autoDNA Vēstures Atskaite transportlīdzekļiem no Igaunijas

Cena 8,90

AutoDNA atskaite Igaunijas automašīnām būs lieliska palīdzība ikvienam, kurš vēlas iegādāties lietotu transportlīdzekli no šīs valsts. Mūsu ziņojums ir izveidots, pamatojoties uz visaptverošiem, uzticamiem un pārbaudāmiem datiem, kurus mēs saņemam no Igaunijas transportlīdzekļu reģistra

Iesākumam

AutoDNA atskaite Igaunijas transportlīdzekļiem sākas ar pārbaudāmā transportlīdzekļa markas identifikāciju.

Statuss

Transportlīdzekļa stāvokļa sadaļa ir sadalīta piecās daļās: reģistrācijas dati, reģistrācija transportlīdzekļu modifikācijas, transportlīdzekļu lietošana, oficiālās piezīmes

Reģistrācijas dati iekļauj reģistrācijas statusu kopā ar pirmreizējo reģistrāciju , pirmā reģistrācija Igaunijā un periodiskās pārbaudes beigu datums. Tas arī pateiks, cik daudz īpašnieku automašīnai bija Igaunijā, un spēkā esošos liegumus..

Reģistrācijas processir pasākumu kopums, ko Igaunijas valsts pārvalde uzsāka 2007. gadā lai reģistrētu automašīnu. Šajā sadaļā jums tiks paziņots, vai transportlīdzeklis, kuru jūs pārbaudāt, ir izsniegts trešais reģistrācijas numurs, reģistrācijas apliecības dublikāts vai lēmums par reģistrācijas anulēšanu.

Transportlīdzekļa modifikācijasietver izmaiņu un modifikāciju sarakstu, kas ir ieviesti un var ietekmēt transportlīdzekļa faktisko vērtību. Šajā sadaļā Jūs informēsit arī par r motora maiņu , sašķidrinātās naftas gāzes (LPG) iekārtu un citām tehniskām izmaiņām

Transportlīdzekļa izmantošana parādīs, kā līdz šim auto ir izmantots Igaunijā. Atcerieties: Ja transportlīdzeklis tiek izmantots (piemēram, kā taksometrs, ātrās palīdzības mašīna vai ADR, kas ir transportlīdzeklis, ko izmanto bīstamo vielu transportēšanai), var ietekmēt tā vispārējo stāvokli un tādējādi ievērojami samazināt tā vērtību

Oficiālie komentāri ir piezīmes un paziņojumi par transportlīdzekli, kuru jūs pārbaudāt, ko ir pievienojis Igaunijas transportlīdzekļa reģistrs.

Transportlīdzekļa informācija

Šajā ziņojuma sadaļā ietverta visaptveroša informācija par transportlīdzekli un tā ražotāju. Tas parādīs virsbūves tipu un krāsu,, degvielas veidu, pārnesumkārbu uc.

Transportlīdzekļa vēsture

Sadaļa "Transportlīdzekļu vēsture" ir sadalīta trijās daļās: tehniskā pārbaude, administratīvā procedūra un līzinga statuss.

Tehniskā pārbaude ir sadaļa, kas sniegs jums visu informāciju par transportlīdzekļa tehniskajām pārbaudēm. Pārbaudes veikšanas diena, reģistrētie nobraukumi. Turklāt, ja atklāti kādi trūkumi, tie tiks aprakstīti šajā sadaļā.

Administratīvais process ir sadaļa, kurā jūs uzzināsit par administratīvo un oficiālajām izmaiņām, ko veicis Igaunijas transportlīdzeklā reģistrs

Līzinga/Kredīta statussir sadaļa, kas informēs jūs par iespējamiem apgrūtinājumiem un citiem ierobežojumiem, kas ietekmē transportlīdzekļa lietošanu.

Papildinformācija

Šajā iedaļā ir informācija par transportlīdzekļa tipa apstiprinājumu. Tā Jums parādīs apstiprinājuma numuru, pagarinājumu un transportlīdzekļa klasi, kā arī ātruma ierobežotāju, kam piešķirts tipa apstiprinājums.

Tehniskie parametri

Šajā iedaļā ir aprakstīti visi izstrādāti tehniskie parametri, kas saistīti ar dzinēju, svaru, izmēriem, sēdekļu skaitu un transportlīdzekļa asīm.

Vidējais degvielas patēriņs un CO2 emisijas standarts

Ziņojuma pēdējā nodaļā būs redzams vidējais degvielas patēriņš, ko ražotājs ir deklarējis pilsētas, ārpus pilsētas un jauktajā braukšanas ciklā. Tas parādīs arī CO2 emisiju klasi, kas attēlota grafikā .

Klientu atsauksmes par atskaiti

Cookies palīdz mums sniegt mūsu pakalpojumus. Turpinot izmantot mūsu mājas lapu, jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanā. Uzzināt vairāk.