Kas jauns autoDNA?
Notītākie auto februārī

Notītākie auto februārī – 2021. gada “Mēneša tīteņi”

12 marta 2021

Pagājis vēl viens mēnesis un autoDNA ir sarūpējis kārtējo “Mēneša tīteņu” topu. Salīdzinoši ar šā gada janvāra mēnesi, kad tika pārspēti visi līdzšinējie rekordi, februāris ievērojami nobāl.

Lai arī februāris ir nedaudz pieticīgāks kopējais notīto kilometru apjoms nav ievērojami mazinājies. Milzīgs paldies visiem, kas iesūta materiālu šādām publikācijām un ļauj izcelt gaismā negodīgu autopārdevēju vilinošos piedāvājumus.

BMW 320

Notītākie auto februārī – BMW

Notītākie auto februārī – BMW

Šā gada februārī pirmajā vietā ar nodzēstiem 220 000 km atrodas divlitrīgs 2012. gada BMW 3-sērijas spēkrats. Klasisks gadījums – deviņus gadus vecs, premium segmenta auto ar latviešu mentalitātei pieņemamu noskrējienu zem 200 000 km.

Šis stereotips ir jābeidz! Tik veciem auto no Vācijas, Francijas vai citām Rietumeiropas valstīm, kurās ir labi attīstīta ceļu infrastruktūra un cilvēki bieži vien ikdienā veic lielus attālumus, nemēdz būt zemi noskrējieni. Konkrētais auto vizuāli izskatās ļoti labi, taču iegādājoties šo auto, ļoti iespējams, tuvākajā laikā sekos dažādi ar auto “nogurumu” saistīti remontdarbi.

Mercedes-Benz E220

Notītākie auto februārī

Notītākie auto februārī

Sudraba nopēlumu ir saņēmis vēl viens premium auto – skaists 2016. gada Mercedes-Benz E220. Lai arī šis auto ir nedaudz jaunāks par 1. vietas BMW markas auto, arī šim sludinājumā ir norādīts nobraukums zem 200 000 km sliekšņa un notīti 145 000 km.

Ņemot vērā, ka šis auto pirms tam tika ekspluatēts Zviedrijā, 145 000 km deficīts odometrā vēl ir salīdzinoši maz. Skandināvijā automašīnas dzen līdz pēdējam un nereti autoDNA redzeslokā nonāk eksemplāri ar vairāk nekā 500 000 km lielu iztrūkumu. Arī pagājušā mēneša “uzvarētājs” bija no Zviedrijas.

Chrysler Grand Voyager

chrysler-titenis

chrysler-titenis

“Mēneša tīteņu” Top 3 noslēdz 2008. gada Chrysler Grand Voyager. Varētu domāt, ka automašīnai, kas ir radīta gariem pārbraucieniem un no rūpnīcas konveijera noripoja tālajā 2008. gadā, varētu būt pāri par 500 000 km nobraukums, taču realitātē tas ir tuvāk 365 000 km.

Naivi cerēt, ka 13 gadus vecam auto nobraukums ir tikai 220 000 km. Visticamāk, ja pārdevējs būtu norādījis oriģinālo ~365 000 km nobraukumu tas būtu lielākajai daļai pircēju pieņemams rādījums.

Ar to arī noslēdzam 2021. gada februāra topu. Skatīsimies kādus brīnumus mums būs marts piespēlējis. Nekļūsti par krāpnieku upuri un pieprasi no pārdevēja autoDNA vēstures atskaiti! Esi pārliecināts par savu pirkumu, pat ja tas ir mazlietots un izcilā vizuālā stāvoklī.

 

 

Vai zināji

autoDNA ir vadošais transportlīdzekļu vēstures tiešsaistes pārbaudes pakalpojumu sniedzējs. Pamatojoties uz jūsu VIN numuru, ar autoDNA varat pārbaudīt transportlīdzekļa vēsturi pirms tā iegādes. Daudzos gadījumos VIN pārbaude var novērst nevēlamas papildu izmaksas, kas saistītas ar transportlīdzekļa iegādi ar nezināmu vai likvidēta transportlīdzekļa pagātni.