autoDNA vēstures atskaite automašīnām no Francijas

Cena 8
Pircēju vērtējums:
4.5/5
(vidējais no 6 viedokļiem)

Kā pārbaudīt transportlīdzekļi no Francijas?

autoDNA vēstures atskaite automašīnām no Francijas ir nepieciešama visiem, kas vēlas importēt vai iegādāties automašīnu no šīs valsts. Vēsture transportlīdzekļiem no Francijas ir atskaites forma, kas tiek veidota pamatojoties uz automašīnas pierādījumiem. Sniegtā informācija nāk no uzticamiem operātoriem:

  • Satiksmes departamenta
  • Autoriozētām diagnostikas stacijām (fr. centre agrée de contrôle technique)
  • Importētājiem
  • Apdrošināšanas kompānijām
  • Līzinga kompānijām
  • Automobīļu ekspertiem

Atskaites Kopsavilkums

Atskaites kopsavilkums satur pamatinformāciju, kas identificē transportlīdzekli: VIN, marku in modeļa versiju, kas papildus ietver divus galvenos faktorus: pirmo reģistrāciju Francijā un transportlīdzekļa vecumu.

Transportlīdzekļa Statuss

Šī atskaites daļa iekļauj būtisku informāciju par transportlīdzekļa statusu, kas uzrādās Francijas Satiksmes Departamentā.

Norādītā sadaļa sniedz informāciju par reģistrēšanās datumu: pirmā reģistrācija Francijā un pēdējo dokumentu izsniegšanas datumus.

Vērtīga informācija par pārbaudīto transportlīdzekli kā arī automašīnas kategorijas: pasažieru/komerctransports uc. virsbūes veids arī ir pieejams Sedans /Kupeja /Unversāls.

Sadaļā arī ietilpst turētāja reģistrācijas apliecība (transportlīdzekļa īpašnieks) kā juridiska persona, privātpersona, kas ir nepieciešams reģistrējot transportlīdzekli citā ES valstī.

Vispārīgā informācija

Šajā atskaites daļā Jūs atradīsiet vispārīgu informāciju par transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību Francijas DMV: marka, modelis, modeļa versija, durvju skaits, automašīnas kategorija, tips, degvielas veids, krāsa un piedziņas veids.

Papildinformācija

Šī sadaļa satur papildinošu formāciju, bet tā ir svarīga no pircēja viedokļa - informācija par reģistrācijas numuru ļauj pārbaudīt to preizību. Mēs varam atrast transportlīdzekļa dīlera cenu norādītu EUR un automašīnas klases nodokli, kas tiek izmantots lai aprēķinātu ekoloģijas nodokli.

Tehniskā Informācija

Šajā atskaites sadaļā atradīsiet detalizētu tehnisko informāciju: dzinēja detaļas, dzinēja kodu, transportlīdzekļa svaru, gabarītus, informāciju par piedziņu un transmisiju, riteņu bāzi un riepu ieteikumus atbilstoši transportlīdzekļa parametriem.

Transportlīdzekļu Vēsture

Sadaļu ‘’Transportlīdzekļu Vēsture’’ veido trīs aspekti: bojājumu vēsture, transportlīdzekļa izmantošana un īpašnieku vēsture.

Bojājumu vēstures sadaļā ir informācija par to vai transportlīdzeklis reģistrēts kā bojāts. Šī sadaļa ir sadalīta vairākās kategorijās, piemēram, Sadursme, Negadījums, Bojājumi, kas radušies vandālisma rezultātā, Degšana.

Atskaitē, sadaļā, kas nosaukta “Detalizēta informācija par negadījumiem” ir iespējams pārbaudīt vai transportlīdzeklis nav reģistrēts kā bojāts.

Šī pārbaude var sniegt divus pārbaudes rezultātus:

Pozitīvs rezultāts: ja bojājumi nav reģistrēti
Apraksts : Informācijas sniedzēju datubāzē, transportlīdzeklis nav reģistrēts kā bojāts

Negatīvs rezultāts: ja bojājumi ir reģistrēti
Apraksts: Informācijas sniedzēju datubāzē, transportlīdzeklis ir reģistrēts kā bojāts.

Transportlīdzekļa izmantošana nosaka cik ir bijuši īpašnieki, kas savukārt ļauj nojaust automašīnas stāvokli/izmantošanas veidu. Piemēram: Automašīna tika izmantota kā demo/aizstājamais transports, taksis/pasažieru vai ambulances transports, Līzinga/Nomas transports, valdības: policijas, ugunsdzēsēju transportlīdzeklis.

Jūs atradīsiet būtisku informāciju par īpašumtiesību vēsturi, iepriekšējo īpašnieku skaitu Francijā, viens/vairāki, kas lielā mērā ietekmē transportlīdzekļa vēsturi.

Degvielas Patēriņš un CO2 izmašu klase

Sadaļa ļauj izpētīt vidējo degvielas patēriņu, ko nosaka ražotājs: degvielas patēriņš pilsētā, kombinētais un patēriņš uz šosejas.
Mēs atrodam arī informāciju par CO2 emisiju klasi, šī vērtība tiek piedāvāta gan skaitliski gan grafiski.

Automašīnas skaidrojošā vārdnīca

Ja transportlīdzeklis būs reģistrēts kā bojāts, tas tiks norādīts un aprakstīts attiecīgajā skaidrojumu terminu sadaļā.

Klientu atsauksmes par atskaitēm

Vērtējums:
4/5
Esmu jau iepazinies ar autoDNA.lv un varu teikt tikai vienu, pārbaudiet vai pieejamā informācija jūs apmierina un tikai tad to pērciet. Lietoju šo pakalpojumu darba vajadzībām un ir automašīnas par kurām nav info, bet ir automašīnas ar pilnu vēsturi. Iesaku!
- IVO
Vērtējums:
5/5
ļoti jauka apkalpošana,man tiešām liels prieks paldies!Veiksmi !
- aivars
Vērtējums:
4/5
Man patīk šis pakalpojums. Noskatījos divas automašīnas no Francijas un autodna palīdzēja izvēlēties īsto. Uzskatu, ka mazlietotas automašīnas iegādei nenāk par sliktu investēt 11,9 EUR atskaites iegādei. Paldies.
- Laura
Cookies palīdz mums sniegt mūsu pakalpojumus. Turpinot izmantot mūsu mājas lapu, jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanā. Uzzināt vairāk.