Ziņas

AutoDNA novēl priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Pievienoja 22 December 2017

Ziemassvētki ir cilvēku iekšējās gaismas svētki. Mēs gaidām mirdzumu no iekšienes! No sevis. No tā, kas sevī. Mēs to piesaucam, lūdzam, uzturam un svinam. Gaišu, līksmu, siltuma un mīlestības pilnu Ziemassvētku noskaņu un sirdsmieru svētkos!

Lai Jaunais gads nes cerību piepildījumu! Lasīt vairāk

Padomi

Kā palīdzēt ceļu satiksmes negadījumā cietušajiem?

Pievienoja 12 December 2017

Ceļu satiksmes negadījumi (CSN), lai arī to skaits uz autoceļiem samazinās, ir neizbēgams un bīstams blakusefekts mūsdienu transporta industrijā. Autoskolas mācību procesa neatņemama sastāvdaļa ir pirmās palīdzības sniegšana uz ceļa. Portāls autoDNA ir apkopojis vairāk un mazāk zināmus rīcības plānus ko darīt un kā rīkoties, ja ir noticis CSN. Lasīt vairāk

Padomi

Vai tu jau noņēmi savu DPF kvēpu filtru? Vai esi gatavs soda sankcijām?

Pievienoja 5 December 2017

Stingrās Eiropas Savienības (ES) prasības attiecībā uz kaitīgo izmešu koncentrāciju atmosfērā, ir bijušas par pamatu daudzām eko tehnoloģijām. Viena no tām ir bēdīgi slavenie DPF kvēpu filtri, kuri pieejami automašīnām no 2000-šo gadu vidus. Portāls autoDNA brīdina par jaunu sodu vilni, kas veļas pāri ES autovadītājiem.
Lasīt vairāk

Ziņas

Pārdevēji maksā tūkstošiem eiro, lai slēptu automašīnu nobraukumu

Pievienoja 30 November 2017

Latvijas lietoto automašīnu tirgotāji jau kādu laiku valsts populārākajā sludinājumu portālā norāda nepatiesu VIN numuru. Šobrīd ir parādījies vēl viens maksas pakalpojums – neuzrādīt nobraukumu. Salīdzinoši īsā laika periodā pārdevēji par šādu pakalpojumu ir labprātīgi šķīrušies no 7 000 eiro.
Lasīt vairāk