Auto Vēstures Atskaite automašīnām no Nīderlandes

Cena 4,90
Pircēju vērtējums:
4.2/5
(vidējais no 6 viedokļiem)

Kā pārbaudīt automašīnu no Nīderlandes?

autoDNA atskaite automašīnām no Nīderlandes būs labs palīgs ikvienam, kurš vēlās iegādāties lietotu auto no šīs valsts. Tā ļauj Jums pārbaudīt automašīnas vēsturi un salīdzināt nobraukumu. Mūsu atskaites par Nīderlandes automašīnām tiek veiktas, pamatojoties uz datiem, ko iegūstam no Nīderlandes nobraukuma reģistra Nationale Auto Pas(NAP) un centrālā automašīnu reģistra RDW. Šīs organizācijas ievāc un apkopo datus par lietotām automašīnām.

Mūsu atskaites ļauj Jums pārbaudīt automašīnas nobraukumu, izmantojot VIN numuru; mums ir iespēja to darīt, pateicoties Nīderlandes nobraukuma reģistram NAP. NAP tika izveidots, lai novērstu odometru rādījumu krāpniecību lietotām automašīnām. Ir pagājuši vien pāris gadi, kopš NAP sāka ievākt nobraukumu vēsturi no vairākiem uzticamiem un pārbaudītiem avotiem:

  • Dīleri
  • Auto mehāniķi
  • Ceļu satiksmes ministrija
  • Līzinga kompānijas
  • Apdrošināšanas
  • Diagnostikas stacijas
  • Importētāji

Atskaites kopsavilkums ietver informāciju, kas palīdz Jums identificēt automašīnu: tas ir VIN numurs, marka un modelis.. Kopsavilkums sastāv arī no diviem ļoti svarīgiem mainīgiem apstākļiem, kam ir liela ietekme uz reitingu, ko automašīna iegūst: gads, kad automašīna pirmo reizi tika reģistrēta un īpašnieku skaits, kamēr tā atradās Nīderlandē..

Transportlīdzekļa statuss

Šajā atskaites daļā iekļauta būtiska informācija par transportlīdzekļa apstiprinātiem statusiem. Reģistrācijas statuss norādā, vai automašīna ir formāli izrakstīta no Nīderlandes.

Šajā sadaļā ir savrīgi datumi, kas attiecas uz reģistrācijas formalitātēm: pirmā reģistrācija, tehniskās apskates termiņa beigas un pēdēja tehniskā pārbaude

Informācija par apdrošināšanu norāda vai auto ir derīga obligātā apdrošināšana. Juridiskais statuss transportlīdzeklim ir iespējams tiesisks apgrūtinājums, bankas, citas finanšu iestādes kā rezultātā īpašnieks ir saistīts ar kredītiem.

Svarīga informācija par to vai automašīna ir klasificēta obligātai pārbaudei pēc bojājumiem. Tas parasti notiek pēc nopietna negadījuma vai sadursmes, kad obligātā pārbaude ir nepieciešama pēc remontdarbiem. Pamatojoties uz šo informāciju var novērtēt negadījumus šim transportlīdzeklim.

Vispārīga informācija

Šajā atskaites sadaļā Jūs varat atrast vispārīgu informāciju par transportlīdzekli no Nīderlandes Satiksmes Ministrijas (RDW) reģistrētā dokumenta: marka, modelis, durvju skaits, transportlīdzekļa tipu, degvielas veidu, informāciju par LPG uzstādīšanu. šasijas krāsu, riteņu skaitu un aprīkojumu.

Papildus informācija

Šajā sadaļā ir iekļauta informācija par sēdvietu skaitu, versijas numuru, jaunas automašīnas cenu katalogā un BPM nodokli.

Transportlīdzekļa vēsture

Transportlīdzekļa vēstures sadaļa sastāv no: īpašumtiesību vēstures, transportlīdzekļa izmantošana, nobraukuma pārbaude NAP (Nacionālo Nobraukumu Reģistrā) reģistrā. Automašīnas īpašumtiesību vēsture ir detalizēta informācija par automašīnas iepriekšējiem īpašniekiem Nīderlandes teritorijā. Kā arī var uzzināt periodu, kurā auto piederēja konkrētajam īpašniekam (privātpersona, kompānija, līzings).

Atskaites sadaļā par transportlīdzekļa izmantošanu sniedz informāciju par automašīnas reģistrāciju. Vai auto ir bijis taksometrs vai ir kvalificēts demontāžai pēc nopietnas avārijas un vairs nav iespējams atjaunot satiksmei.

Automobiļu izcelsmes sadaļā ir informāciju par individuālo personu importu Holande un iespējamo eksportu no Holandes teritorijas.

Nobraukuma pārbaude Nacionālajā nobraukuma reģistrā (Nationale Auto Pas)

Sadaļā par nobraukuma pārbaudi, kas reģistrēta Nacionālajā Nobraukuma Reģistrā un apstiprināts tehniskās pārbaudes laikā. Pārbaudes rezultāts ir uzrādīts atskaitē. Ir iespējami trīs pārbaudes rezultāti:

  • Uzticams, ja nobraukums ir autentisks. Pašreizējais nobraukums ir lielāks par pēdējo NAP reģistrēto.
  • Neticams, ja nobraukums ir viltots un atgriezts atpakaļ. Pašreizējais nobraukums ir mazāks nekā pēdējais NAP reģistrētais.
  • Nav ziņots NAP programmā, kad Valsts Nobraukuma Kanceleja nav saņemta informācija par nobraukuma uzskaiti automašinai.

Tehniskie dati

Šajā atskaites daļa ir detalizēts apraksts par transportlīdzekļa tehniskiem parametriem, dzinēja tilpumu, cilindru skaitu, degvielas emisijas standartu, transportlīdzekļa svars, izmēri, informācija par ražotājiem, homologācijas skaits un robežas masa velkamajai piekabei.

Klientu atsauksmes par atskaitēm

Vērtējums:
3/5
Holandes atskaitē uzzināju, ka renim bija 15 īpašnieki!! Perekups apgalvoja, ka otrais saimnieks esot ... Melis.
Žēl, ka šai atskaitē nav nobraukums redzams, Bet dīlera veči teica, ka esot jābūt 50 000 km gadā. Paldes!
- martins
Vērtējums:
5/5
Pateicos par servisu! Pārbaudīju Lexus no Hollandes viss čotka, iesaku arī citiem, lai mierīgāka sirds :)) Tā turpināt!
- Mārcis
Vērtējums:
4/5
Taxi! taxi visi manis noskatītie Mercedes auto no Holandes ir takši! Esiet piesardzīgi meklējot MB markas automašīnas no šīs valsts.
- Marta
Cookies palīdz mums sniegt mūsu pakalpojumus. Turpinot izmantot mūsu mājas lapu, jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanā. Uzzināt vairāk.