autoDNA vēstures atskaites automašīnām no Beļģijas

autoDNA.lv automašīnu vēstures atskaites no Beļģijas ir noderīgs palīgs tiem, kuri vēlas iegādāties automašīnu no šīs valsts. Automašīnas vēstures atskaite Beļģijas automašīnām satur informāciju, kura tiek apkopota nacionālajā transportlīdzekļu reģistrā.

  • Satiksmes Departamentiem
  • Policijas Iecirkņiem
  • Importētājiem
  • Apdrošināšanas Kompānijām
  • Finanšu iestādēm
  • Automobiļu ekspertiem

Iesākumam

Pēc VIN numura pārbaudes transportlīdzeklim no Beļģijas mēs iegūstam vēstures atskaiti, kuras sākumā ir pamatinformācija (kopsavilkums), kas identificē transportlīdzekli.

Transportlīdzekļa statuss

Kontrētajā atskaites sadaļā tiek sniegta informācija par transportlīdzekļa statusu. Šāda veida statusu piešķir pilnvarotas iestādes Beļģijā un Cetrālais transportlīdzekļu reģistrs.


transportlīdzekļa administratīvais statuss: šī sadaļa satur informāciju par transportlīdzekļu importu un eksportu Beļģijas teritorijā. 


legālais statuss: informācija par transportlīdzekļa legalitāti vai tas ir vai nav bijis zagts un par tā likumīgo izcelsmi (statuss "Normāls")


transportlīdzekļa statuss: sniedz informāciju par transportlīdzekļa likvidēšanu, restaurēšanu, automašīna pēc - negadījuma vai automašīna bez apstiprinājuma.
 
Šajā sadaļā ir atrodams arī: ražošanas datums, pirmās reģistrācijas datums Beļģijā, tehniskās apskates datumi un to termiņi, infromāciju par šasiju, ražotāja kodi kā arī pilnīga informācija par transportlīdzekli.

 

1Kāda ir atšķirība starp nepabeigtu, nokompletētu un pabeigtu transportlīdzekli?

 

Nepabeigts transportlīdzeklis ir transportlīdzeklis, kura pilnības un funkcionalitātes sasniegšanai ir nepieciešams vismaz vēl vienu stadiju. Nepabeigts transportlīdzeklis nav reģistrēts (piem. transportlīdzeklis ar kravas šasiju).

Nokomplektēts transportlīdzeklis ir transportlīdzeklis, kuram nav nepieciešama pabeigšana, lai atbilstu noteiktajām tehniskajām prasībām. Šādam transportlīdzekli var veikt projekta izmaiņas, kurām ir nepieciešams novērtēšanas apstiprinājums (piem. uzstādīt papildus sēdvietu rindas transportlīdzeklī ar virsbūves veidu "buss").

Pabeigts transportlīdzeklis šis transportlīdzeklis ir pēc īpašas modifikācijas - izmaiņām kā rezultātā tika veitas vairāku posmu pārbaudes stadijām, lai atbilstu noteiktām prasībām (piem. ēku furgons uz šasijas automašīnas).

Pamatinformācija

Sadaļa satur pamatinformāciju par transportlīdzekli: marka, modelis, modeļa ražotāja kods, transportlīdzekļa variants, degvielas tips, virsbūves veids (saskaņā ar Beļģijas cetrālo transportlīdzekļu reģistru), transportlīdzekļa kategorija.

Transportlīdzekļa Vēsture

Transportlīdzekļa vēstures sekcija sastāv no divām daļām: nobraukuma salīdzināšana ar Beļģijas nobraukuma reģistru un informāciju par nobraukumu.

Nobraukuma salīdzināšana ļauj pārbaudīt pašreizējo nobraukuma rādījumu ar pēdējo Beļģijas nobraukuma reģistrā reģistrēto. Pateicoties šai iespējai, Jūs varat pārliecināties vai transportlīdzekļa nobraukuma vēsture ir patiesa.

Salīdzināšanas rezultāts parādīsies atskaitē. Ir iespējami divi salīdzināšanas rezultāti:

  • Uzticams nobraukums : šāds rezultāts Jums parādīsies, ja norādītais nobraukums būs lielāks nekā pēdējais Beļģijas nobraukuma reģistrā fiksētais, kā arī, ja Beļģijas nobraukuma reģistrā būs pietiekoši daudz informācijas par šo transportlīdzekli.
  • Pārbaude neapstiprināja ticamu transportlīdzekļa nobraukumu. Šāds ziņojums paradās, ja informācija Beļģijas nobraukuma reģistrā nav pietiekama, lai veiktu pārbaudi. Iespējamie cēloņi : nepietiekams informācijas daudzums Beļģijas nobraukuma reģistrā, lai pārbaudītu nobraukuma rādījumus vai pārbaudāmajam transportlīdzeklim ir problēmas ar pašreizējo nobraukuma rādījumu.


Informācija par nobraukumu - šī sadaļa norāda automašīnas fiksēto nobraukumu tehniskajā apskatē, tehniskās apskates periodu un derīguma termiņu.

Papildus informācija

Sadaļā ir dažāda detalizēta informācija: homologācijas numurs, Beļģijas atbilstības sertifikāts (PVA/PVG), informācija par Eiropas emisijas standartiem.

Specifikācija

Atskaites sadaļā atrodama detalizēta tehniskā informācija: jauda, svars, gabarīti, maksimālais ātrums, maksimālā transportlīdzekļa jauda, informācija par piekares veidu.

Emisijas piesārņojums

Piesārņojošo vielu emisija sadaļa informē par transportlīdzekļa pārbaudes rezultātiem. Braukšanas un tukšgaitas apstākļos, izmešu daudzumu un daudz dažādus citus pārbaudes rezutlātus. Šie rezultāti ļauj secināt vai transportlīdzekli var pārdot Eiropas Savienībā un sniedz informāciju par tā tehnisko stāvokli.

Degvielas patēriņš un CO2 emisijas klase

Sadaļa izveidota, lai parādītu vidējo degvielas patēriņu, kuru nosaka ražotājs kombinētā ciklā, pilsētas ciklā un ārpilsētas ciklā.
Kā arī norādam informāciju par CO2 emisijas klasi. Šī vērtība ir iesniegta skaitliskā un grafiksā veidā.

Cookies palīdz mums sniegt mūsu pakalpojumus. Turpinot izmantot mūsu mājas lapu, jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanā. Uzzināt vairāk.