autoDNA pārbauda
Lietots automobilis pie dīlera autoDNA

Das WeltAuto – Volkswagen grupas automobiļi ar labiem ciltsrakstiem

8 novembr 2019

Das WeltAuto – Volkswagen grupas automobiļi – Lietots automobilis pie dīlera: autoDNA rakstu sērijas 6. daļa.

Das WeltAuto ir gan vietējo, gan arī importētu lietotu automašīnu pārdošanas programma, kuru vada Volkswagen grupa. Lielākais uzsvars šajā programmā ir tieši uz Volkswagen un Škoda automobiļiem, taču pa retai reizei var trāpīties arī kāds BMW, Hyundai un citi autoražotāju zīmoli.

Škoda un Volkswagen popularitāti Latvijā nevar noliegt. Sevišķi jau Škoda, kas pēdējos gados ar savu jaunāko spēkratu veiksmīgo dizainu ir iekarojusi lielākas pircēju simpātijas.

Volkswagen grupas Das WeltAuto mērķis ir kļūt par plaši atzītu programmu, kas piedāvā lietotus transportlīdzekļus ar caurspīdīgu vēsturi un zināmu drošības garantiju. Bez Volkswagen un Škoda kā jau iepriekš tika minēts ir iespējams iegādāties arī citu autoražotāju spēkratus.

Uz doto brīdi tiek piedāvāti 368 automobiļi, no kuriem gan tikai 82 atrodas Latvijā. Ja vien Das WeltAuto vietnes filtri nemelo, tad mūsu mīļajā Latvijā, atšķirībā no pārējām Baltijas valstīm, nav arī pieejami citu marku automobiļi. Visi 82 ir Volkswagen.

Lasiet vēl:

 

 

Piedāvāto pakalpojumu klāsts

Volkswagen ir pielicis lielas pūles, lai šo programmu padarītu par īpaši pievilcīgu pircēju acīs. Ja automašīnas cena nav noteicošais faktors, tad Das WeltAuto piedāvātais pakalpojumu klāsts un drošības garantijas attaisnos augstāku automašīans cenu nekā identiskam auto no kāda nezināma pārdevēja rokām lielveikala stāvvietā.

 

Garantija

Visiem transportlīdzekļiem tiek piemērota ne vairāk kā 3 gadu garantija (atkarībā no vecuma un nobraukuma). Īsākā garantija jebkurā gadījumā ir 12 mēneši, pat ja tā ir 2012. gada. Ar garantijas noteikumiem gan aicinām iepazīties detalizētāk pie Das WeltAuto konsultantiem.

 

Tehniskā pārbaude

Pirms automašīna nonāk tirdzniecībā, Volkswagen serviss Das WeltAuto programmas ietvaros veic plašu automašīnas kvalitātes pārbaudi. Tiek pārbaudīts gan vispārējais tehniskais stāvoklis, gan funkcijas un sistēmas, ar ko automašīna aprīkota. Bojātās detaļas tiek nomainītas pret jaunām un beigās tiek saņemts kvalitātes sertifikāts, kas tiek pievienots katrai Das WeltAuto automašīnai.

 

Automašīnas apmaiņas iespēja

Ja kaut kādu iemeslu dēļ jūs neapmierina izvēlētais Das WeltAuto, 10 dienu laikā un ne vairāk kā pēc 1 000 km nobraukuma, to ir iespējams apmainīt pret citu Das WeltAuto spēkratu.

 

Finansējums

Kā jau vairums automašīnas tirgotāju arī Das WeltAuto nav nekāds izņēmums un piedāvā vairākus finansēšanas pakalpojumus, sadarbojiets ar Latvijas vadošajām kredītiestādēm.

 

Automašīnas atpirkums

Ja nevēlaties klapatas ar sava esošā automobiļu tirdzniecību, tad Das WeltAuto piedāvā iespēju to atpirkt un summu novirzīt auto iegādei no Das WeltAuto sortimenta.

 

Testa brauciens

Pats par sevi saprotams serviss, bez kura nav iedomājams neviens automašīnas pirkšanas pārdošanas darījums. Lai arī Das WeltAuto garantē teicamu automašīnas tehnisko stāvokli, pie stūres ir jābūt jums nevis pārdevējam.

 

Rezerves auto

Ja esat iegādājies Das WeltAuto un tā ir jāatstāj servisā uz apkopi vai remontu, tad uzņēmums piedāvās rezerves auto par izdevīgu samaksu.

 

 

Vai zināji

autoDNA ir vadošais transportlīdzekļu vēstures tiešsaistes pārbaudes pakalpojumu sniedzējs. Pamatojoties uz jūsu VIN numuru, ar autoDNA varat pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi pirms tā iegādes. Daudzos gadījumos VIN pārbaude var novērst nevēlamas papildu izmaksas, kas saistītas ar transportlīdzekļa iegādi ar nezināmu vai likvidēta transportlīdzekļa pagātni.