autoDNA iesaka
jauni auto no autosalona

Jauni auto no autosaloniem. Lētākie modeļi Top 10.

9 novembr 2016

Jauni auto no autosalona, lai tādu iegadātos ir jābūt bagātam, vai tomēr nē? Ja nu vienīgi atzīsiet par bagātu kādu kam ir 7500 EUR. Patiesībā tas nemaz nav joks! Jaunu auto no autosalona var jau iegādāties par 7500 EUR, bet, ja palielināsiet savu budžetu līdz 10000 EUR varēsiet jau izvēlēties piedāvājumus starp vairākiem modeļiem un to aprīkojumu.


Jauni auto no autosalona līdz 7500 EUR – Dacia Sandero

Šajā kategorijā mums ir viens, bet tajā pašā laikā interesants piedāvājums. Par lētāko aprīkojuma versiju Dacia Sandero Access samaksāsiet tikai 7500 eiro. Tas ir pieejams ar 1.2 16V 75 benzīna dzinēju un manuālo 5-pakāpju pārnesumkārbu. Ražotāja noteiktais degvielas patēriņš ir 4.9 litri ārpuspilsētas cikla, 7.4 litri pilsētas ciklā un 5,8 litri kombinētā ciklā.

Aprīkojumā ir dalītais aizmugurējais sēdeklis, ABS, riepu spiediena kontrole, priekšējie drošības spilveni vadītāja un blakussēdētāja pusē un sānu drošības spilveni priekšā kā arī apsildāms aizmugurējais logs. Logi un spoguļi ir jāregulē manuāli. Aprīkojumā nav gaisa kondicionieris to pat nevar uzstādīt par atsevišķu piemaksu radio būs jāuzstāda pašam. Toties par 70 eiro var nopirkt rezerves riteni.

Meklējot lētu auto no autosalona ir vērts arī painteresēties par Dacia Sandero OPEN versijā ar TCE 90 S&S dzinēju un ar rūpnīcā jau uzstādītu LPG. Transportlīdzekļa cena ir aptuveni 10000 EUR, bet gāzes iekārta izmaksās 600 EUR. OPEN versijas aprīkojumā ir jau rūpnīcā uzstādīts radio un CD atskaņotājs, elektriskie logi un spoguļi, kā arī par 250 eiro var aprīkot auto ar manuālo gaisa kondicionieri.

Jauni auto no autosalona līdz 9000 EUR

    Ford Ka

Par 3-durvju Ford Ka Trend versijā ar 1.2 69 ZS benzīna dzinēju un 5-pakāpju manuālo pārnesumkārbu jums ir jāmaksā 8000 EUR.

Auto aprīkots ar ABS, priekšējiem drošības spilveniem vadītājam un blakussēdētājam un priekšējo stikla tīrītāju ātrums pielāgojas automašīnas ātrumam. Par 120 eiro var piepirkt klāt priekšējos miglas lukturus, par 30 eiro rezerves riteni, 280 eiro par ziemas paketi Winter un par 300 eiro Connectivity paketi, kurā ietilpst Bluetooth bezroku sitēma

    Kia Picanto

3-durvju Kia Picanto ar M versijas aprīkojumu un ar 1,0 MPI 66 hp 5 MT benzīna dzinēju maksā 8200 eiro.

Par šādu cenu aprīkojumā būs 6 drošības spilveni, centrālā atslēga, signalizācija, imobilaizers, elektriskie logi priekšējām durvīm un rezerves ritenis. Automašīna ir arī sagatavota tam, lai uzstādīt mangnetolu ar 2 skaļruņiem un tas nozīmē neko citu kā to, ka jums tas būs jāuzstāda pašiem.

Jāatzīmēt arī tas, ka Kia Picanto M ir pieejama arī ar rūpnīcā uzstādītu LPG, kura cenu būs jau 9100 EUR.

Dacia Logan

Dacia Logan limitētajā versijā OPEN ar 1.2 16V 75 benzīna dzinēju var atrasties jūsu mājas priekšā jau par 8600 EUR.

Šī auto aprīkojums būs tāds pats kā Dacia Sandero gadījumā, bet izņemot to vēl papildus saņemsim arī miglas lukturus, elektriskos logus, centrālo atslēgu ar tālvadības pulti, CD atskaņotāju ar MP3, Bluetooth kā arī bagāžas nodalījuma apgaismojumu. Par 250 eiro varat papildināt savu auto ar manuālu gaisa kondicionieri un par 80 eiro uzstādīt rezerves riteni.

Fiat Panda

5-durvju Fiat Panda Fresh versijā ar 1.2 8v 69 ZS benzīna dzinēju un manuālo pārnesumkārbu maksā aptuveni 8700 EUR. Ražotāja noteiktais degvielas patēriņš 4,3L pilsētas ciklā, 6,7 litri ārpuspilsētas ciklā un 5.2 litru kombinētā ciklā.

Fiat Panda versijā Fresh standarta aprīkojumā ir regulējams stūres augstums, elektriskie logi priekšējām durvīm, āra temperatūras sensors, ESP un ASR sistēmas, drošības spilveni vadītājam un priekšējam pasažierim, aizkarveida drošības spilveni un riepu spiediena kontrole. Par 80 eiro var piepirkt klāt rezerves riteni un par 100 eiro apsildāmus spoguļus.

Jauni auto no autosalona līdz 10000 EUR

Toyota Aygo

3-durvju Toyota Aygo versijā X ar 1.0 VVT-i 69ZS 5M/T benzīna dzinēju izmaksās apmēram 9100 EUR. Par 5-durvju versiju jāpiemaksā 250 EUR.

X ir aprīkota ar 6 drošības spilveniem, ABS, stabilitātes kontroli, imobilaizeri, spiediena kontroli riepās, kā arī dienas gaitas gaismas. Ja piemaksāsim vēl 1000 EUR saņemsim komforta paketi ar manuālo gaisa kondicionieri, CD un MP3 magnetolu, USB un divus skaļruņus.

Skoda Citigo

3-durvju Skoda Citigo ar 1,0 MPI 44 kW 60 ZS benzīna dzinēju un 5-pakāpju manuālo pārnesumkārbu versijā Ambition maksā 9300 EUR.

Par šo naudu saņemsim centrālo atslēgu ar pulti, elektriski regulējamus logus, priekšējos drošības spilvenus vadītājam un priekšējam pasažierim, manuālo gaisa kondicionieri kā arī CD un MP3 magnetolu ar diviem skaļruņiem. Ražotāja noteiktais degvielas patēriņš arī ir samērā labā līmenī – 5.6 litri pilsētas ciklā, 3,9 litri ārpuspilsētas ciklā un 4.5 l kombinētajā ciklā.

Renault Twingo

5-durvju Renault Twingo Life versijā ar SCE 70 dzinēju ar 1 litra tilpumu un 52 kW 70 ZS jaudu ir pieejams par apmēram 9400 EUR. Pēc ražotāja noteiktā degvielas patēriņa pilsētas ciklā šis auto patērēs 5.9 l, 4 l ārpuspilsētas un kombinētajā ciklā 4.7 l.

Standarta versijā Life būs pieejami ABS, ESC, riepu spiediena kontrole, ātruma ierobežotājs, priekšējie drošības spilveni vadītājam un pasažierim, drošības jostu nepiesprādzēšanās signāls,  automātiskā durvju aizslēgšanās sistēma, centrālā atslēga ar tālvadības pulti, LED dienas gaitas lukturi, ieslēdzot atpakaļgaitu automātiski aktivizētā slotiņa un stūres augstuma regulēšana.

Opel Karl

Opel Karl aprīkojuma versijā Essentia var iegādāties jau par apmēram 9500 EUR. Auto būs aprīkots ar 1,0 XE 55 kW 75 ZS benzīna dzinēju un 5 pakāpju manuālo pārnesumkārbu. Ražotāja noteiktais degvielas patēriņs ir 4,3-4,5 l kombinētajā ciklā.

Essentia standarta aprīkojumā būs, spiediena sensori riepām un drošības jostām, kā arī imobilaizers, priekšējie sānu un aizkarveida drošības spilveni, ESP un Hill Start Assist sistēma, kura palīdz uzsākt braukšanu uz nogāzēm. Par papildus 250eiro varam uzstādīt CD/mp3 magnetolu un par 60 eiro rezerves riteni.

Volkswagen Up

3-durvju Volkswagen Up Take versijā vai Volkawagen Take Up! var iegādāties par 9700 EUR.

Standart versijā ir 1,0 60 ZS 44 kW benzīna dzinējs un manuālā kārba ar 5 pārnesumiem. Par 5-durvju versiju būs jāpiemaksā 370 EUR. Standarta versijā uzmanību pievērš ESP, priekšējie drošības spilveni un sānu drošības spilveni vadītāja un pasažiera pusē kā arī riepu spiediena kontrole.

Kā redzams jauni auto no autosalona par 10000 EUR, pat ar radio vai gaisa kondicionēšanas nav retums autotirgū. Lielākā daļa no aprakstītajiem modeļiem ir transportlīdzekļi ar maziem dzinējiem, kuri vislabāk pierāda sevi pilsētas vidē vai kā otrs ģimenes auto. Ir vērts arī atcerēties par to, ka pērkot jaunu auto no autosalona būs vairāk iespēju, ka brauksim ar to ilgi un bez problēmām nekā, ja pirksim lietotu auto, tāpēc daudziem tā būs grūti pārvarama priekšrocība.