VIN pārbaude

VIN Pārbaude – Kāpēc tas ir tā vērts?

Pirms Jūs pērkat lietotu automašīnu - vienmēr noskaidrojiet kāds ir VIN numurs. Pārbaudi VIN numuru autoDNA datubāzē. Iegādājies autoDNA atskaiti un pateicoties mums Tu vari izvairīties no negaidītiem tēriņiem kā arī no slikta auto izvēles.

Kāpēc  ir nepieciešamas pārbaudīt VIN numuru

VIN numurs – kas tas ir?

VIN numurs (ang. Vehicle Identification Number) ir septiņpadsmit rakstzīmju kombinācija, kas identificē konkrēto transportlīdzekli ar unikālu numuru. Šis numurs katrai automašīnai ir unikāls un zinot šo numuru Tu vari pārbaudīt automašīnas lietošanas vēsturi.

Kas ir VIN numurs

Kāpēc VIN pārbaude pirms pirkšanas ir nozīmīga?

Ar VIN atkodēšanu un pārbaudīšanu autoDNA.lv datubāzēs mēs saņemam daudz informācijas par šo lietoto transportlīdzekli un šo informāciju var salīdzināt ar sludinājumu. Jebkuru neprecitāti var paskaidrot un ja izrādīsies, ka automašīnas sludinājums nesakritīs ar patieso auto stāvokli tas liks būt mazliet piesardzīgākam. Šī ir viena no populārākajām tirgotāju shēmām, bet mēs varam atklāt to ar VIN pārbaudi. Ar mūsu autoDNA atskaitēm Jūs varat pārbaudīt:

  • odometra attīšanu - ar VIN numura palīdzību var pārbaudīt odometra vēstures ierakstus un pārliecināties vai tas ir bijis attīts jebkad iepriekš vai vēl nesem - ticēt tam vai neticēt.
  • sadursmes un negadījumi - auto pēc sadursmes tiek pārdots kā nekad nebūtu sists un tikai ar ergļa aci var pamanīt atšķirību. Bet pateicoties VIN dekodēšanai mēs varam nosaidrot vai auto reiz ir citis sadursmē. Atskaitēs autoDNA var redzēt transportlīdzekļa arhīva fotogrāfijas.
  • zādzības - pērkot zagtu automašīnu tā bez šaubām ir slika investīcija. autoDNA atskaites tev pastāstīs vai tā ir bijusi zagta.
  • izmaiņas sērijas aprīkojumam - atskaitēs par automašīnas vēsturi Jūs atradīsiet informāciju par to, kādam jābūt orģinalajam aprīkojumam. Ja jūs redzēsiet, ka aprīkojums nav orģināls vai ir mainīts - tā ir iespēja nolaist cenu vai atcelt pirkumu.
Pārbauda automašīnas negadījumus un sadursmes pēc VIN numura

Kur var atrast VIN numuru?

Ir vairākas vietas, kur var atrast VIN numuru:

  • Transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentā - VIN laukumā atzīmēts ar burtu E
  • plāksne, kas ir piestiprināta auto korpusa iekšpusē - šasijas plāksne. Bieži sastopamās vietās, piem. ap labo priekšējo sēdekli, kiresajā pusē logā, uz priekšēja pilāra. VIN var atrast arī motora nodalījumā uz labajā pusē atbalsta rāmja virs labā riteņa, Auto ražotāji izvieto šasijas numurs dažādās vietās dažādiem modeļiem un visbiežāk VIN numuru novieto vairākās vietās. Tāpēc ir vērts zināt, kurā vietā ir VIN numurs tavam modelim.

Informācija par to, cik svarīgs ir VIN numurs. Daudzi auto tirgotāju sludinājumos liek šo VIN numuru, bet daudzi to nedara. Tāpēc nebaidies jautāt automašīnas VIN numuru sludinājumos, jo VIN var glābt Jūs no pirkšanas kaķi maisā.

Vietas, kur Jūs varat atrast VIN numuru

Kur pārbaudīt VIN numuru?

Pirms lietota transportlīdzekļa iegādes, Jūs varat pārbaudīt VIN numuru divos veidos:

  • izmantojot lapau www.csdd.lv, Jūs varat atrast bezmaksas informāciju no tehniskās apskates stacijām. Jums ir jāzina VIN numurs vai reģistrācijas numurs. Šie dati sniedz Jums informāciju, kas iegūti no pirmā reģistrācijas brīža Latvijā, kā arī transportlīdzekļa tehniskos datus, tehnisko pārbaužu datumus, pēdējo divu pārbaužu rezultātus un fiksētos odometra rādījumus.
  • izmantojot autoDNA vēstures atskaites - šeit jūs varat pārbaudīt gandrīz visu veidu transportlīdzekļus. Jums ir tikai jāievada VIN numuru transportlīdzekļa meklēšanas logā un Jūs saņemsiet vēstures informāciju par transportlīdzekli (vispārēja informācija par automašīnu, negadījumi, sadursmes, ražotāja atsaukumi, zādzību pārbaude), Jums būs iespēja pārbaudīt, kāda ir transportlīdzekļa komplektācija (gaisa kondicionēšana, salona apdare, logi), pārbaudīt iepriekšējos odometra rādījumus un iegūt arhīva fotogrāfijas, ja tādas ir pieejamas Jūsu transportlīdzeklim.
Aplūkojiet, kur Jūs varat pārbaudīt automašīnas VIN numuru
Cookies palīdz mums sniegt mūsu pakalpojumus. Turpinot izmantot mūsu mājas lapu, jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanā. Uzzināt vairāk.