, vajadzētu pievērst lielāku vērību. Šajā atskaites sadaļā ir iekļauts arī vidējā nobraukuma aptuvens aprēķins, ko nosaka, pamatojoties uz transportlīdzekļiem ar līdzīgiem parametriem. Atskaites augšpusē ir atrodams QR kods, kas atvieglo atskaites pieejamību un pārskatīšanu Tiešsaistē ar plašu transportlīdzekļa vēstures informācijas spektru. QR kods palīdzēs komunikācijā starp auto pārdevēju un potenciālo pircēju.

Paziņojumu centrs

Paziņojumu Centrs ļauj jums viegli un bezmaksas pārbaudīt atskaitē pieejamās informācijas apjomu par ievadīto VIN numuru. Atskaites saturs parāda pašu noderīgākos paziņojumus, kas saistīti ar transportlīdzekļa vēsturi. Dati ir parādīti visaptveroši vienkāršā, salasāmā un vizuāli viegli uztveramā veidā. Šeit var atrast ierakstu skaitu katrā no sadaļām un katrai sadaļai ir piešķirts arī attiecīgs simbols, kas vieš intuitīvu skaidrību pat no pirmajā acu mirkļa. Tas palīdz ātri izprast katras sadaļas paziņojumus un iespējamu detalizētu analīzi vai novērtēšanu. Paziņojumu Centrā tiek parādīti ieraksti par zagto transportlīdzekļu datubāzu paziņojumiem, informāciju no apkopēm, odometra rādījumiem, cenas vēsturi, bojājumu vēsturi, aprīkojuma sarakstu, arhīva fotogrāfijām, auto tehnisko informāciju, ražotāja atsaukumiem un VIN numura pareizuma pārbaude.

Informācija par transportlīdzekli

Šeit var atrast svarīgāko informāciju par vēlamo transportlīdzekli.

Pamatojoties uz transportlīdzekļa identifikācijas numuru (VIN), mūsu sistēma pārbauda šādu informāciju, piem. marka, modelis, virsbūves veids, dzinēju, ražotāja valsti, transmisijas veidu, stūres sistēmu un daudz citu informāciju. Atkarībā no tā kādu informāciju ražotājs ir iekodējis konkrētajā VIN numurā, šī daļa uzrādīsies atskaitē visa vai daļēja.
Šajā sadaļā Jūs variet atrast informāciju par VIN korektumu. Dažiem ražotājiem ir iespējams pārbaudīt VIN numura pareizumu (saskaņā ar ISO standartu) un pārbaudīt kontrolciparu. Tomēr daži ražotāji šādu iespēju nepiedāvā. Tādā gadījumā pēc bezmaksas pārbaudes uzrādās "VIN pārbaude - nav pieejams"

Zagto transportlīdzekļu datu bāze

Tajā ir savākta informācija konkrētām valstīm par transportlīdzekļiem, kuri varētu būt zagti, iespējams, zināms policijai.

Valstu saraksts ar institūcijām, kuru informācijas datubāze patstāvīgi tiek papildināta. Meklēšanas informāciju būtu jāuzskata par ieteikumu. autoDNA.lv nevar garantēt, ka ievadītais transportlīdzeklis ir ierakstīts vai izrakstīts no datubāzes un vai ir vēl meklēšanā vai vairs nav. Lūdzam vēl pārbaudīt automašīnu atbildīgās iestādēs (piem. policijā) vai meklēt doties pie neatkarīgiem ekspertiem.

Atceries: ja Mūsu meklējuma rezultāti uzrāda, ka automašīna ir meklēšanā, Jums ir jāsazinās ar policiju.

Ražotāja atsaukumi

Šeit Mēs piedāvājam informāciju par ražotāju atsaukumiem / defektiem. Ja tiek ziņots par kādu atsaukumu, tad Mūsu atskaitē ir aprakstīta notikusī problēma, iemesls, kā arī paskaidrots kā to novērst un uz kuru Autorizētu Servisu doties. Tā arī tiek norādīts transportlīdzekļa ražošanas datums, kuram ir šis ražošanas defekts.

autoDNA ir vienīgais pakalpojums tirgū, kas piedāvā iepriekš aprakstīto informāciju.

Mēs sadarbojamies ar starptautisko operatoru - Satiksmes Drošību (Traffic Safety) un Transporta Uzraudzības Aģentūru (Transport Supervision Agency), kas ir viens no lielākajiem ražotāju apkopes datubāzēm (VOSA). Lūdzu ņemiet vērā, ka Mēs vienmēr norādam uz informācijas avotu. Šī informācju var nodrošināt divas dažādas organizācijas VOSA un Polijas UOKIK (Patērētāju un Konkurenes Aizsardzības Birojs).

Transportlīdzekļa vēsture

Sadaļā Transportlīdzekļa vēsture ir īss pārskats par transportlīdzekļa ekspluatācijas laiku. Vēsture tiek attēlota sinhroni skaidras laika skalas veidā, hronoloģiski attēlojot notikumus kopā ar datumiem un īsiem faktu aprakstiem no transportlīdzekļa vēstures. Fakti ir notikumi (secīgas izmaiņas), kas notika konkrētā vietā konkrēta auto pagātnē. Šajā sadaļā var tikt iekļauti odometra rādījumi, reģistrācijām, tehniskajām apskatēm, fiksētiem transportlīdzekļa bojājumiem, izmantošanas veidu, piemēram, kā taksometrs. Transportlīdzekļa vēstures sadaļa ļauj ātri un efektīvi noteikt iespējamās problēmas un riskus, kas saistīti ar lietotu transportlīdzekli. Notikumus, kas saistīti ar transportlīdzekli, atskaitē var apzīmēt ar ikonām, bojājumu zonu grafiskām norādēm un aprakstiem.

Iepriekšējie meklējumi

Šajā sadaļā Mēs sniedzam informāciju par gadījumiem, laiku un vietu konkrētā automobīļa meklējumiem. Šie dati ir vērtīgi potenciālam pircējam, tie uzrāda, kas un kad ir interesējies par šo automašību. Ja iepriekšējais darījums neizdevās, tas var būt signāls pircējam.

Transportlīdzekļa aprīkojums

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet informāciju par automašīnas aprīkojumu.

Iespējamie ieraksti:

  • iekšējās apdares materiālu krāsa,
  • lakas krāsa,
  • Informācija par detaļām - moldinga, bampera, virsbūves, spoguļiem vai krāsa atšķiras,
  • stikla krāsa,
  • ventilācijas sistēmas veids,
  • navigācijas vai audiosistēmas tips,
  • nolokāmie spoguļi un to apsilde,
  • elektriskie logi,
  • drošības spilvenu skaits, uc.

Uzmanīgi pārbaudiet pirms pirkšanas, vai viss atskaitē minētais aprīkojums ir uzstādīts automašīnā. Piemēram , ja stikla krāsa nesakrīt ar atskaitē minēto, iespējams automašīna bija iesaistīta ceļu satiksmes sadursmē un stikls tika nomainīts.

Šie dati parāda vai nav uzstādīts papildus aprīkojums, ko nebija paredzējis ražotājs.

Automašīnas arhīva fotogrāfijas

Ja Jūs atradīsiet automašīnas foto galeriju. Pievērsiet uzmanību tam, cik ilgi automašīna atrodās pārdošanā. Fotogrāfijas palīdz arī uzzināt gadījumus, kad bojāto automašīnu mēģināja pārdot kā "automašīnu labā stāvoklī".

Atcerieties - ja bezmaksas VIN pārbaudes laikā neuzrādīsies, ka ir pieejamas fotogrāfijas tas nozīmē, ka pēc atskaites iegādes informācija par fotogrāfijām nebūs.

QR kods

AutoDNA transportlīdzekļa vēstures atskaite tiek saglabāta arī QR koda veidā (ātrās reaģēšanas kods). QR kods ir modulārs (melnbalts) un divdimensiju (matricas svītrkoda) kods, kas sasaistīts ar konkrētu atskaiti par norādīto VIN numuru.


QR kods ir atskaites daļa, un pēc iegādes tas kopā ar atskaiti tiek nosūtīts atsevišķā failā (formātā pdf vai jpg). To var izmantot auto tirdzniecības mājas lapās, sludinājumos, kā reklāmas vai sociālajos medijos. To var iestiprināt automašīnas sānu logā tā kreisajā vai labajā pusē. Pateicoties šim risinājumam, potenciālajiem pircējiem ir lieliska iespēja ātri, droši un bezmaksas pārbaudīt auto, kamēr tas pārvietojas pa ielām.


QR kods ļauj ātri piekļūt atskaitei un pārlūkot to, kā arī var paplašināt transportlīdzekļa tiešsaistes un bezsaistes pārdošanas sludinājumu klāstu, izmantojot transportlīdzekļu vēsturi.


Tas ir novatorisks un nebijis risinājums automobiļu tirdzniecībā, ko pirmo reizi ievieš autoDNA. Potenciālais auto pircējs, var skenēt QR kodu pārdošanas sludinājumā, kā arī tieši transportlīdzeklī, uz kura šāds QR kods ir novietots.

Šīs modernās funkcijas mērķis ir atbalstīt caurspīdīgu lietotu automobiļu tirgu un paaugstināt tā kvalitāti līdz pasaules līmenim.

Klientu atsauksmes par autoDNA Vēstures Atskaiti

Vērtējums:
5/5
ļoti jauka apkalpošana,man tiešām liels prieks paldies!Veiksmi !
- aivars
Vērtējums:
5/5
Pateicoties autoDNA uzzinaju ka auto ko vēlējos apskatīt, ir nācis nevis no Beļģījas kā teica pārdevējs, bet gan no Francijas kā arī ir ticis iesaistīts divās sadursmēs. Šis ir lielisks veids kā iegūt papildus info par auto, lai izvērtētu riskus un izle,tu vai pirkt vai nepirkt.
- Kristaps
Vērtējums:
5/5
Labdien! Noteikti atskaite palīdzēja atšifrēt kārtējo krāpnieku. Nobraukums 195t.km. pārvērtās par 393t.km. Domāju , ka atskaitei jābūt lētākai un pieejamākai , jo pircējs, kurš nolēmis iegādāties lietotu auto izskata ļoti daudzus variantus. Tam jābūt valsts politikas līmenī , lai kopīgi piegrieztu skābekli neskaitāmajiem krāpniekiem, kuri ar savu darbību sagandē auto tirgu , nemaksā nekādus nodokļus un sačakarē daudzu pircēju likteņus.
- Normunds Krastiņš

Noslēguma noteikumi

autoDNA.lv saņem informāciju no dažādiem avotiem, tostarp publiskajiem interneta avotiem, pasniedz to kā automašīnas internet-vēsturi. Pieejamas informācijas daudzums atkarīgs no konkrētā VIN koda. Atskaites saturs vienmēr ir pieejams pārbaudei pirms pirkšanas.

Informācija atskaitēs - ir apkopotie dati, kurus ievāc ekspertu sistēma autoDNA.lv. Sakarā ar to, ka ir vairāki datu sniedzēji, daži dati var dublēties, kas ir uzskatāma par kļūdu. autoDNA.lv dara visu iespējamo, lai tādas kļūdas tiek samazinātas līdz minimumam.

Atcerieties: autoDNA.lv atskaites un tā satura informācija ir rekomendējama rakstura un tādēļ nevar būt noteicošais faktors auto pārdošanā vai pirkšanā. Jebkuru atskaitē esošo informāciju ir japārbauda autorizētā servisa centrā vai pie neatkarīgā automobīļu eksperta.

Esiet informēti, ka šī vietne izmanto sīkfailus (cookies), lai jūs varētu izmantot mūsu pakalpojumus, nodrošinātu optimālu saturu un pielāgotu vietni atbilstoši jūsu vajadzībām. Jūs varat pārvaldīt sīkfailus (cookies), mainot pārlūkprogrammas iestatījumus. Turpinot izmantot mūsu vietni, nemainot jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkfailus (cookies). Jūs varat uzzināt vairāk mūsu tīmekļa vietnes noteikumos par Konfidencialitātes Politiku.